פייבוריטים

svety

New member
פייבוריטים

נכון שקצת מוקדם מדי, בכל זאת - ראינו רק שלושה פרקים, אבל בכל זאת.

האם כבר יש לכם פייבוריט? גם בגזרת הזוגות וגם בגזרת הבודדים - מתים על החנון ושונאים את היפה, וההפך?
וכמובן - סימנתם כבר זוג שנוא? וחנון שנוא? ויפה שנואה?

innocence

New member
לצערי ממש לא,

הרבה מהבנות אני בכלל לא זוכרת שקיימות, כי כנראה שהן לא משחקות אותה מספיק טיפשות בשביל שיראו אותן על המסך בכלל.
וגם אף זוג לא תפס אותי במיוחד.

מה שכן, אני לא מסוגלת לסבול את שיר. אם היא לא משחקת, אז היא באמת בן אדם נאלח מבחינתי.

קרקלה

New member
נראה לי שכן

ג'ולי ודדי חיוביים בעיניי, למרות שאיכשהו אני לא רואה אותם שורדים במשחק יותר מדי.

שיר מרגיזה אותי. יש משהו דוחה בקשקושים שנאמרים בטון לאה ומשוכנע בצדקתו. בניגוד לה, גם דלית (דלית, לא? עם הפוני השחור) מקשקשת לא מעט, אבל באופן מקסים וחינני, מעורר אהדה.

ואז יש את ויקטור-הקטן-היה-רק-נער-מעלית. אני לא נהנית מלראות אותו מושפל. הייתי מעדיפה לראות אותו הולך. אולי יש כאן האשמת הקרבן מצדי, אבל סיון מצטיירת בינתיים כדמות כה שטוחה, קריקטורה מוחלטת... לאדעת.

HouseAtreides

New member
נראה שויקטור-הקטן-אוהב-את-הוד-מעלתה?

אני דווקא די סקרן לראות האם בשלב מסוים יימאס לו מהכסאח שלה והוא ישיב מלחמה, או שהם יעופו מהתוכנית בדיוק לפני שזה מתחיל לקרות.

סיוון הזאת היא כלבה אמיתית

היא צריכה לחטוף כאפה כדי שתתעורר ותבין כמה היא תמצית של אגואיסטיות מרוכזת וניצול חלשים. אפילו ויקטור המושפל הבין בפרק הזה שיש גבול למרות שהתגובה שלו הייתה רפה מדי.

StriX Starlight

New member
אני מסכימה איתך לחלוטין.

אני לא מסוגלת לדמיין סיטואציה שבה היא ישיב מלחמה אל מול הבהמה הזאת ובאמת ובתמים מעדיפה שהוא יעזוב את הווילה מלראות את האומללות הנוטפת הזאת בכל פרק מחדש. זה פשוט מייאש.

דן88

New member
מלכתחילה ויקטור עשה טעות שלא בחר את השניה

ובחר להזיל ריר על סיון . גבר אמיתי היה מעיף אותה קיבינימט.

matanbil

New member
יש בקושי

משי ואדי הכי סימפטיים

אולג ומיס פיגי לא מרשימים
דלית אחת המפגרות שזה נורא
גם סיוון (בלונדינית מ2000 ומשהו) מעצבנת נורא

אף אחד

למרות שאני מחבב את אדי ומשי. הבעייה היא שמתמודדת חכמה לא ממש מעניינת, אלא אם יש עלילה כלשהי - והעונה הזו נטולה כל התפתחות. כל פוטנציאל לריב נגדע על ידי ההפקה. אוקיי, טכנית לאדי יש פוטנציאל להיות "החנון המתפתח" של העונה, כמו אלכס, כל עוד יתמקדו ברצון שלו להיות אמיץ, ויתנו עוד משימות כמו הטירונות, שמקדמות את זה.

הוא לאט לאט "הפשיר"

התחיל להשתמש במילים עממיות, הבין מה ליטל מרגישה וכו'.

חבל שכחלק מהמייקאובר לא לקחו אותו לאורתודנט
מראה השיניים שלו עדיין לא יוצא לי מהראש.

DDN

New member
אולג הערפד

הכי צבעוני שם. הכי משעשע אותי.

חוץ ממנו, יבגני (יבגני?) השמנמן - מתוך הזדהות.

מבחינת הבנות - דלית היא כנראה הליטל של העונה הזו, אבל היא לא הפייבוריטית שלי (למרות שהיא משעשעת)

משי עושה רושם של מישהי שממש לא טיפשה וממש לא רעה, כך שהיא הפייבוריטית שלי מבחינת הבנות.

MacabreDoll

New member
דלית זריהן

כמה סתומה, ככה מתוקה. והחיבה המשותפת לנרגילות מוסיפה לה כמובן
הודיה גם עושה רושם של בחורה איכפתית וחביבה
מהחנונים כרגע אני מחבבת את ראובן ודדי, כי לקחו לי את דניאל בפרק השני

הבעייה שלי עם ראובן

היא אותה בעייה שהייתה לי עם אלון בעונה הקודמת - הוא לא חביב מספיק כדי להצדיק את הישארות הפרטנרית שלו
ונראה לי ששיר היא הכי מעצבנת מכל העונות. לא זו בלבד שהיא טיפשה, היא גם לא עושה את זה בצורה מצחיקה (בניגוד לרוקסן מהעונה הראשונה, שאמנם גם הייתה נבובה מאוד אבל הפליאה לחדש את השפה העברית)

למעלה