איזה כיף - פרק שני

MacabreDoll

New member
חשבתי שהיא חמודה

עד הטקס הדחה, ואז יצאה ממנה מפלצת.
טוב שהיא הלכה, חבל על דניאל, הוא נראה תוספת איכותית לסדרה.

IkMfNiY

New member
וואו, איזה הבדל היה בין השאלות של

דנית וג'ולי...

יעל

yaniv3943

New member
השאלה עם מלחמת ההתשה היתה קלה באותה מידה

השאלה עם מוטה גור באמת היתה הרבה יותר קשה

אני היחיד שלא מתחבר לאף אחד?

בעונות הקודמות, על ההתחלה סימנתי מישהי שבמקרה גם טבעית וגם יותר חכמה מאחרות - דניאל בעונה 1 ונלה בעונה 2. מהר מאוד התברר שבני הזוג שלהן גם היו תותחים כבדים ביחס לחנונים האחרים.

השנה אין את הקליק הזה. לא מצאתי מיד למי להתחבר אז אמרתי, אראה את זה בשביל המטאליסט (למרות שאני יחסית מטאליסט לייט -מעדיף לשמוע ג'ודאס פריסט ואיירון מיידן, שהן לא להקות כבדות במיוחד ביחס לז'אנר). הופ, הלך המטאליסט. אווווווווווקיי. בינתיים הצלחתי למצוא ניצוצות של פוטנציאל באדי ומשי. אז כרגע הם מחזיקים אותי בעונה.

StriX Starlight

New member
אמנם לא קליק ראשון אבל המיכל ינאי (הודיה?)

נראית/נשמעת מבטיחה.
או לפחות פחות איומה ביחס לאחרות.

ziv86

New member
החנונים התדרדרו השנה

לא יודע.. הרבה מהם נראים לי שחקנים...שחר, נמרוד, אליאב ..
נמרוד כדוגמא בתעודת זהות אמר שהוא סולד מחיבוקים נשיקות (אם אני לא טועה גם אלכוהול) וגם בתוכנית האינטרנטית של ליטל ששתה שוטים גם נתן לה נשיקה, וגם בפרקים שהרעיף חיבוקים..
בכלל השנה נראה שהם גם פחות "מלומדים".. כאילו יש 2 מהטכניון, אחד שעשה אקזיט.. כל השאר נראה לי סתם נלקחו כי הם נראים מתאים לתוכנית.. אפילו ויקטור המהנדס.. הוא במכללה (שאני לא יודע כמה היא נחשבת אבל אם אתה גר בב"ש ולא לומד הנדסה בבן גוריון אז בטח לא התקבלת.)
גם אני לא מתחבר לאף אחד מהחנונים השנה.. אולי קצת אוהב את יבגני.. מהבנות משום מה מתחבר ליותר מחצי :)

StriX Starlight

New member
אני כל כך שמחה שהערסית המלחיצה הזאת הלכה.

היא באמת ובתמים הפחידה אותי.
שפת הגוף שלה כל כך אגרסיבית ומגעילה..

בשנייה שהיא שמעה שבחרו אותה לניפוי היא הפכה לערימת הבעות מרושעות, כיווצי השפתיים וידיים המתנופפות שלה.
טוב שהיא לא קפצה עליה והתחילה לנקר לה עיניים ולמרוט לה שיערות שם על הדשא.
וזה עוד היה רק טעימה. אני לא רוצה לדמיין את מלוא הסצינה המבחילה שהלכה שם ונחתכה (ובצדק) בעריכה.
בעעע.

חבל על דניאל, כי הוא באמת נראה בחור מקסים, אבל לא במחיר של המפלצת הזאת.

פיש דוג

New member
הזוג שהכי אהבתי הם דדי וג'ולי הם גם נראים

מתאימים כזה הוא חייזר והיא נראית כמו גרושה.

N o R i K o

New member
פרק מצחיק

אני לא מבינה, היפות לא עשו צבא? יש להן כזה הלם בקו"ם שזה לא יאמן. אמרו להן צבא אז צבא. מה אתן מתנהגות כמו ילדות בגנון? כבר ילדים בגדנ"ע יותר נורמליים מהן...

הפרק פחות חיבבתי את משי שהתחבבה עליי בפרק הראשון והתחלתי לאהוב את סיגל. בתכלס, אני ממש מבינה מאיפה נבעה ההחלטה שלה להעיף את דלית... זה לגמרי הגיוני שהיא העדיפה להעיף את הזו שישבה בצד מאשר להעיף מישהי אחר על טינה או משהו לא הוגן אחר. התגובה של דלית (אולי קראו לה בכלל דנית ואני מתבלבלת?) הסבירה למה היא הייתה צריכה לעוף... רק קצת חבל לי על דניאל, נראה שהיה לו פוטנציאל לשינוי.

אני מתה על אדי. הוא כזה גיי חמוד

וויקטור והשכיבות סמיכה... בחיי, כל כך הרבה זמן לא צחקתי ככה.
הוא ממש דופק לעצמו את הגב ככה...

והממ זהו XD

Light18m

New member
כשעשינו שכיבות סמיכה בצבא תמיד אמרו לנו

לא לזיין את הרצפה ולא להפוך את התחת לחניית אופניים!

להרבה אנשים שטחיים

יש רצון ללכת אחרי הכסף, לכן אני לא אתפלא אם אחוז גבוה מאוד מהיפות מכל עונה הן משתמטות.

matanbil

New member
חלק לא קטן מהן בנות 18

לגבי השאר
רק סיוון ודנית הזכירו משהו מהשרות הצבאי שלהן

yaniv3943

New member
סיגל היתה מקפלת מצנחים בבסיס שבו אני שירתתי

ואני עדיין עושה שם מילואים

In Red

New member
דווקא דניאל עף ראשון?

איזה פספוס...

וואי הג'ולי הזו ממש מעצבנת אותי, יש בה משהו ממש לא נעים.

שאלה על הפרק....

אני מניח שההפקה אומרת לחלק מהבנות בכוונה להיות מטומטמות. שזה קצת מבאס שההפקה לוקחת חלק כל כך פעיל (נו, ההפקה העלובה של הישרדות).
במשימת טירונות שאלו את אחת הבנות כמה זמן נמשכה מלחמת ששת הימים. היה שם משהו לא ברור. כאילו המשיכו את המשימה גם אחרי שהיא נתנה תשובה (והם עברו את המקס' של תשובות). לא יודע..

קרקלה

New member
שאלו את שיר. היא לא ידעה את התשובה.

ולכן המשחק נמשך.
בקשר לתשובות המטומטמות, לא נראה לי ששמים להן מילים בפה. נראה לי שאם לוקחים נשים צעירות מאד ובורות ביותר, ומחייבים אותן לומר תשובה כלשהי שאינה "לא יודעת", קורים דברים מצחיקים. הן ממציאות משהו, וזה נשמע טיפשי. כל אחד, אם יחייבו אותו לתת תשובה על שאלה שאין לו מושג בה, יגיד שטות. ככל שהבורות גדולה יותר, גם התשובה האלטרנטיבית תהיה לא בכיוון, ולכן מצחיקה יותר.

למעלה