אז מי התפספס

LeAnnDylan

Well-known member
טארה!

הקבוצה של אל איי משעממת. היתי גם לוקחת את ניק במקום פייג' המעיקה.

LeAnnDylan

Well-known member
כן. הוא היה משעשע

בעיני הוא היה מוצלח יותר מלהקת הראפרים. לא שאני אאזין לאף אחד מהם מחוץ לתוכנית אבל לפחות הוא היה חמוד.

הייתה גם אחת שהייתה לה להקת רוק

והיא באה לאודישן ואז קיבלו אותה והיא נשטה אותם...ופתאום נזכרתי בה וגיליתי שהיא בכלל לא הייתה בבית של השופטים.

Moses The Fish

New member
מלא! אוף! :(

הקטגוריות האינדיבידואליות יצאו די מעפנות חוץ מהקבוצה של בריטני (טוב, אולי כי זה ברור כשמש שקרלי לוקחת בהליכה את התחרות נכון לעכשיו)

ברנדון חסן ממש ממש חסר לי, לא ברור לי למה הוא בכלל לא עבר את הבוט-קאמפ ונכנס לפלייבק.
גם אואן שנכנס לפלייבק יותר טוב מכמה שכן עברו כסולואיסטים (סיסי ופייג' בעיקר וכל המבוגרים)

אני הייתי מכניסה את ארין ריי לקטגוריה של דמי (הוא בן 17!), ואז מעיפה את פייג' ואת סיסי (ומשאירה את ג'יליאן כמובן, כי זה המעט שמגיע לה אחרי האודישן האחרון בבית של דמי, שהיה יותר טוב משל פייג')
ואז את ברנדון מכניסה לקטגוריה של בריטני! וכמובן נפטרת מסיסטר סי, שמן הסתם לא ישרדו את הלייב שואוז, "משייפת" קצת את פלייבק ומכניסה אותם במקומן

shaharEB

New member
הראשונה והכי קריטית- ג'יליאן

הייתי בטוחה ב100% שהיא תעבור..
ואחרי שדמי העבירה את פייג' , הייתי בטוחה שלפחות סיסי תעוף וג'יליאן תישאר
חבל
נראלי יהיה פה איזה טוויסט.. ולא יודעת איך, היא תחזור

יש את הלהקה של ה5 בנים הצעירים, אהבתי אותם

אממ ויש את זה שדומה לאדי מרפי בקבוצה של LA , ששר יפה מאוד והלך הביתה

בקיצור.. הבחירה היחידה שבאמת הייתי שלמה איתה והייתי עושה כמוהה, זו הבחירה של בריטני

omer719

New member
יש הרבה דיבורים,

גם פה בפורום נאמר לא פעם משהו על 'ווילד קארד'. אבל כרגע מעודכן בלוח שידורים שהתוכנית הקרובה כבר תהיה הלייב שואו הראשון אז לא יודע איך זה יקרה.

shaharEB

New member
את יכולה להזכיר לי מה קרה עם מלאני ? אני לא

זוכרת איך היא חזרה פתאום..

andre93

New member
סיימון הדיח את מלאני בשלב בתי השופטים

ואז הוא התחרט על זה ובא אליה הביתה כדי להחזיר אותה לקבוצה שלו וככה סיימון הגיע עם 5 זמרות ללייב שואוס והשאר היסטוריה

shaharEB

New member
אהה אז סיימון סתם החליט
מעניין אם ככה

יהיה גם עם דמי..

andre93

New member
יש סיכוי לג'יליאן לחזור בתור ווילדקארד

אם השמועות נכונות והקהל יוכל להצביע למתמודד אחד שיחזור לתוכנית.

omer719

New member
אם הקהל יצביע באמת בזה,

היא בטוח תחזור. כולם היו בשוק מההדחה שלה, וכל הטוויטר היה מוצף בבקשות להחזיר אותה. כל שאר האנשים שעפו בשלב הבתים היו דיי צפויים, היא הייתה ההפתעה היחידה.

such an angel

New member
זה ממש מצחיק ש

בעיקרון היא הייתה מודחת, ובסוף היא יצאה הזוכה הגדולה של אקס פקטור.
זה פשוט מקרה מדהים!
ומגניב !

למעלה