שירשור הפרק - 2X10 - Judges House #1

omer719

New member
שירשור הפרק - 2X10 - Judges House #1

לא לשכוח לסמן ספוילר
על כל הודעה עד יום שבת בערב, שהפרק הזה ישודר גם בארץ

בנוסף השתדלו לא לכתוב פרטים מסגירים בכותרת אלא בתוכן, למקרה שמישהו לא רואה את השידור ומשלים בVOD.
צפייה מהנה לכולם

lakilaki12

New member

אוקיי. הגעתי להחלטה. Beatrice Miller היא הפייבוריטית שלי. היא מדהימה. השיר כל כך התאים לה.. ואו פשוט ואו. קרלי גם הייתה ממש טובה.
אני ממש רוצה שבריטני תקח את Beatrice אבל רוב הסיכויים שזה לא ייקרה..( הראו את האודישן שלה רק 10 שניות)

omer719

New member
באמת? לא הרגשתי שזה היה קצר יותר

גם הייתה התמקדות בה לכל אורך הפרק, כמעט כל הזמן הראו כמה היא לחוצה כל פעם שעברו בין מתמודדים. אתה מתכוון לאודישן הראשון ראשון?

lakilaki12

New member
כן אני מתכוון לאודישן הראשון

לא הראו אותה בכלל. סתם הראו אותה שרה איזה 20 ~10 שניות מהאודישן.. לא הראו אותה מדברת בכלל. וכן אתה צודק הפרק באמת הייתה התמקדות בה.. אני מאוד מקווה שהיא תעבור

omer719

New member

איזה באסה שעכשיו לחכות שבוע

ובטח כל הפרק הבא יימרח על התוצאות.

Mikey Weiss

New member
זה דווקא לא אומר כלום

המון פעמים בתכניות האלו - אקס פקטור בכל ארץ, איידול וכו', לפעמים לא קולטים מישהו בשלבים המוקדמים אלא רק במאוחרים יותר. הם עורכים את תכניות האודישנים בזמן שהפרקים המתקדמים ובחירת המועמדים הסופיים עוד לא קרתה. אז הרבה פעמים תראה אנשים עוברים לתכניות החיות כשבכלל לא ראיתם אותם באודישנים ולפעמים אפילו לא בבוטקמפ.

והיא באמת מדהימה. מאד אוהבת אותה ואת קרלי. דיאמונד קצת פחות מדברת אליי.

omer719

New member
מה הקטע של כולם

עם גירסאות איטיות לשירים מאוד קצביים? או סתם גירסאות איטיות יותר?
לטעמי שיר מרגש כמו שהוא, או ביצוע מקפיץ ונחמד הרבה יותר טוב. אבל נכון שזה קשה יותר ככה מולה... אבל נגיד עכשיו הביצועים של ארין וריד לדלילה וסטארשיפ נשמעו ממש מוזר, ולשניהם יש קול מעולה.

ממשיך בצפייה

omer719

New member

טוב סיימתי.

קרלי
אני לא מאמין שהיא עשתה Karmin. שוב גירסא איטית לשיר קצבי אבל בסדר. אפילו היה לי קשה לזהות את השיר בהתחלה כי היא כל כך לקחה אותו לכיוון שלה.
יהיה קשה לצמצם מישהו עכשיו בקבוצה של בריטני. כי לדעתי היא חייבת חייבת לקחת את כל הבנות, ובין הבנים קשה לי לבחור. אבל אני מניח שהבחירה החכמה יותר תהיה להשאיר את ארין ולא את ריד. השלישי בכלל לא אופציה... אפילו לא טרחו להראות אותו מדבר כמו שעשו לכולם

אצל אל איי גם הבחירה מאוד פשוטה לטעמי - הוא חייב לקחת את ג'ייסון, את ההוא ששר ג'סי ג'יי, את וינו. והרביעי זה סתם, מי שבא לו, לא רלוונטי.

spiceupmylife1

New member

כל הילדים האלה פשוט מוכשרים!!!!

במיוחד קרלי דיאמונד והביטריס

ובריטני מהממת

ואיי התגובה של וויל אי אם לקרלי הרגה אותי

"היא כמו גולם, אתה חושב שהיא תהפוך לפרפר , אבל לא היא דרקון ששורף הכל "

מחכה כבר לשבוע הבא

גירסאות אקוסטיות זה הIN בארה"ב מכיוון שאתה יכול לתת לזה משמעות שונה ולשנות את זה לשלך...

andre93

New member

עוד פרק מצויין עם כמה הבטחות גדולות לשלב הבא. מכל קטגוריה שהיתה בפרק הזה יש לי 3 פייבוריטים ברורים לשלבים הבאים.

גילאים 12- 16-
1. קרלי רוס- הביאה ביצוע גדול וזה טוב שהיא לא הראתה את כל היכולות שלה פה.
2. דיאמונד וויט- יש לה יכולות אדירות אבל אני מפחד שהיא תבחר שירים לא נכונים לקול שלה. בביצוע הזה היא לא הרשימה יותר מדי.
3. ביאטריס מילר- עוד הבטחה גדולה אבל אני לא בטוח לגבי המנעד הקולי שלה כי היא וויתרה על העלייה לגבוהים בכמה קטעים בביצוע. בכל אופן הילדה מוכשרת.

אפשר לומר שזהו השילוש הקדוש של הקטגוריה הזו ואולי גם של כל התחרות. אבל העובדה ששלושתן בנות 13 יכולה לפגוע בקטגוריה הזו מן הסתם.
המתמודד הנוסף שאעדיף שיעבור הוא ארין ריי כי הוא הכי פחות גרוע מהשאר אבל גם כי הוא נתן ביצוע מהנה.

בני 25 ומעלה-
1. ג'ייסון ברוק- בחירת שיר לא טובה בשבילו. אני מקווה שזו מעידה חד פעמית. בכל מקרה הקול שלו מכפה על הכל.
2. וינו אלן- הכל שלו פשוט ממכר ואי אפשר להישאר אדיש אליו. לאט לאט הוא מטפס במעלה רשימת הפייבוריטים שלי.
3. דייויד קורי- הבחור מוכשר ברמות! יש לו סטייל והוא תמיד נותן את כולו וזה מה שטוב בו.

מהשלושה הנותרים מעדיף את דריל בלאק, אבל יש לי תחושה שיעבירו את טייט.

Mikey Weiss

New member

לגבי עניין התבחר שירים לא נכונים לקול שלה, התכוונת לדיאמונד עצמה או לבריטני? כי הרי לא המתחרים בוחרים את השירים שלהם (אלא אם כן הם ממש מתעקשים).

מעבר לזה מסכימה עם כל מה שכתבת. אני גם מסכימה לגבי זה ששלוש בנות 13 יכול להיות אולי קצת יותר מדי, ובמקרה הזה אני מוכנה לוותר על דיאמונד, אני חושבת שמהשלוש היא כרגע עם הכי פחות יחודיות ואופי ואולי כן יהיה לה טוב לגדול קצת קודם.

andre93

New member
התכוונתי בכללי אבל כמובן שזה נוגע גם

לבריטני. אבל דיאמונד יכולה לתת ביצועים גדולים כמו הזה שנתנה בתחילת הבוטקאמפ. לגבי ביאטריס למשל אני לא בטוח שהיא תוכל להרשים מבחינה קולית כמו דיאמונד...

Mikey Weiss

New member
אבל להיות זמר זה לא רק כמה אתה יכול להפציץ

בווקאליות. לדיאמונד יש קול גדול אבל אצלה הגיל מתבטא יותר לדעתי כי מאד מאד חסר לה אופי. לביאטריס - קודם כל צריך לזכור שבגיל 13 זה כל כך מוקדם ככה שיש המון סיכוי שיהיה לה קול יותר גדול בעתיד ככל שהיא תלמד ובתכנית הזו לפחות לצעירים יש סיכוי לעקומת לימוד מאד מאד חדה - אבל מעבר לזה למרות גילה הצעיר, יש לה אופי מאד מובהק ויחודי שזה מאד חסר לי עם דיאמונד.

נתחיל מהקבוצה של LA:
קודם כל, הפרק הזה הוא ממש עלה לי על העצבים, ואני ממש לא מחבב אותו!
ג'ייסון- לדעתי צריך לעבור. הוא מרענן וחמוד וממש משעשע!
וינו- אני מסכים שההופעה שלו פחות חזקה, והקול שלו פשוט אדיר בעיניי, אז אני מקווה שהוא ישאר.
דיוויד- אני מניח שהוא טוב אבל אני פשוט לא מחבב אותו במיוחד, והוא נראה לי זמר של שטיק אחד.
טייט- הוא לא ממש לייקבל כמו באודישן הראשון, אבל אין מה לעשות הקול שלו עושה לי את זה. קאנטרי

טארה- שתגיד תודה שהיא הגיעה עד לכאן. לא מרשימה במיוחד בעיניי. איפה ג'פרי איפה?
דריל- כנראה לא יעבור לפי איך שהראו אותו בפרק.

הקבוצה של בריטני:
אוף אוף אוף! הבנות האלה פשוט אדירות בעיניי אחת יותר מהשנייה.
אני ממש מפחד שכאילו חייבים להדיח אחת מהן. מאוד מקווה שבריטני תשאיר את שלושתן, כי ממש מגיע להן!
ארין- היה לו ביצוע טוב, ונראה לי שבריטני נוטה לרצות להשאיר אותו.
ריד- מבחינתי יכול ללכת כבר. מיצה את עצמו לא?
ג'יימס- WHO?

ורדונה2

New member
וואי כ"כ מסכימה

לגבי אל.איי... איזה שמוק הוא יצא כשהוא אמר להם "ממש לא שמחתי שקיבלתי אתכם"

is00

New member
נראה לי שיש סיכוי גדול...

שבריטני תיקח איתה את כל הבנות. בעיקר אם בתכנית יירצו לנסות לשמור על איזה איזון במספר הנציגים משני המינים בתכניות החיות, כי כרגע, בשלב הזה, יש יותר מדי בחורים בשלב של בית השופטים(5 אצל LA, עוד 3 אצל דמי, עוד 3 אצל בריטני ובלהקות גם יש יותר בנים מבנות - להקת בנים של 5, עוד אחת של 3, צמד של ראפר וזמר, שלישיית ראפרים המורכבת מ- 2 בחורים ובחורה, 3 האחיות לבית C וכמובן להקת הבנות - ליילאס ).
חוץ מזה, לטעמי, הבנות בקבוצה שלה הרבה יותר בולטות מהבנים בקבוצה שלה. אבל מי יודע...

such an angel

New member
אקס פקטור

אין על זה, אם יש ריאליטי שהוא טוב - זה זה ללא ספק

עם כמה שזה מפתיע, הפעם השנה קבוצת הלהקות ממש טובה !
ויש המון המון ילדים מוכשרים כמו דיימון וויט וקארלי הזו בקבוצה של בריטני
סיסי וכמובןןןןןןןןןןןןןןן - אמבלם 3 ! מאוהבת בהם

אין על אקס פקטור ובכלל סיימון המדהים הזה

למעלה