השחקנים - שרשור הכרות

danas83

New member
קונסטנס מארי-בתפקיד רג'ינה

קונסטנס מארי היא ידועה ביותר עבור תפקידה כאישה הקשה חרוצה ומסורה, אנג'י, בג'ורג' לופז. לתפקיד הזה, פרסי אימג'ן כבד אותה ב" שחקנית הטובה ביותר בסדרת טלביזיה "פרס ומועמדות לפרס" השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית
. לאחרונה, היא עשתה הופעות אורח בCSI, החיים הסודיים של מתבגרת אמריקנית
ולפי ג'ים. בחיים האישיים שלה, קונסטנס לאחרונה קיבלה את תינוקה הראשון שלה לעולם, לון מארי. מהפריה חוץ גופית. היא נחושה להושיט יד לנשים במצבים דומים, וגאה לתת להם לדעת שהן לא לבד
הקריירה המשגשגת של קונסטנס התחילה כשהיא הייתה בגיל התבגרות בסצנה המחתרתית "לוס אנג'לס פריצת הריקודים. היא נבחרה מתוך קבוצה של 500 מועמדים לרקוד בסיבוב הופעות עם דיוויד בואי. עם חזרתה ללוס אנג'לס, היא לוהקה כרקדנית בסלסה הסרט. הכוריאוגרף של הסרט, קני אורטגה, הציג אותה לסטיב טיש, שהציע קונסטנס העבודה הראשונה שלה במשחק,
לא עבר זמן רב לפני שקונסטנס עברה לשחק בסרטים. היא זכתה לשבחים ממעריצים עבור גילום דמותה של אימא של מוסיקת האגדה של סלינה (בכיכובה של ג'ניפר לופז)
, מרסלה, בסרט השובר קופות סלינה. רק מבוגרת בשנה מהבת שלה (ג'ניפר לופז) על המסך, קונסטנס נאלצה לעבור ארבע שעות של איפור נרחב על מנת להציג אותה אמה של סלינה

danas83

New member
די.וי. מופט- . המשחק את ג'ון

צבר רשימה מרשימה של תפקידים הכוללים הופעות ב"שלוש עשרה", בכיכובה של אוון רייצ'ל ווד
, Twisted, בכיכובם של אשלי ג'אד וסמואל ג'קסון של סטיבן סודרברג,
שעליו זכה בפרס SAG
. ובסדרה העטורה פרסים אורות ליל שישי ששודרה ביס

danas83

New member
לוקאס גרביל- בתפקיד טובי

החל את הקריירה שלו בשנת 2006 כשהוא לוהק במיוזיקל
של ערוץ דיסני, אשר הוביל להיי סקול מיוזיקל 2 והיי סקול הסרט מיוזיקל 3
. בין הסרטים, לוקאס והשחקנים יצאו לשני סיבובי הופעות בצפון ודרום אמריקה. אפשר היה לראות אותו בהופעות אורח בטלוויזיה של: CSI, איש משפחה
, קליבלנד
, בוסטון ליגל, ורוניקה מארס וסמולוויל
.. בשנת 2008 הוא הופיע בסרט מילק של פרס האוסקר
, בבימויו של גאס ואן סאנט בכיכובו של שון פן.

danas83

New member
שון בריידי המשחק את אמט

שון נולד להופיע ומעולם לא נתן חירשותו
לעמוד בדרכו של אהבתו גדולה לבדר. בגיל צעיר, שון גם הוקסם
מקסם, והשחיז את הכישורים שלו באמנות
, וחלק עם אחיו, טיילר את הפרס לקוסמים צעירים בפסטיבל קוסמי חרשי העולם שנערך בסנאט פטרסבורג, רוסיה. שון קבל את הפריצה הגדולה הראשונה שלו במשחק כששיחת ליהוק יצאה לשחקן חירש צעיר לSandlot 2, סרט ההמשך הקומי 2005 לSandlot. קריירת המשחק הרשמית של שון הושקה, והוא המשיך לשחק תפקידים בסרטים, כולל המשפחה החירשת (2007), והאגדה של איש ההרים (2008). בנוסף לקריירה הקולנועית של שון, הוא כבר הוצג בפרסומות רבות בשירות ציבוריו
ת. בין הצילומים, שון טייל בארץ והופיע עם קבוצות מוסיקליות. ביצוע הריקוד בהשראתו של מייקל ג'קסון "the way you make me feel" נעשה כולם בשפת סימנים האמריקנית והיה להיט אדיר בקרב חבריו
. שון זכה בפרס mr deaf Teen אמריקה.

Don Nirtin

New member
מר חירש צעיר יקר שלי

נדמה לי שתגובה הומואית זו תזכה אותי בפרס אוסקר על היותי פנאט הזוי

danas83

New member
מרלי מטלין- המשחקת את מלודי

מרלי איבדה הרבה מהשמיעה שלה בגיל 18 חודשים. זה לא עצר אותה, אם כי, מלפעול בתיאטרון לילדים בגיל 7, היא הופיעה ב "קוסם מארץ עוץ"
. מרלי משכה תשומת לב בהופעתה בתיאטרון הטני "ילדים של אלוהים" ולוהקה לשחק בגרסה הקולנועית, ילדים של אלוהים (1986). למרות שזה היה סרט הבכורה שלה, היא זכתה בפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר
., היא שיחקה בסדרת הבית הלבן - ששודרה ביס, ובתפקיד עוזרת תובע בסדרת הטלוויזיה "ספקות סבירים" (1991), 1993. והיתה מועמדת לפרס האמי בשנת 1994 על תפקידה בורי ביי בפרק "גדרות העץ" (1992) היא התחתנה עם קצין משטרה ויש לה ארבעה ילדים

Don Nirtin

New member
וגם עשתה תפקיד אורח באקסטרים מייקאובר

פעמיים אפילו.

מדהימה. אני מעריץ שלה

danas83

New member
כי היא מדהימה

ראיתי אותה בבית הלבן ולרוב היא דיברה מאשר סימנה עד שהיה מישהו אח"כ שתירגם לה ואני כזה אבל היא יודעת לדבר זאת אומרת שהיא גם שומעת

בקיצור יש כל כך הרבה דברים שלא יודעים על חרשות שזה מדהים

danas83

New member
שאלות/ תגובות/ הצעות

מקווה שזה נתן לכם קצת מידע על הנפשות הפועלות

למעלה