פינת "גולש השבוע"

never give up

New member
פינת "גולש השבוע"

ראשית אומר שאני ממש שמחה לראות את הפורום גדל מיום ליום, ותודה לכולכם על ההשתתפות

לאור התאוצה שהפורום תופס, אני חושבת שניתן לרוץ עם פינת "גולש השבוע".
אני אזכיר:
בפינה זו יוגרל גולש שיאשר השתתפותו בפינה במסר אישי אליי.
הגולש שיוגרל יספר על עצמו, התהליך שעבר ועובר, הקשיים שחווה, תחביבים וכו' - אפשר ע"י שאלון שאכתוב (ואתם מוזמנים להציע שיפורים, כמובן) ואפשר בכתיבה חופשית.
כמו כן, יהיה ניתן להפנות שאלות אישיות לאותו גולש בשרשור הרלוונטי שייפתח - הבחירה האם לענות ועל מה היא מן הסתם של הגולש שייבחר.
בנוסף לכך, הגולש יואדם (כינויו ייצבע אדום) למשך שבוע.

הפינה תפתח בכל מוצאי שבת ותהיה נעוצה בראש הפורום למשך 24 שעות.
אם אתם מעוניינים להשתתף - שלחו לי מסר

אם לא יהיו מתנדבים עד סוף השבוע הקרוב - אעלה את עצמי על המוקד ושם אענה על שאלותיכם.

SUMMER1975

New member
הופתעתי לראות פורום כזה... אבל

אני חושבת שפורום כזה צריך להיות "סגור", כמו קומונה סגורה, כי אז מרגישים יותר נוח לשתף ולכתוב.
נראה לי שלדבר עם אכילת יתר זה נושא קצת רגיש ולא כל אחד אוהב שכולם קוראים את מה שהוא כותב ומשתף...
זו דעתי :)

דרך אגב, כולן פה נשים ? רק הן אכלניות יתר ? ;)
ומה זה אומר מבחינתכן "אכילת יתר" ?!

never give up

New member
היי SUMMER1975

אני מסכימה איתך שנושא אכילת היתר הוא נושא רגיש ולא נעים!
לפני פתיחת הפורום הייתה התלבטות האם לאפשר כתיבה רק לגולשים רשומים או גם לאורחים, וחשבתי לנכון להשאיר את אופציית האורח בגלל הקושי להיחשף.
&nbsp
אבדוק מול הנהלת הפורומים אפשרות לפורום סגור. האם נתקלת בפורום כזה ב"תפוז"?

SUMMER1975

New member
לא נתקלתי בפורום סגור,

אבל נתקלתי בקומונות סגורות, ולדעתי הרבה יותר נעים להתכתב במקום סגור וזה גם נותן לאנשים יותר מרחב וחופש לכתוב דברים אישיים יותר.
אכילת יתר ובכלל כל נושאי האכילה הם נושאים רגישים ולכן לדעתי זה צריך להיות במתכונת קצת אחרת...

מינהר

New member
סאמר, אני חושבת שאכילת יתר היא כזו

שגורמת לנו להיות יותר מלאים מן המשקל הרצוי לנו לפי הגובה והגיל שלנו.
בעניין חשיפה, יש לכל אחד כינוי, ואפשר לכתוב רק מה שרוצים. ובכלל,לדעתי, אם אנו מספרים על ההרגלים הפסולים שלנו בגלוי הם נהפכים לעניין קטן, לא סוד גדול.

never give up

New member

תומכת בכל מילה שכתבת!
אנחנו מטפחים בעיות כי אנחנו שומרים אותן לעצמנו במקום להקיא אותן החוצה, ובאמת, בלי לפגוע באף אחד -אנחנו אלה שהופכים בעיות לעניין גדול.
זה כמו שמישהו יימנע מללכת לחוג ספורט כלשהו רק כי הוא חושש שיעשה פאדיחות, אך למעשה לאף אחד לא אכפת ואיש לא ישים לב אלינו אלא אם נפגין חוסר בטחון שימשוך תשומת לב.

מינהר

New member
רותם, ניסחת יפה את הרעיון עם הדוגמא

של חוג ספורט ופדיחות.

never give up

New member
מנסיון, לצערי

בפעמים הראשונות שהלכתי לחוגים שמציע חדר הכושר בו אני מתאמנת - השתדלתי להיות בלתי נראית. הסתתרתי מאחורי עמוד שהיה שם, עמדתי מאחורי משתתפים אחרים, בדר"כ נשארתי רחוק מהמדריך/ה.
&nbsp
היום יש לי יותר ביטחון. הסתכלתי כמה פעמים על המשתתפות וחשבתי לעצמי: "אם היא יכולה, למה אני לא?", וברגע שהבנתי שאף אחד לא בוחן ולא שופט אותי, הביטחון נסק

never give up

New member
טרם

נסעתי לנופש של חמישה ימים בורנה.
אני חושבת ששעדיף לאפשר כתיבה חופשית, אבל מבטיחה לשקוד על שאלון למי שיעדיף.
את השאלון אעלה למאמרים ויהיה זמין למי שירצה כדי לא לחייב אף אחד לכתיבה שבלונית.
&nbsp
אם יש לך רעיונות לשאלות שהיית רוצה לקרוא, פרטים שלדעתך מעניין לדעת על גולש - אשמח אם תשתפי אותי במסר

למעלה