פייבוריטים

i n n a 1 9 8 8

New member
2 הבחורות הכי סתומות בתוכנית

הן עם פוני...
אחת ברונטית ואחת בלונדינית.

smady by

New member
יש פייבוריטית להדחה - שיר!

אלוהים יעזור לי, לה ולעולם...
אני גם לא ממש אוהבת את דלית וג'ולי.

בנתיים אלו שהכי פחות עיצבנו אותי היו סיוון וסיגל, ואולי גם קצת שני? מי זוכר אותה. פרק אחרון התמקדו באולי 3 זוגות וזהו.

מבחינת הבנים אני חושבת שיש משהו מגניב בדדי ושמעון, ושחר הלופני בינתיים מצחיק אותי אם כי אני רואה שזה לא יהיה לונג-לסטינג.

בינתיים מסתמן שהעונה לא תשתווה לעונה קודמת...

שיר מזכירה לי את אחיינית שלי שהיא בת 3

בלונדינית, קטנה, מתוקה אבל עם מעט ידע על העולם.התירוץ של אחיינית שלי שהיא פשוט עוד לא הספיקה ללמוד את התירוץ של שיר עוד לא שמעתי :)

auah vfuxht

New member
זה לא עניין של מוקדם או לא-פשוט אין

אז ככה-לדעתי הליהוק יורד ברמתו מעונה לעונה לעונה.בעונה הראשונה כולם היו חמודים ואהובים, בשניה קצת פחות-היו כאלה שיותר שיחקו אותה.
העונה הנוכחית-פשוט מפלה.
קודם כל הבנות :
כמו שאמרה סיוון:"זה לא שאני כזאת חכמה-כולן פשוט סתומות."
אני לא חושבת שהן סתומות-הן פשוט משחקות אותה סתומות,ולא יודעות דברים בסיסיים בשביל רייטינג לתכנית.
לא יודעת,אולי זה משעשע אחרים אבל אותי זה ממש לא מצחיק ולא מעניין בחורות שמעמידות פני טיפשות.
והן גם נורא צעירות-הרבה מהן לפני צבא ומנסיוני כבת 26-החשיבה לפני צבא ואחרי צבא זה דבר אחר לחלוטין.
שיר היא דוגמא מובהקת לכך. מהרגע הראשון היא הכי שיחקה אותה סתומה.במשימה הראשונה היא לא ענתה אף תשובה נכונה,
ולא נראה שהיא בכלל רוצה ללמוד. אפילו קצת.אולי אפילו מפחדת מללמוד. ועכשיו מהפרומו של הפרק הבא הבנתי למה:
היא היתה חנונית בצעירותה,הרגישה רע עם עצמה, עברה "מהפך" ועכשיו היא יפה ומקובלת.
היא עדיין ילדה בת 19, וכנראה מפחדת שאם היא תלמד היא תחזור אחורנית להיות "חנונית":
אני לא חושבת שהתכנית מועילה לה או לבנות הצעירות האחרות, שמשחקות אותה.
אחרי צבא,מנסיון, החשיבה שלה תשתנה והיא תלך ללמוד.היא לא תדבר ככה בגיל 23.
היו צריכים ללהק בנות אחרות לדעתי.
בחורות אחרי צבא,אמיתיות וחמודות ויפות,שיש להן הרבה חן וכישורים חברתיים,אך הן לא חכמות בלימודים,
או חושבות שהן לא חכמות בלימודים.נלה מהעונה הקודמת למשל היתה בדיוק כזו.בעונה הזאת לא מצאתי אף אחת מעניינת ואמיתית,
וברור שההפקה חושבת ההפך-שמה שמעניין לראות זו "פניני חכמה" שיוצאות מהפה של שיר,דלית, והשאר.וחבל.

StriX Starlight

New member
זה ניסוח נהדר.

כנראה שבחורות "אמיתיות וחמודות ויפות,שיש להן הרבה חן וכישורים חברתיים,אך הן לא חכמות בלימודים" בלתי אפשרי למצוא, אז העדיפו להתפשר על בחורות לא יפות במיוחד, לא חמודות במיוחד ונטולות כל חמלה ומודעות חברתית.
גם משהו..

dify

New member
פייר? אני מאוכזבת

כל כך נהנתי לצפות בשתי העונות הראשונות, ואילו בעונה הזו, כבר באמצע הפרק הראשון השתעממתי, אני מרגישה שכל פרק אני נותנת להם עוד הזדמנות, אולי בכל זאת...

קצת מוזר להגיד את זה, אבל כאילו בעונה הזו הם הצליחו להקצין אפילו יותר ולהביא עוד יותר טיפשות, ואגב, בחורים שאני לא בטוחה שיכולת שיכלית גבוהה היא בהכרח אחד משלושת המאפיינים הראשונים שלהם, אלא יותר בחורים שמתאפיינים בחוסר ביטחון עצמי בשום תחום... ביטול עצמי טוטאלי, ובחורות שבאמת, אין לי מושג איך הצליחו לאסוף אותן, אבל בעוד שבעונות הקודמות הן היו טיפשות חינניות, עם קישורים חברתיים מסוימים, עם יכולת ליצור הזדהות וחיבה אליהן, הפעם אני מרגישה שהן לא רק טיפשות, הן גם בעלות אפס יכולות חברתיות או ריגשיות, פרק רביעי ובקושי יש ניצוצות של אינטראקציה בין הבחורות עצמן או בין הבחורות לבחורים.

אגב, יתכן שזו עריכה מגמתית, אם בעונות הקודמות הרגשתי שהראו את הבנות בקטעים "סקסיים" כקריצה הומוריסטית, פה יש לי תחושה, שאולי נותנים הרבה זמן מסך לבנות ולתלבושות שלהם כי תכלס מקווים שבחורים יושבים ובוהים במסך ובכלל לא איכפת להם מה תכלס יאמר בתוכנית..

חבל לי שככה הלכה לעולמה תוכנית מעניינת שהפכה לפארודיה על תוכניות מהסוג הזה..

למעלה