5 הסצנות האהובות על קריסטן מהסאגה!

5 הסצנות האהובות על קריסטן מהסאגה!

מתוקה היא!!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/UserBlog.aspx?foldername=drmr&skip=1

ותרגום לעצלניות, סליחה מראש אם זה קצת עילג, מי שרוצה לקרוא את המקור של קריסטן שתתאמץ חחחח:
1. הנשף מ T. - "יש סיבה שזה מס' 1 אצלי. אני זוכרת שדרכתי לרוב על הרגליים עם הסניקרס והקשבנו לשיר ההוא (פלייטלס בירד אמריקן מאוט) כל הלילה. אלה היו סוף הצילומים, והיינו כולנו כל כך קרובים ולא רצינו ללכת הביתה. זאת הסצינה שכשאני מסתכלת עליה אני תמיד מתחילה לבכות. ואני לא נבוכה מזה, אפילו לא מעט."

2. האיחוד ב NM- "היו לנו כ 200 אנשים- תיירים, מקומיים, שצפו בזה כמו תאטרון. הם היו בשקט בזמן שצילמנו ובסוף כל טייק התחילו למחוא כפיים. רצתי דרך המזרקה
לזרועותיו של רוב- עשינו את זה בערך 15 פעמים- והם מחאו כפיים בכל פעם ופעם."

3. החתונה- "הם שמו אותי בפאקינג גלימה של הוולטורי..... הייתה לי הרגשה כאילו שזו חתונה אמיתית. הזיכרונות שיש לי מהסצנה הזאת הם לא של סט של סרט. זה מרגיש
כאילו אלו הזיכרונות שלי. יש לי במוח חלל לדמויות וחלל לעצמי. הזיכרונות האלה הם בהחלט יותר שלי."

4. truck stop- סטיוארט זוכרת סצנה רנדומאלית אחת מ T. "אני מנקה את המשאית, ורוב צונח אליי פתאום מלמעלה. היה כל כך אינטנסיבי לצלם את T, והנה סצנה קטנה שהרגישה כאילו היא לקוחה מסרט נוער של שנות ה-80. הוא עושה מן צעד כזה מגניב ואנחנו מעין רוקדים אחד סביב השניה. אנחנו עדיין מדברים על הסצינה הזאת וכמה שהיא הייתה כיפית. הוא זוכר מה לבשתי. אני זוכרת כל דבר מהיום הזה."

5. ריקוד אחד אחרון- הסצינה האחרונה שצילמה סטיוארט עם לאוטנר היא גם אחת מהאהובות עליה. "לרקוד ביחד בסוף החתונה של בלה היא מאוד אמוציונלי. הקשבנו ל"אה טאוסנד יירס" של כריסטינה פרי וזה היה מושלם- בשביל הדמויות, ובשבילינו גם.."

אוי נו

היא הסתכלה מנקודת המבט שלה -של לצלם את זה חחח
זה בטח לא היה מרגש במיוחד לצלם סצינה ללא דיאלוג, רק לבהות בנקודה כלשהיא בחלל ולא לזוז כשמצלמה סביבך במעגלים חחחחח

עם כל הכבוד לסצנת החודשים- ויש!!!! כבוד

דווקא זכור לי שהיא אמרה פעם בראיון

שזו הסצנה האהובה עליה בכלל העוצמה שלה, או משהו כזה. אני משוכנעת שראיתי את זה איפשהו.
טוב אולי יש הבדל בין סצנות אהובות לצילום וסצנות אהובות לצפייה.. לאדעת.

אני אנסה לצוד את הראיון הזה בשבוע הבא אחרי שיהיה לי קצת פחות עומס לימודי :)

למעלה