יש לנו רביעיית גמר!!!

lidorsh

New member
זכייה בפרסים במהלך העונה

שלום,
מישהו פה זכה בפרסים במהלך העונה ה-2 של "הכוכב הבא"?

matanp88

New member
יש לנו רביעיית גמר!!!

חברים יקרים, שימו לב - ביום שלישי הבאה, ה-17.2.2015, בשעה 21:00 בערב, ייערך גמר הכוכב הבא!
עוד עונה מגיעה לסיומה, עוד כוכב יצטרף לרשימת זוכי הריאליטי המוסיקלי ויזכה לייצג את מדינת ישראל באירוויזיון 2015 שייערך בוינה שבאוסטריה!

אז מי זה יהיה?

♫ להקת ראסטה היברו מן
♫ אביה שושני
♫ שרי נחמיאס
♫ נדב גדג'

אחד מהרביעייה יהיה הנציג שלנו לתחרות הגדולה ביותר באירופה ויזכה להופיע מול מיליונים ברחבי העולם!
מי הפייבוריט שלכם? מי יביא לנו את ההצלחה הגדולה ביותר?
כל הדעות - כאן

GM1988

Well-known member
נדב או שרי

לא רואה את השאר מקבלים ניקוד גבוה באירוויזיון.
הראסטות מעולים, אבל הסגנון שלהם לא ילך בוינה, הם יהיו מאד נמוכים לפי דעתי בהצבעה.
אביה - אם היא תבחר צפויה לישראל עוד בלדה בסגנון "רק בשבילו" וזה הדבר שאומנם כבר רגילים באירופה לקבל מישראל (ולפסול) אבל צריך לבחור משהו יותר ראוי, לכן לא

נדב ושרי הם החבר'ה היחידים שאפשר לשלב אותם עם מה שהולך כל שנה באירוויזיון ולדמיין אותם הולכים על כיוון שיהיה מפתיע להופעה של ישראל ואיכשהו ירענן את כל האובך שנהיה מהמשלחות שנשלחו מישראל עד כה.

mikemiller

New member
HOUSE OF THE RISING SUN

ואו , איזה ביצוע , ישר לאייפוד , יכול להתחרות בכל תחרות מוזיקה
שרי לניצחון

מלח גס

New member
ביקורת חצי גמר- סער היום היה הכוכב של הערב

יש לי ההרגשה שהניצחון בגמר לא יהיה מרגש כמו ההדחה של ראסטי. אם למשהו יש ביקורת על כך שהשירים שלו דומים אחד לשני אני אבין אבל לבחור יש אמירה שהוא אומר אותה בגובה עיניים והיא מגיע מהמקום הכי עמוק וטהור שיכול להיות, אז למרות טקסטים ולחנים שקרובים אחד לשני ההגשה שלו כל כך עמוקה וחזקה עד שהוא נדמע לי הכי אמיתי מכל המתמודדים בנבחרת. הפעם הוא נתן את הביצועים הכי חזקים שלו בתוכנית עד שאני מבין את כל ההתלהבות שהייתה סביבו מצד מוקי ומירי מסיקה .כמובן שהוא לא מתאים לאוריווזיון (לדעתי הוא גם יסכים איתי) והוא כבר מיצה את כל מה שיש לו והראה את כל מה שהוא רצה להראות כך שההדחה שלו מתקבלת.

הראסטות- משום מה הם קצת התחילו להימאס עלי , אני לא כל כך בטוח שזה רעיון טוב לשלוח אותם לאוריווזיון כי הם נשמעים כמו כמו נציגים ממדינה אחרת.

נדב- הנוכחות שלהיא כמו קוץ בישבן, הוא שר ונראה כאילו הוא על סטוראידים. הוא לא מבטא רגשות "חמים" , הוא יודע להתבכיין היטב כמו עומר אדם או לשיר כמו משוגע על סטוראידים.

שרי- לא הבנתי מה הבעיה בביצוע הראשון זה שיר רוק חזק שדורש שיטעינו אותו בעוצמה ולשרי הייתה עוצמה מספקת.

אביה- אשכרה התעללה בשיר עד שרצחה אותו סופית. היא ניסתה בכוח להיות שמאלצית וגדולה כמו מירי מסיקה באמצעות צרחות אבל אין לה לב גדול כמו של מירי להכיל בתוכה כל כך הרבה רגש. בנמוכים היא סוף סוף נשמעה מעולה כמה חבל שבגבהים היא נתקעה ללא יכולת שליטה והתחילה להתעלל בשיר עד שהיא רצחה אותו סופית תוך כדי שבין הגבהים היא נתקעת ללא מעברים.

אורית בסדר, הפעם היא לא זייפה.

GM1988

Well-known member
ספיקינג אוף עומר, הפתיע אותי כמה הקולות של נדב ועומר דומים!!

נראה לי אם היו משמיעים לי שיר מלא בלי לראות מי שר, ואלו היו נדב ועומר בדואט, לא יודע אם הייתי מזהה ששני אנשים שרים את זה מרוב דמיון

ממש אותו קול, ונדב שעוד עשה סלסולים אז בכלל...

איך אטדגי התלהב חחח לגמרי ברור לי.

GM1988

Well-known member
מלח גס

ראסטי אכן טוב במה שהוא עושה, אבל נניח והוא לא מתמודד עכשיו בתכנית שירה ובא כזמר נטו - את מסוגלת לשמוע אותו מינימום 20 דק עד חצי שעה הופעה נון-סטופ?
אני לא.
הוא מתמודד שאוהבים במסגרת התכנית כי תכלס אין הרבה שככה יוכלו לרגש בחומר מקורי ולשתף בטקסטים כמו שהוא שיתף.
אבל מעבר לכך שהתכנית היא לבחור נציג לאירוויזיון, זו גם תכנית לאפשר לקהל להיחשף לזמרים שאולי בהמשך יוכלו לעשות משהו במוסיקה בארץ.
אני לא מדמיין שראסטי יוכל באמת לפתח איזו קריירה גדולה עם החומרים שלו ואנשים יוכלו לשמוע אותו הרבה זמן בלי לחטוף כאב ראש

מלח גס

New member
אם יד על הלב

קודם כל אני לא בחורה
הייתי בעדו בגלל היותו אמן עם אמירה אישית. באמירה ואמת פנימית יש משה שכובש. אני מודה שלא הייתי רוכש אלבום שכולו השירים האלה ואני לא רואה את עצמי חוזר שוב על הביצועים שלו או מהמר עליו שהוא יצליח אחרי התוכנית אבל אני מעדיף אותו על ממתמודדים שמזייפים את עצמם או עסוקים בפוזות. . לדעתי הוא זמר ראפ נהדר בזאנר שהוא פחות פופולארי בארץ, הוא מגיש טקסטים באופן חד, הוא רק שצריך לעבוד על עצמו יותר מבחינת כתיבה שירים שלא יהיו קרובים מדי אחד לשני בלחן ובמילים.

לדעתי יש להפריד את ההצבעה לאוריווזיון מההצבעה לזוכה של התוכנית. השיקול של מי שתאים באוריווזיון פוגע בזמרים שהם טובים מאוד אבל הם לא "אוריווזיונים". אני לא מדבר על סער.

GM1988

Well-known member

סליחה על הפנייה בלשון נקבה, לא שמתי לב שאתה זכר:)

אני מסכים עם מה שאמרת, והפורמט דיי "דפק" לדעתי את העניין כי איך שהכריזו על העונה לחיפוש המתמודד הראוי לייצוג ישראל באירוויזיון הראש מיד הולך על כל אחד שנראה מתאים לשם ופוסל למי שלא.

מלח גס

New member
לא נורא, בקטנה.

זה חבל בעיני כי מי שהכי שמתאים לאוריווזיון זה לא מעיד עליו שהוא הזמר הכי טוב, זה מעיד שבמות גדולות מתאימות לו. יש מבצעים שטובים בשירה אינטימית.

על מה אתה מדבר?

נדב הוא המרענן הרשמי של התחרות. יש לו גרוב מדהים. הוא לא מרגיש שהוא צריך לצעוק בשביל להכניס דרמה. הצרחות של שרי בשיר הראשון היו בלתי נסבלות. למה לצרוח? אם אפשר לשיר. ואביה עוד יותר גרועה ממנה. זאת תחרות שירה לא תחרות צרחות.
נדב מביא כל כך הרבה אנרגיה. יש לו קול מיוחד והוא בין היחידים שמקפיץ אחוזים וגורם לכל השופטים להצביע לו.

מלח גס

New member
אני מסכים בעניין הטונים שלו.

אבל עדיין זה מרגיש לי כאילו שכולו פוזות ושהוא עושה הצגות, שהאנרגיות הם לא אנרגיות טובות הם אנרגיות שהוא מוציא בלחץ ממקום של סטרואידים ולא ממקום טבעי. אולי זה עניין של טעם כי הנוכחות שלו ממש אבל ממש מעצבנת.
&nbsp
שרי בעיני הייתה מלכת דרמה נהדרת, באמת שאין לי בעיה עם טונים גבוהים. לא חושב שצריך לשמור כל הזמן על טונים נמוכים בהתאם לסגנון המוזיקלי. שרי היא זמרת רוק טובה.
&nbsp
מסכים על אביה, מרוב צרחות כבר לא היה שיר. אבל הנמוכים שלה השתפרו מאוד בביצוע האחרון פתאום שומעים אותה ואני מעדיף אותה על נדב.
&nbsp
&nbsp

יש הבדל גדול

בין לפתוח גרון ולשיר בטון גבוה, לבין לצרוח את המילים (כדוגמת אביה) או לצרוח כל מיני צרחות חסרות משמעות. שרי כל כך ניסתה להביא אותה שהיא קצת איבדה את זה. לא התחברתי בכלל לצרחות שרצו שם במהלך השיר הראשון. לעומת השיר השני שהיה נקי ומדויק ויפה. לגבי עניין הרוק. אם זה היה שיר עם אנרגיות רוקסטיות, וכולו היה כזה - אז זה משהו אחד. אבל כששרים שיר בסגנון יותר רגוע ופתאום מתחילים לצרוח - זה נשמע רע, ועובדה שלא רק אני חשבתי ככה. היא קיבלה שלושה אדומים מהשופטים על הצרחות חסרות הטעם.
לגבי אביה, היא לא יודעת לפתוח גרון וכדאי שילמדו אותה. היא חושבת כשהיא צורחת את עצמה לדעת זה נקרא לפתוח גרון. היא טועה.
לגבי נדב, הוא פשוט חמד של בחור. כשהוא מתחיל לשיר הוא שורף את האולפן. אין אחד שיושב כשהוא שומע אותו. וההפקה לא שמה אותו פעמיים ראשון עם מסך פתוח סתם. כי גם היא יודעת שהוא יתחיל לה את הערב עם אנרגיות טובות ומקפיצות.

danlevin1

New member
אם נדב זוכה

הוא יכנס לרשימה "המכובדת" של שרהלה שרון , פינג פונג, וכו
הוא זייפן בחסד עליון ומביך לראות אותו על הבמה
אם הוא מייצג אותנו באירוויזיון , צריך להיכנס למקלטים

מלח גס

New member
השלוש אדומים כאילו נועדו לשמור על אביה

,נכון ששרי יחסית לעצמה הייתה פחות טובה, עדיין שרי זמרת גדולה גם בביצוע הזה הראתה יכולות טובות של זמרת רוק ונראה שהציפיות ממנה גבוהות הרבה יותר מהציפיות מאביה עד שמאביה באופן קבוע מתעלמים מהצרחות שלה ומהחוסר מודעות עצמית בעוד ששרי מקצועית ובעלת שליטה יפה. ולכן לדעתי האדומים לא היו במקום אלה אם גם אביה הייתה מקבלת אדומים וביקורות הרבה יותר קשות משרי.
&nbsp
לגבי נדב, בא מרקיד מביא אותה בקצב וזהו. בעוד שעומר אדם מביא אותה בקצב ובסלסול נדב מביא אותה בקצב ובסול שזה בסדר העיקר שיהיה מוזיקה לכפיים , להקפיץ את כולם לחגוג על הבמה כאילו אין מחר. לא שאני מתנגד למוזיקה קצבית אבל בנדב כמו בעומר אדם יש לטעמי משהו קר מדי , מלוקק, מסחרי שקרוב לכפיים ורחוק מהלב.

למעלה