פרק המייקאובר

אה, ואם זה אתה, אז

כלאזכך הפרקים היה לי קצת קשה איתך...
בפרק הזה, עוד לפני המייקאובר פתאום ראו את הפנימיות הטובה והאמיתית פתאום דיברת, חיבקת, הרגשת- זה היה ממש יפה, מרגש ומעורר הזדהות.
בהצלחה רבה בהמשך!!!!

dar dahan

Member
רגע אולג זה אתה?

בכל אופן אני מסכים לגביי שירלי היא נראתה מגוחך, אהבתי את האיפור ואת הבגדים היא לבשה אבל השיער היה נראה כאילו יצאה ממערת עטלפים או התחשמלה :|

אולג

אני ובן זוגי צפינו אתמול בתכנית, ושנינו נורא התרגשנו ממך.
סוף סוף נפתחת, שמת בצד את הפאסדה, הצחוקים והמסכות.
מאוד שימח וריגש אותנו לראות אותך מראה את הצד הרגיש יותר-אתה חמוד ומקסים.

וכמובן שהעיצוב שיער החדש מהמם לך, משנה אותך לחלוטין לחתיך וגברי.

סוף שבוע נעים!

Thumpers

New member
זמן מסך...

תמיד יינתן לאלו שעושים שטויות ורבים, וצועקים... (או לחילופין, לזוגות שמתאהבים זה בזה, או וואטאבר)
העובדה שהראו את חלק מהזוגות למשך פחות זמן, גרמה לכל הצופים בעלי אינטיליגנציה ממוצעת ומעלה, להבין שיש זוגיות לא רעה.

אל תדאג, רואים יפה מאוד מי מסתדר ומי לא.

שחחחחרררר

שיו מי גאד לגמרי!!!
אתה חופשי דוגמן על + גאון+ קורע מצחוק= בחור לא קיים!!!
אחינו צא ותבעט בעולם ושימותו ;& כל הקנאים!!!
אה, ואני בחורה שהתרגשתי ממך גם לפני המייקאובר!
והחזקתי לך אצבעות בשעווה זה באמת כואב... אני יודעת!!!
ודלית מ ת ו ק ה !!
ואפתח מהיפות לא סטומה באמת.... טוב לדעת!

dar dahan

Member
שירלי נראית נורא

כל הבנים נריאם פצצה בסך הכל, שירלי נראית כאילו היא יצאה מאיזה מגזין אופנה של שנות ה80 :|
בררר בא לי להקיא.

Thumpers

New member
My two cents

הבנים נראים מקסים, כמעט כולם.
תספורת ובגדים "נורמליים" גורמים להם להיראות כמו... כולם. זו לדעתי קצת בעיה במקום מסוים - אבל לא נתחיל עם דיבורי היפסטר/מיינסטרים :p
שירלי? הו שירלי... מה עשו לך?!?!!?
הבגדים באמת מחמיאים לה, לעומת כל הבנים שנראו כאילו הם נכנסו לתוך שבלונה ויצאו ממנה כולם אותו הדבר -- שירלי בהחלט נראית נפלא.
אבל השיער?!

dar dahan

Member
בנוסף לשירלי

נורא אהבתי את השינוי הטוטאלי של שחר, הוא פשוט יצא שונה בטירוף, אדי לדעתי היה צריך להתשנות רק באופי, כי הוא יפה, גם הבגדים שהיו לו היו נהדרים, אז נכון שלדעת היפות זה לא בגדים יפים, לדעתי האישית הם דווקא בגדים שמחמיאים לו, עכשיו הוא צריך להוציא את הגבר שבו.

אבל יבגני הו הו ושחר, שניהם עברו שינוי מהקצה אל הקצה מהבחינת המראה, יבגני היה יכול לוותר מההתחלה על השלייקס, ושחר עם המראה הרוסי, עכשיו הם נראים גזעיים שני אלא.

אני תמיד אהבתי את איך שאולג נראה והוא גם כמו אדי היה צריך שינוי פנימי.
ראובן היחידי שצריך שינוי פנימי וחיצוני דחוף, הוא שקט מדיי ולא מורגש, ונראה שהוא בכלל בפלנטה אחרת ממש כמו שיר...

עכשיו שהבנות ישתנו פנימית, ששיר תהיה פחות מטומטמת שדלית תהיה פחות סתומה, שסיגל תהיה פחות פרחה, שמשי תהיה פחות בלונדה (כי היא הכי מדהימה מבין הבנות) ושהודיה תהיה פחות אממ פחות מעצבנת...

ושוב לגביי שירלי, הבגדים נראים נהדר, האיפור מחמיא לה, אבל השיער ברר מה זה זה, רוצים להפוך אותה לבת 40?
היא נראית כמו מורה בת 40 אשכרה...

ולגביי מייקל, הוא צריך דחוף להבין שהוא לא הדבר ה מדם שיש...

an addict

New member
המייקאובר... עם חלק ממש פישלו

ראובן היה יותר חמוד קודם, לא? אדי נראה מעולה, אבל גם קודם מה שנראה רע זאת ההליכה והרגשנות המוגזמת, בעיני. בחור נאה. יבגני היה די מבאס... עם כל ההכנה חבל שלא עשו יותר שימוש בשיער ובפנים, ומשקפיים יותר נורמליות שלא מסתירות את הפנים. אולג נראה פצצה. שחר נראה מתוק כרגיל, אבל איך מורידים את הפרצוף החמוץ שהוא עושה כל הזמן???? שירלי היה הכי מבאס. זה היה נראה שהיא מאד נהנית לראות מה קצת צבע יכול לעשות לה, ואז הרסו לה את השיער, והלבישו בניגוד לכל מה שיפה לה. חולצה בתוך המכנסיים פשוט לא מתאים למי שיש לה בטן! הרעיון של מייקל לחשוף קצת רגליים היה מעולה ולא השתמשו בו בכלל והפאשלה עם השיער...

ואולג, היה מדהים לראות אותך נפתח ככה ואת הודיה מתרגשת. היו לי דמעות, בשיא הרצינות. מדהים!

מאלה שמעדיפים לראות בלי פרסומות...

כלומר, בדיליי.

אז היה פרק מהמם!
שירלי הרגה אותי בתחילת הפרק- "מזל שאני לומדת איך לתקשר עם ילדים, אחרת לא הייתי מצליחה לתקשר פה עם אף אחד" XDD
אבל אח"כ במייקאובר- דיר גאד, הפכו אותה מבחורה בת 26 לאישה בת 46 במקרה הטוב, וסבתא צעירה במקרה הרע.

אולג היה מהמם!! שמחה שסוף סוף הציגו אותו, או שסוף סוף הוא נפתח, והראה לנו מהי הסיבה האמיתית שהוא בא לתכנית. הודיה ואולג הם זוג פשוט מקסים.

ראובן- מה זה הג'קט רוסים שהלבישו לו?! אני לא באמת מאמינה שהיה איזה סטייליסט שחשב שזה יפה....

שחר- הפכו אותו להיפסטר! חחח אבל עדיין חתיך הורס. משום מה, הגומות שלו הרבה יותר בולטות עכשיו.

למעלה