איך כבר יום חמישי?
שרשור פרק

memee2

New member
סבלתי נורא מאדי

אבל לא העברתי קדימה, כי חששתי שהדפדפן יתקע לי. הו הסבל!

auah vfuxht

New member
פרק משעמם טיכו...

בא לי לישון ממנו! המוזיקה לא מעניינת, הקליפ לא מעניין, ודלית מחרטטת.
אלק למדה שהיא יכולה ללמוד...בהתחלה היא אמרה שהשיר היחיד שהיא מכירה הוא השיר עם סבלימינל בת 60 ומה נתנו לה?
את השיר הזה! ולשאר נתנו שירים שהם לא הכירו...
ההפקה מנסה לגרום לה לזכות בכוח.
במשימת הבנים הייתי בטוחה שלשירלי אין סיכוי. סה"כ היא לא בן, והלבישו אותה בבגדי בנים מאוד לא מחמיאים, כך שהסיכוי שלה לצאת נשית וסקסית שם
היה אפסי מה שמראה או:
א.שההפקה ביימה את זכייתה
ב.רמת הבנים היתה ממש אבל ממש ירודה.
אבל אני שמחה שזכתה,אני אוהבת את שירלי.
ואחרון חביב...אדי אדי אדי שלנו.וואו. יש לו בעיה רצינית,ממש עצוב לי. הוא מתנהג כילד, סוגד לכולם-החל ממשי ועד לכל סלב שרואה.
הוא לא צריך את היפה והחנון,אלא עזרה מקצועית לדעתי..

stagadish2

New member
"רוצה לצאת לסקס?"

אוקיי, אז הוא טעה, בלהט הרגע יצא לו משפט קצת מביך מההתרגשות. אבל לא... הוא אמר אותו פעמיים. פעמיים.

ו...בת בלהקת בנים. בקטנה, בטח הצופים לא ישימו לב!

אני לא יכולה לשמוע את משי, כשהיא אומרת למצלמה שהיא רוצה להכיר את אדי יותר וכאלה, זה נשמע כל כך לא אמין, היא פשוט יודעת שזה מצטלם יותר טוב להיות תחת טייטל "הבת זוג התומכת והרגישה" מאשר הבת זוג הביצ'ית סטייל חופית מהעונה הקודמת. לפעמים נראה שגם סיגל משחקת אותה מתעניינת ביבגני יותר ממה שהיא מתעניינת בו בפועל, האמת.

אוי זה היה קורע!!

אמיר פיי גוטמן אמר לו לקפוץ ואחרי זה לרוץ במדרגות ואז מיד להגיד זאת כדי לצאת מהלחץ, אז כנראה שבאמת מההתרגשות זה הדבר הראשון שעלה לו לראש ואז הוא פשוט זרם עם זה...
כנראה שאם הוא היה פונה כך לבחורה הוא היה חוטף סטירה או משהו,
אבל קטע מצחיק זה העיקר חחח
חוץ מיזה לא הבנתי למה לצאת?בשביל סקס צריך להיכנס דווקא

לגבי משי-להכיר זה לאו דווקא להיות בת זוג שלו, יכולה להיות היכרות עם האופי של האדם שבכל זאת היא מחבבת אותו אחרי היכרות אינטנסיבית,
בעונה הראשונה והשניה היו זוגות(לפחות זוג אחד בראשונה ואחד בשניה)
אפשר לחשוב שגם את זה ההפקה ביימה, אבל זה לא נראה לי כ"כ מופרך,
סך הכל הבנים משתנים, עושים מייק אובר כללי(גם באישיות...), ההיכרות שם אינטנסיבית ויש התקרבות ככל שעובר הזמן, לא נראה לי מופרך או נובע ממניעים אינטרסנטים בהכרח....
ואגב אני חושב שהפרק אתמול היה מצוין

חולקת על רובכם

דווקא ממש התרגשתי מהפרק הזה..
אני חושבת שמתחילים לראות את השינוי הגדול שחלק מהזוגות עברו.
דלית ושחר מקסימים, וכ"כ כיף לראות אותם מפרגנים אחד לשני מהלב. כנ"ל שירלי ומייקל ששומרים על מערכת יחסים שתורמת לשני הצדדים
סיגל ויבגני עפו וזה כ"כ עצוב :(. גם הם, גם אולג והודיה, גם דדי וג'ולי... מבאס
אני לא יודעת, אבל אני היחידה שמרגישה שלאדי יש בעיות ושהוא ממש צריך עזרה מקצועית? הוא אפילו לא שם לב כמה יורדים עליו, ופשוט נותן לעורכים עוד ועוד הזדמנויות לרדת ולצחוק עליו
הוא מקסים אבל ממש מסכן =\ נראה שהוא באמת לא מודע לסביבה, ואין לו שום אינטיליגנציה או הבנה איך צריך להתנהג בחברת אנשים.. איך הוא יכול להתקדם בתוכנית כשאין לו כלים בסיסיים?

וחוץ מזה, לדעתי בפרק הבא יחזרו סיון וויקטור כמו שרואים בקליפ פתיחה.. באסה =\
עד כאן לבינתיים

NoaLev6

New member
מסכימה עם כל מה שנאמר על אדי

כמו שאני אמרתי, הוא באמת מקסים אבל מספק יותר מידי בידור זול.
לאו דווקא סיוון וויקטור חוזרים, יכול להיות שהמסימה עם תלת האופן הזה זאת המשימה של גלגל ההצלה

NoaLev6

New member
אדי ומשי כבר יוצאים לי מכל החורים

כאילו בנאדם, אתה גבר, אתה אריה, אתה מה שאתה לא רוצה רק דיייי לחפור!
בהתחלה אדי ומשי באמת היו באמת אחד הפייבוריטים שלי אבל כל פרק שעובר אני רק מוצאת את עצמי עושה פייספאלם אחרי פייספאלם אחרי פייספאלם.

כל כך גרוע שסיגל ויבגני עזבו הם באמת היו מיועדים לזכייה לדעתי

ziv86

New member
"הכתיבו את המנצחים" גם השבוע?

במשימת היפות נתחיל בזה שלדלית ולמייקל נתנו שירים מוכרים יחסית לשניים האחרים, ועוד לדלית נתנו את השיר היחידי שהיא הכירה בכל הקלסר.. ("של סאבלימינל")
וגם במשימת החנונים נתנו משימה עם יתרון לשירלי על הבנים..

זה כמו שבפרומו של שבוע הבא זה נראה שזה משימת בנים שמייקל נגד החנונים ולא שירלי, ועוד בתיקון שרפרפים או מה שזה לא יהיה... יתרון שלו על היתר.. למרות שיהיה גלגל הצלה... מישהו יודע אם חוזרים אחד או שניים?

an addict

New member
לא לגמרי הבנתי

לא הבנתי איזה יתרון היה לשירלי על הבנים?

חשבתי שהיא נראתה מקסים בפרק הזה. היא צריכה רק להרגיש נח יותר עם עצמה ועם החנויות שלה, במקביל לשינוי ויהיה לה טוב. היא מתוקה.

נכון שנתנו לדלית את "בת 60" אבל היא הכירה גם את המילים בשירים אחרים. אל תשכחי שמה שלנו נשמע מוכר יותר לא בהכרח משנה לדלית... בשבילה הכל היה סינית עד לא מזמן. אל תשכחי גם שסיגל ומשי אשכנזיות, שזה בהחלט יתרון במשימה הזאת. יש הרבה יותר סיכוי שהן נחשפו לזה דרך הסבתא וכו' (כמו שסיגל ציינה).

השירים שנתנו לסיגל באמת היו לא קשורים... לא יודעת מה השיקולים?

בכל מקרה, דלית היתה מתוקה ומתתי על הפרק הזה! אני מהעמק גם אז כיף לראות את הגבעתרון ככה. רק לי היה מוזר שדלית לא התלהבה להיות קרוב לבית??

ziv86

New member
לדעתי

כשנותנים לבת להתחרות עם בנים במשימת ריקוד ושירה זה כמו שיתנו למייקל והבנות משימה על הרמת משקולות. טוב, טיפה הגזמתי, אבל עדיין יש יתרון מסוים לבת בתחרות כזאת, גם אם היא חנונית.

ולגבי השיר בת 60, סצינה אחת מראים לנו את דלית ושחר עוברים על שירים ושהיא לא מכירה שום דבר, עד שהיא אומרת "ווי, הנה שיר שאני מכירה" ואז "איזה כיף יש פה שיר שאני מכירה", וסצינה אחרי זה מראים שהיא מקבלת את השיר הזה.

אולי אני רואה דברים מעוותים, אבל הפרק הזה רצה לשמור את דלית ושחר, ואת שירלי ומייקל

נ.ב,
אמרת לי אל תשכחי שסיגל ומשי אשכנזיות ואל תשכחי שמה שמוכר לנו לא בהכרח מוכר לדלית, אז אל תשכחי ללחוץ על השם בפעם הבאה ולראות שהכותב הוא זכר ולא נקבה

an addict

New member
אוי סליחה... אני לא ממש חיית פורומים

לא חשבתי על זה... לא יודעת, נראה לי שסיגל הכירה מהבית הרבה מהשירים פשוט, אז הקשו עליה קצת בכוונה, וזה היה בולט. מייקל לקוי למידה עם הפרעת קשב (אני אומרת את זה הכי ברצינות ומתוך פרגון עמוק לו על ההצלחות שלו בתכנית, לא בתור איזה "קללה") והגיוני שיהיה קשה לו ללמוד מילים לשירים כ"כ מהר. אם כבר מישהו הופלה לרעה פה לדעתי זה הוא עם החולצה המזעזעת הזאת
לבנות היה מחמיא הרבה יותר.

זה היה קצת צורם ששמו לדלית את השיר שהיא אמרה שהיא מכירה. מצד שני, היא נראה לי היחידה שבאמת באמת לא הכירה שום דבר מזה מהבית. זה מוזר אבל קורה... והיא היתה חמודה מאד. רואים שהיא השקיעה בללמוד את השירים, והיא הכירה עוד מילים, לא רק את זה.

לא בטוחה בכלל שהמשימה היתה לרקוד ולא נראה לי שלבנות יש בהכרח יתרון בריקוד... שירלי היתה מתוקה ממש ונראתה הכי מודעת לעצמה ובכל זאת מוכנה להשתולל. זה גם היה נחמד שפירגנו לה על הריקוד, היא באמת רקדה ממש סביר בעיני. אבל גם מעבר היא זרמה יפה עם המשימה ולא ממקום פתטי כמו אדי. גם שחר לדעתי תפקד יפה במשימה.

משימות תמיד יהיו טיפה מוטות לכיוון של מישהו, אין מה לעשות... לאנשים שונים כשרונות שונים. אי אפשר לעשות רק משימות שלחלוטין לא נותנות יתרון לאף אחד זה יהיה מגביל נורא.

למעלה