אומייגאד - פרק שלישי...

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
אומייגאד - פרק שלישי...

אז, פרק שלישי לפנינו, והולך להיות פרק ממש נחמד, ואולי אפילו הרבה יותר מנחמד (לפי ההצצה לפרק מאתר נענע10).

לא יודעת מה איתכם, אבל אני חושבת שהעונה הזאת אליפות. אמנם לא סימנתי לעצמי פייבוריט עדיין, אבל העונה רק התחילה. בינתיים אני סתם נהנית לצפות בה

אז, כרגיל, שרשור צפייה בפרק, תרגישו חופשי להגיב במהלך הצפייה.
ו,כרגיל, לא אהיה בבית בזמן שידור הפרק (מי לעזאזל שיבץ את הסדרה הזו בחמישי בערב?! הלו, גם לצופים של הסדרה יש חיים), אז תשחקו יפה ילדים

העורכים טיפשים אם מאי עפה עכשיו

יש להם את הכלי להפוך את העונה הזו לעוד קופי של מלחמת פרידמנים ובובלילים. מצד שני, אם היא כן עפה, אז הזוג הכי קרוב להיות פייבוריטים שלי, נשאר.

מה שחסר באמת בעונה הזו זה מישהו שאני אקח ממנו כל שבוע ציטוט, כמו רוקסן או ברברבאום. אולי אולג. אה, והודיה גם יחסית סבבה. אז ששני אלה יישארו. ואולי גם נטלי ו(תזכירו לי מי הבן זוג שלה?), סתם בגלל שהיא עושה רושם שהיא טבעית.

matanbil

New member
כל הליהוק שלה עם הבן זוג שלה היה טעות ענקית

עד שיש חנון שאוהב מזרחית אתן מלהקים אותו עם צפונבונית שונאת מזרחית ולא עם אחת הערסיות?

ולא סתם חובב מזרחית

מוזיקה מזרחית איכותית!

וציוותו אותו לאיזו מישהי שחושבת שריהאנה יותר איכותית מזוהר ארגוב.

HouseAtreides

New member
כבר הצלחתי לשכוח מה היו הקטגוריות של מאי

לפיהן היא סיווגה את אוכלוסיית העולם. "עמך" לעומת איזה משהו יותר "מיוחדג'".
אבל מצחיק שעד אותו רגע בו היא עשתה את זה, היא נראתה לי "עמך" לחלוטין, כלומר אמ אמא של הסחים. לא ברור לי על סמך מה היא הרשתה לעצמה להתנשא כך מעל סחים אחרים.
אגב, "מזרחנון" הוא תופעה הרבה יותר ייחודית בשיח הישראלי מאשר סחית צפונית מצויה שבעיקר סוגדת לאגו של עצמה.
אליאב דווקא די נגע לי ללב. גם כשהוא ניסה לדבר על תחושותיו עם אחרים, עניין לגיטימי לחלוטין, היא ניסתה להשתיק אותו.

svety

New member
"עמך" מול "קלאסה"

וכן, מזרחנונים זה ממש נדיר וחבל שהוא עף מהתכנית בשלב כזה מוקדם.

מי לכל הרוחות

עורך את התוכנית הזו? רווית מנדל ליאור?

הפעם נראה לי שאת השאלות הקשות בכלל הפנו לאדי ומשי. כלומר, רצו ללכת על כיוון של בובליל-פרידמן, אבל לא הלך להם. וטוב שכך, כי חוץ מ"קלאסה" אין במאי כלום.

ששיר תעוף כבר, גם לטמטום צריך להיות גבול
וגם סיוון שמתחילה להזכיר לי את חופית מהעונה שעברה, היפה הכי שנואה עליי בכל שלוש העונות.

HouseAtreides

New member
שיר ישר באמת משעשעת

נראית ונשמעת כמו בובה שברחה מאיזה תיאטרון בובות.

StriX Starlight

New member
אני ממש ממש מרוצה מהניפויים.

אם אפשר לשפו ע"פ שני פרקים, ברגע שחנון או סתומה הופכים לבלתי נסבלים, סיכוי טוב מאוד שלא נראה אותם.
ואילולא הביץ' ההיא הייתה מצוותת לויקטור, עוד הייתי יכולה לקוות שגם היא תעוף לאלף עזאזל.
יצור סאדיסטי ונורא שכמוה.
ומויקטור ממש לא תבוא הישועה שהיא תועמד במקום. חבל.

אליאב הוא אולי שינוי מרענן (מזרחנון?!?) אבל הוא דביל עילג.
טוב שהוא והצפונבונית בחוץ.

בניגוד לעונה השנייה שבה אלעד יקירי עזב את הוילה כבר בפרק הראשון, ראובן לא הולך לשומקום.

מה שכן, מדד ההשפלות הרבה יותר גבוה העונה וזה ממש לא לעניין.

קרקלה

New member
קטע הכדורגל לא היה מושקע במיוחד, וחבל

לא הצליח להניב קטעים מוצלחים. הבחור השמנמן שנשאר אחרון בבחירה? הישרדות עשתה את זה יותר טוב.

בחנות הספרים היה יותר טוב, ועדיין מפוספס. העריכה היתה טובה בהרבה בשני הפרקים האחרונים. מה שכן, לא יכולתי שלא לזוז על הספה באי נוחות כשמי שתפקד במשבצת מיטב הסופרים העבריים, מרחק שנות אור אינטלקטואלי מהיפות, היו... סמדר שיר? מיכל שלו? עשה לי

ההדחות עצובות

אני כן מאמין שאדי צריך לעבור שינוי, אבל הייתי מעדיף אם מאי הייתה נשארת מאשר משי. משי היא דוגמה קלאסית לדוגמנית שבאה לתוכנית על תקן הדוגמנית הדפוקה למרות שבמציאות היא כנראה הכי חכמה מבין הבנות (כמה חכמה אני לא יודע אבל היא בטח לא סתומה). מאי, לעומת זאת, מעניינת יותר מאשר משי.
אני לא אוהב את ההדחות ומעיפים את כל הבנות הכי יפות. כמה חבל שיש נשים כל כך יפות אבל אין כלום בפנים.

א ו ר3

New member
אני חייבת לשאול

לגבי שיר-פשוט לא נראה לי הגיוני שהיא תהיה עד כדי כך טיפשה! איך שמציגים אותה (ויכולהיות מאוד שזה פשוט תוצאה של עריכה/בימוי) היא נשמעת כמי שיש לה אייקיו שואף לאפס, ותכלס לא נעים להגיד- אולי גם פיגור שכלי. אני בטוחה שזה לא המצב... אבל בכל זאת- כל פעם שאני רואה אותה מדברת קשה לי להאמין למה שאני רואה, כנ"ל לגבי דלית וסיגל... סיגל בכלל נראית כמי שמשחקת ומקצינה את ההתנהגות ה"מטופשת". בקיצור,אני קצת לא יודעת איך לאכול את העונה הזו, יותר מדי טעמים מלאכותיים ועריכה סלקטיבית.

matanbil

New member
אני היחיד ששם לב שהמשימות חסרות?

לא רואים שכולם/כולן משחקים במשימות
מישהו ראה את משי מסבירה על ספר?
מישהו ראה את שמעון (שמסתבר שהוא לא חנון בעליל) במשימת הכדורגל?

מחפשים את הקטעים ההזויים

ומשי פשוט חכמה יותר מהאחרות שם. לדעתי היא הייתה צריכה להעמיד פנים שהיא טיפשה כמו האחרות (אולי לא עד כדי כך... אבל לעשות שטויות בכוונה) ובהמשך להיפטר מהן בהדרגה.

בלי שיתנו לה סיבה להופיע בפריים, היא פשוט לא תופיע בפריים. בשביל זה צריך שהיא תהיה מעניינת, והיא לא.

matanbil

New member
ממילא כל פרק ארוך כמו הנצח בדומה להישרדות

לפחות שיציגו כל משימה במלואה כמו בהישרדות

למעלה