והזוכים בחופשה מפנקת הם...

והזוכים בחופשה מפנקת הם...

גולשים יקרים!
התחרות בה התבקשתם לספר לנו מה הופך את החופשה שלכם למושלמת הגיעה לסיומה!
נהנינו לקרוא את ההודעות שלכם ולשמוע כמה אתם זקוקים לחופשה שכזו

והזוכים בתחרות הם:

במקום הראשון זוכה הגובלין ירוק בחבילת VIP - שני לילות זוגיים באמצע השבוע בחדר מסוג פנטהאוז על בסיס חצי פנסיון, חבילת VIP בחדר וזוג טיפולי ספא במחלקת הספא שבמלון

במקום השני זוכה רפואנית2 בחבילת פינוק - לילה זוגי באמצע שבוע בחדר מסוג דלאקס על בסיס חצי פנסיון

במקום השלישי זוכה wonderhug98 בחבילת דלאקס לילה זוגי באמצע שבוע בחדר מסוג דלאקס על בסיס לינה וארוחת בוקר

לא זכיתם
לא נורא, וילה גליליי מציעה לכם את שלוש החבילות במחירים מיוחדים רק למשתתפי התחרות:
חבילת VIP : 2,990 ₪ במקום 3,950 ₪
חבילת פינוק: 990 ₪ במקום 1,290 ₪
חבילת דלאקס: 760 ₪ במקום 990 ₪

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=2663054

אודות המלון

מלון בוטיק וילה גליליי
עוצב בסגנון מלונות הבוטיק באירופה. המלון שוכן במבנה אבן, שהוקם בשנת 1932 ועבר שימור, והוא משתלב בארכיטקטורה ובנופים המקומיים של רכס הר מירון, הכינרת ורמת הגולן. וילה גליליי הוא המלון היחיד בישראל החבר ברשת המלונות האירופית .Chateãux & Hôtels Collection

חדרי המלון
במלון 21 חדרים מסוגים שונים: מחדרים קלאסיים חמימים ונעימים ועד לפנטהאוזים בעלי
מרפסת ענקית, מיטות שיזוף וג'קוזי זוגי המשקיף לנוף הגלילי. כל החדרים מאובזרים בכל הפינוקים הנדרשים ליצירת חופשה מענגת ונינוחה.

ספא המלון כולל5 חדרי טיפולים, ביניהם סוויטה זוגית מפוארת.
אנו מציעים חבילות זוגיות, טיפולי קוסמטיקה לגוף ולפנים ועוד מגוון טיפולים מפנקים עם טובי המטפלים בתחומם, מטפלים עתירי ניסיון וברמה מקצועית מעולה.

מסעדת צפתא
צפתא מסעדת ביסטרו צרפתית-גלילית בעלת אווירה ביתית, רומנטית ונעימה. המסעדה מציעה ארוחות עשירות ומגוונות עם תפריט a la carte משובח עם נגיעות מהמטבח הצרפתי ומבוסס על המטבח המקומי גלילי.

wonderhug98

New member
יש לך סיבה טובה להתרגש

היינו במלון וממש ממש מקום מדהים והפרס שלכם בכלל מהמם! איזה כיף לכם! אין לי ספק שאם טרם הייתם תיהנו ביותר.

איפשרו לי להגיע עם התינוק היונק שלי והיו ממש מקסימים. מקום חלום.

שווה להגיע. המון תודה לתפוז על שאיפשרו לי לנוח ולנפוש. חג חנוכה שמח!

למעלה