שירשור פרק - 2X09 - Boot Camp #3

omer719

New member
רשמים

אפילו לא סיימתי את הפרק, אני רק בשלב שהם מגיעים לבתים של השופטים והפיספוסים הגדולים הם -
אלי ולורן מהבנות, שתיהן היו מעולות, והיה אפשר בקלות לוותר על ההוא שהיה בעונה הקודמת באינטנסיטי.. לא שוס. ועל אחד הבנים שאפילו לא ראינו את האודישן שלו! או שראינו ושכחתי, שכנראה זה אומר הרבה.
ומהבוגרים את ג'פרי החמוד עם הילד שלו. לא מתתי עליו, אבל לדעתי הגיע לו להתקדם שלב אחד, הם גם התלהבו ממנו מאוד. זה היה ממש מפתיע.

נראה שקבוצת האובר 25 סתמית במיוחד. יש שם רק את ג'ייסון.
הקבוצות אי אפשר לדעת, נראה מה שוות הקבוצות שהרכיבו. כי כל השאר שלקחו ייפלו עכשיו בוודאות חוץ מאמבלם 3.
וכמובן שהקבוצות של הילדים ויאנג אדולטס אלו הקבוצות החזקות, בעיקר הבנות שם.

lakilaki12

New member

חחח זה שלח את ההודעה הקודמת 0.0. מוזר.
המשך :
כל שלושת הפייבוריטיות שלי עברו! אלה היו :
Diamond White
Carly Rose Sonenclar
Beatrice Miller

אני כל כך רוצה ששלושת אלה יעברו :( הן פשוט מדהימות!!!!

כל הקטגוריות האחרות קצת משעממות אותי. רק Jillian,Paige,Jennel
טובות.

lakilaki12

New member

לא ממש.. אני יותר אהבתי את הקבוצות של דמי ובריטני .. כל השאר אני לא ממש מתעניין בהם :eek: הקבוצות גרועות לטעמי,ואין מישהו ממש מעניין מ25+

גם בכללי, שנה שעברה היו הרבה יותר כשרונות מהשנה לדעתי.

omer719

New member
כמו מי?

בשנה שעברה היו לי בקושי שלושה פייבוריטים

את מי ממש אהבת שנה שעברה?

lakilaki12

New member
אהבתי שנה שעברה את

מלאני,רייצ'ל - מעולות!
,ג'וש, סטייסי,דרו, - פייבוריטים משניים :)

לא יודע למה, אבל הרמה המשוכללת נראית לי יותר גבוהה, כי השנה יש מתמודדים בטופ 24 שאני לא מבין איך עברו את האודישן בכלל
(cece,tara)

andre93

New member
שנה שעברה מלאני, ג'וש ורייצ'ל היו מעולים

והשאר, או שנפלו מוקדם מדי( כמו סטייסי) או שהיו משעממים( כמו דרו).

אוי סטייסי הייתה מדהימה.

כל כך התאכזבתי שהיא הודחה.
האהובות עליי בתוכנית בעונה שעברה היו ללא ספק סטייסי,רייצ'ל ומלאני.
מכל המתמודדים.
אהבתי גם את ג'וש ולירוי בל.
לדרו היה קול מעניין אבל היא הייתה משעממת וכריס רנה היה אחד מהמתמודדים היותר סתמיים שהיו בתחרות ואני בכלל לא מבינה למה הוא הגיע לגמר. כנראה שהסטייל המוזיקלי שלו מתאים יותר לשוק.
היה גם אחד שחור שאני לא זוכרת איך קוראים לו.
את אסטרו מאוד מאוד מאוד אהבתי. הוא מגניב ומלא ביטחון.
ומהלהקות שהתחרו שנה שעברה, לא אהבתי אף אחד.

andre93

New member

אבל אתה מסכים לפחות על זה שקטגוריית הקבוצות השנה יותר טובה מזו של שנה שעברה?

omer719

New member

שנה שעברה אהבתי ממש רק את מלאני, רייצ'ל וג'וש... אבל ברגע שזה היה נראה כאילו ג'וש מוביל לגמר אז לקחתי את הצד של מלאני לגמריי.
ואהבתי גם את דרו, אבל היא נפלה מוקדם אז...

ופה בינתיים אני אוהב המון! יותר מידי כנראה

omer719

New member

כן שלושתן מעולות.
אבל איזה באסה שיש יותר מידי פייבוריטים מאותה קטגוריה!
העונה הזאת כל כך רק הקטגוריות של בריטני ודמי. בינתיים לא התרשמתי יותר מידי מהשאר... (עדיין באמצע הפרק
)

lakilaki12

New member

כן.. שנה שעברה כולם היו מפוזרים בכל הקבוצות ולכן רוב הפייבוריטים שלי הגיעו לשלבים מאוחרים. אני בדיוק כמוך :)

omer719

New member
??

ניק ג'ואנס עכשיו אמר על ג'יליאן שהיא סקסית?!
אני לא חושב שהיה פריים אחד שהראו אותה מתחילת התוכנית שהיא לא בכתה בו! היא מעולה, אבל לא סקסית

ורדונה2

New member
היא טובה,

אבל לא סקסית

איך אפשר בכלל לומר על מישהי סקסית כשדמי יושבת לידך

Mikey Weiss

New member

האמת שאני לא זוכרת מהפרק הזה כלום כבר חוץ מהקבוצות, אבל ליריק 145 מעולים מעולים מעולים. זה לא הקטע שלי בדרך כלל אבל חרשתי על הוידאו הזה, פשוט היה כיף, והיה ממש מצחיק לראות את האחרים צופים בהם.

LYLAS הפגיזו גם כן אם כי פחות התחברתי לזה פשוט כי השיר משעמם אותי נורא, אבל יש לי תחושה שברגע שהן ישירו משהו שאני אוהבת אני אהיה ממש בעדן.

אצל ה17-24 אני ממש מחבבת את ג'יליאן, ג'נל חמודה אם כי אני תוהה אם מתישהו כל ההופעות שלה יראו אותו דבר, וסיסי לגמרי מבדרת אותי.

דווקא ההופעה של ג'נל הייתה שונה מעט, פחות רוקיסטית ויותר מתונה בקטע טוב. בקטע זה הראה צד אחר שלה. יותר עדין ומתוק אבל עדיין חצוף.
סיסי מדהימה בעיניי!
פייג' תומס איכזבה בתוכנית האחרונה, בבית של דמי. אבל ממש. הופעה עם יענו לבוש וכאילו היא הולכת להפגיז והכול אבל בתכלס, לא הרגשתי ממנה הרבה ביטחון. בדיוק מה שדמי אמרה. ואני מאוד אוהבת אותה בכללי.

omer719

New member
היא מעצבנת אותי

פייג', בזה שהיא מנסה להידמות יותר מידי לריהאנה. גם בלוק, והבגד הזה היה נראה כאילו הרגע נשלף מקליפ שלה. גם אל איי אמר משהו על זה וזה ממש נכון. היא באופן כללי מאוד אוברייטד, לא ברור לי מה אהבו בה כל כך...

למעלה