אומייגאד - פרק שלישי...

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך
ברור שכמה מהבנות פשוט שחקניות

סיגל נראה לי משחקת אותה טיפשה והיא דווקא נראית לי חכמה.שיר ודלית דווקא נראות לי טיפשות אותנטיות ,דלית בכלל נראית סתומה ברמות מביכות אבל היא מצחיקה וזה מה שחשוב.סיון פצצה אבל קשוחה היא הייתה יכולה להיות מלכת סאדו מוצלחת מאוד.ויקטור הוא פשוט בושה למין הגברי שיגדל קצת עמוד שידרה, דחוף!

ziv86

New member
סקופ על ההדחה האחרונה

אני מכיר מישהו שמכיר מישהי שמכירה מישהי (סה"כ 3 מישהו... אבל באמת, ולא מחווה ל-http://www.youtube.com/watch?v=K4TbuO7NJMo ) שלומדת עם אליאב, ואחרי שהוא עזב בשביל הצילומים לתוכנית הוא חזר אחרי שבועיים, וכששאלו אותו אם כל כך מהר עזב אז הוא סיפר שהדיחו אותם כי הבת זוג שלו עברה עבירת משמעת (משהו שקשור לסלולרי.. אם אני לא טועה דיברה בפלאפון והיה אסור)

עכשיו מעניין אם אתמול פשוט המציאו פרק שיגרום להם להיות מודחים מהסיבה ה"אמיתית" (לפי סיפור המישהי) או שפשוט הוא עבד עליהם מסיבה כלשהי..
ובכלל- "עבירה" מהסוג הזה בתוכנית כזאת יכולה באמת להוביל להדחה?

בהנחה שמה שאתה אומר זה נכון...

(ולא קשקוש בלבוש), אפשר להבין למה נתנו להם שאלות קשות. כאילו "תירוץ" בשביל להדיח אותם.
מצד שני, זו עבירה כל כך קשה? לא יכלו לתת לו בת זוג אחרת או שזה כבר מאוחר מדי?
ולמה בכלל להעיף אותה? היא אחת היפות שם! היא הרי "קלאסה" לא כמו אחת שאני לא זוכר את השם שלה, שהיא ממש לא יפה, מה"עמכה".

Thumpers

New member
שאלות קשות?

באמת? :p
עזוב שאת השאלות של הבנות יכול לפתור גם ילד בן שלוש, השאלות שהוא קיבל - מתי הוקמה הפועל תל אביב? Seriously? אני לא חובבת של הפועל תל אביב (הפועל חיפה באש ובמים!!) ואני יודעת את זה.

אני גם התבלבלתי

אבל זה בגלל שחשבתי על כל איגוד "הפועל", שבאמת הוקם בשנת 1920, עם העלייה השלישית. שכחתי שיש הבדל בין האיגוד לבין כל קבוצת כדורגל שהוקמה על שמו.

Thumpers

New member
סבבה...

אבל גם אם נניח היית שם ולא היית יודע? היה לך ספר ללמוד ממנו.
נו, בחייאת - שנים של הקמת קבוצות זה באמת לא בעיה...

N o R i K o

New member
דווקא נהניתי

היתרון בלראות פרק על המחשב יום אחרי - את יכולה לכתוב ציטוטים נבחרים... ומי אם לא שיר ישר האחת והיחידה נבחרה להיות המצוטטת השבועית:
"רייזנשיין? מה זה, זה סוג של גבינה?" XD
"נכסים של הרועי צאן והברזל שלהם"
"הכריכה הרשימה אותי, פתחתי את הספר - שחור לבן! מי יקרא את זה?"
"אני לא מבינה למה כל משחק צריך לשיר את זה? למה אין שיר אחר? כמו של בריטני ספירס"
"יש לו מוסר השכל. כאילו... בוא נגיד, בסוף הוא רצח אותה!"
באמת שיש גבול לכמה שאדם יכול להיות טיפש, נראה לי היא סתם מוקצנת

הערות שנכתבו תוך כדי הפרק-
אני מתעבת את סיון וחבל שהיא לא יכולה לעוף ולהשאיר את ויקטור במשחק כי הוא מקסים והיא לא. אני פשוט שונאת אותה, איכס.
סיגל מקסימה, יש לה אינטליגנציה רגשית, מקווה שהיא ויבגני יגיעו רחוק! למרות שבמשימת הספרים היא הייתה נוראית XD
אדי\סילבי 3> באמת שנראה לי שהוא גיי XD "באמת הייתי יוצא עם אחת כזאת, גם אם היא קצת גברית..." אהמ.
אולג לא מצחיק אותי. הוא עצוב. הוא חייב לצאת מהסרט הזה. אני עוד לא מבינה אם הוא צוחק או באמת חושב ככה.
אני אוהבת את דלית, היא מאמי כזאת למרות שהיא סתומה
ואיזה שירותית היא! המדריכה שלי בעבודה הייתה מתה עליה
לא פלא שהיא זכתה!
"אני מעוניין בספר על מלחמות ישראל" "הארי פוטר?"
בארורררררררר שדירה להשכיר זה מדע בדיוני כאילו?! וגם אנה קרנינה?!

OMGGGGG חתיך וחנונית!@%@%!!11 D: בא לי לדעת מי זו XDDD
מרוצה מהניפויים עד כה.

וזהו, אין עוד הרבה להוסיף...

Light18m

New member
הרשי לי לצטט את אלברט:

"יש שני דברים אין סופיים בעולם – היקום והטיפשות האנושית..."

(הראשון כבר הוכח כלא נכון בעשור האחרון, לשני עדיין אין דוגמה נגדית)

auah vfuxht

New member
דעתי...

אוקיי, אז בקשר למידת הטמטום של הבנות-דעתי היא שהן בדוק-אבל בדוק משחקות אותה! במיוחד שיר, אבל גם כל השאר.
וזה מפתיע-כי למה הן רוצות להציג את עצמן כך? הן רק עושות מעצמן צחוק! אפשר אולי להבין שבאודישנים הן שיחקו אותה אבל בעונה עצמה הן כבר יכולות להפסיק.
בינתיים אהבתי את זאת של ויקטור חחחחחחחחחחח ממש המפקדת שלו.
גם אהבתי את סיגל. נראה שהיא כיפית ויש לה אינטיליגנציה רגשית גבוהה.

מהבנים לא אהבתי אף אחד-לא נראה שיש טיפה אפילו של עומק או אישיות לאף אחד מהבנים ומהבנות.אף אחד שאפשר ממש לחבב.אני מקווה שאני טועה, ושבהמשך זה ישתנה, אבל ככה זה נראה לי.
אולג מנסה להיות אלכס אך נכשל כישלון חרוץ.
נמרוד-אהבתי את העובדה שהוא גרם להודיה לשנות את דעתה בקשר למודחים והוא לא שפוט שלה. סלדתי מהעובדה שתגובתו לסיפור של מאי היא "גם אני מהקלאסה,". כששיר אמרה קלאסה אני בטוחה שלא התכוונה אליו....
בן הזוג של דלית-לפחות כרגע הוא אפס אפס אפס אפס!מה זה? לא רצית להדיח את אליאב כי הוא החבר הכי טוב שלך בבית ולא אמרת כלום.רק ישבת עם פרצוף של כלבלב עצוב. והיא עוד שאלה אותך מה דעתך-יכולת להתעקש.יכולת להגיד "לא! זאת החלטה של שנינו בזוג ואני לא מסכים, כמו שאת לא היית מסכימה שאדיח את החברה הכי טובה שלך. אני מציע את Xו Y." אבל לא. העדפת לשבת ולהיות מסכן.
אליאב-שנוי אצלי במחלוקת.בין "אפס" לבין "אני מבינה אותו". המקרה הכי טוב היה, שברגע שמאי דיברה על קלאסה ועמך היה לו את האומץ להגיד לה מה דעתו על זה.לאחר מכן הוא הלך לבכות לדדי, ולרכל מאחורי הגב, שגם זה מובן מצד אחד,מצד שני-כשמרכלים מאחורי הגב מוודאים שזה אכן מאחורי הגב! לפי מה שצולם הבנות היו מטר ממנו! איך הוא לא שם לב???
ולבסוף-העובדה שוויתר בשאלות שלו. יכול להיות שהוא אפס כי ויתר, או שזה מובן-בתחרות הזו אתה תלוי בבת זוגך וכשיש לך בת זוג שאתה לא מסתדר איתה איך תשרוד ותתפתח?

קיצור עונה מעפנה ומבויימת.

למעלה