פריס פרינס ובלאנקט מדברים על אבא בסרט תיעו

Golden crown

New member
פריס פרינס ובלאנקט מדברים על אבא בסרט תיעו

בקרוב ייצא לאור סרט דוקומנטרי חדש, בו מדברים הילדים על מותו של אביהם ועל ההשלכות של מותו לגבי חייהם.

בסרט יוצגו שלושת ילדיו של מייקל, פאריס, פרינס, ופרינס השני (בלאנקט), בו יספרו על חייהם בפתיחות וישתפו בסיפורים שמעולם לא נשמעו והנוגעים לאביהם.

בהקשר הגעגועים לאביה, פאריס מודה שמייקל מת לפני שהספיק להגשים הבטחה שנתן לה.
היא אמרה: "הוא הבטיח שילמד אותי איך לעשות הליכת ירח, אבל אף פעם לא הגיע לזה. אני באמת מקווה שהמורשת שלו תחיה לנצח. אני לעולם לא אשכח אותו. הוא היה מדהים. "
פאריס צולמה מספרת על חייה עבור הסרט רק מספר שבועות לפני שניסתה להתאבד בבית משפחת ג'קסון. היא סיפרה על אורח החיים המבודד שלהם בנוורלנד, והודתה: "לא הכרנו הרבה ילדים בגיל שלנו. לא עזבנו את החווה לעתים קרובות ".

אבל בזמן שהם בקושי עזבו את החווה, שנמכרה בשנת 2005, לאחיה הצעיר בלאנקט יש זיכרונות נעימים מזמנו באחוזה רחבת הידיים שבקליפורניה:
"היה לו גן חיות, בעצם. היו לו ג'ירפות, אריות. היה לו תנינים ונחשים, "הוא נזכר. "את בטח שמעת על זה, אבל הייתה לו שימפנזה בשם באבלס".

באחד מהגילויים המדהימים יותר של הסרט, פרינס מייקל בן ה- 16, מודה שאביו לא אמר לו את שמו האמתי עד שהוא היה בן שש.
הוא אמר: "הוא אף פעם לא באמת רצה לספר לנו מי הוא כאדם. לקח לי עד שהייתי בן שש שנים ללמוד שהשם שלו היה מייקל ג'קסון -. הוא תמיד היה אבא'לה בשבילי וזהו זה."

כל שלושת הילדים להוטים לעבוד בתעשיית הבידור, פאריז - המתגוררת כיום במתקן לשיקום ביוטה, לאחר ניסיון ההתאבדות שלה - מקווה להיות שחקנית.
אבל בזמן שהסבא ג'ו מודה שזה "הרבה יותר עבודה ממה שהיא חושבת שזה יהיה," הוא מאמין שיש לבלאנקט הפוטנציאל ללכת בעקבותיו של אביהם.
"הם אמרו שלעולם לא יהיה עוד מייקל ג'קסון ואני אומר שכבר יש לנו אחד," הוא אמר. "אבל אני אמרתי שהוא רק צריך אימון. הילד הזה הוא הכפיל של מייקל כשהוא היה קטן יותר. "

קתרין ג'קסון מימנה את הסרט החדש באמצעות fundanything.com, אתר בעל קהל מממן, אתר בסגנון קיקסטארטר, שנותן למשתמשים את האפשרות לתרום כסף לפרויקטים לפי בחירתם.

מייקל מת ב- 25 ביוני 2009 בעקבות מנת יתר של פרופופול, סם הרגעה רב עוצמה, בפיקוח הקרדיולוג ד"ר קונרד מוריי.

מוריי שוחרר מהכלא בתחילת השנה לאחר ריצוי 2 שנים בגין גרימת מוות ברשלנות, אך אמרגני הקונצרטים של AIG - האחראים על ארגון המופעים, נמצאו אינם אחראי למותו בחודש אוקטובר.

מבלי לציין שמות, פאריס הוסיפה: "יש הרבה אנשים רעים שם בחוץ."

הטריילר לסרט החדש יהיה זמין לצפייה מ14:00 באופן בלעדי ב- thesun.co.uk.

nikita5s1

New member
מסקרן מאוד...

בלנקט באמת נראה כפיל שלו ותמיד עניין אותי לשמוע אותו שר.
אם הסבא אמר שיש לו כשרון הוא יודע מה הוא אומר (חרא של בן אדם אבל איש עסקים ויחצן מעולה)

אשמח אם תעדכן כשהסרט ייצא

Golden crown

New member
כן, הם הזכירו בכמה הזדמנויות שהוא כשרוני

וגם ראיתי סרטון של בלנקט שר ורוקד בילי ג'ין, אבל אי אפשר לדעת אם ג'ו מחפשת מכונת מזומנים חדשה
בכל מקרה נמתין לסרט ונראה מה הוא יחדש
אמשיך לעדכן

למעלה