פרישת מנהלת הפורום

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים ל כפית במצב כפית על תקופת ניהולה בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

סורי אנשים

אבל אני בסוף תואר (...באיחור מטורף למתי שהייתי אמורה לסיים) וממש לחוץ לי, אז לא היה לי זמן לנסות לעורר את הפורום

בכל מקרה, תפוז רוצים לסגור את הפורום. אם אף אחד לא יפנה אליהם בבקשה לניהול, ואם כמות ההודעות לא תגדל, הם יסגרו אותו

(הם רצו כבר לסגור אותו עכשיו, אבל אמרתי להם שיתנו עוד צ'אנס... )

Serf SaN

New member
מלחמת הפייסבוק נגד תפוז נוצחה. :(

מבאס שכל העולם ואחותו עוברים לפייסבוק, לא נשאר מקום בעולם הזה לממשקי הפורומים.

בכל מקרה אני מקווה שהפורום עצמו ישאר ולא ימחק, כמו פורומים אחרים?
כדי שנוכל להסתכל על השנים עברו ולקרוא קצת הודעות נוסטלגיה.

SunsRequiem

New member
הבעיה לדעתי היא המערכת

ופחות הקונספט. המון אנשים לא נכנסים לפה בגלל המערכת. וגם אני הולכת לאיבוד בכל פעם שיש שרשור גדול.

innocence

New member
אני דווקא מאוד אוהבת את המערכת,

ומה לעשות, פייסבוק בולע הכל.
הרבה יותר זמין, הרבה יותר קל ופשוט להעלות תמונות.
חבל.

אילו הייתי מתעסקת בקוספליי כמו פעם אז היה לי מה לתרום, אבל כרגע פשוט אין לי זמן כוח או חשק לזה.

Serf SaN

New member
אני גם אוהב את המערכת של תפוז..

אני איתה מאז שנת 2004.

CoralP

New member
אני דווקא אוהבת את הממשק של תפוז

ההודעות פה מסודרות יותר נוח מאשר הפייסבוק.
בפייסבוק אי אפשר לדעת מי הגיב למי, וכאן זה נורא קל, כל דבר מתחת לנקודה שלו..

CoralP

New member
מצד שני הפייסבוק גובר על תפוז

בכל שאר האספקטים
בואו נתחיל מהעובדה שכשאתה כותב תגובה בתפוז העמוד צריך להיטען מחדש ואתה מאבד את איפה שהיית כי זה חוזר ללמעלה של העמוד הראשון.. בפייסבוק זה מתווסף תוך שניה.
לצרף מסמך בתפוז זה סופר מעצבן, בפייסבוק זה קל ומהיר
ויש עוד.. אין מה לעשות.. פייסבוק ניצחו בקרב הזה ותפוז צריכים לצמצם פערים, או להפסיק להאשים את המנהלים

SHE RA

New member
הבעיה של תפוז

בלי קשר לממשק זה שהם מייחדים את הפורומים שלהם .. אי אפשר סתם ככה לפתוח פורום או להפוך למנהל וגם יש רף ציפיות שכל פורום צריך לעמוד בו .. בהקשר לממשק לכל דבר יש צדדים חיוביים ושלילים לדוגמה בממשק של פייסבוק מאבדים שם דברים יותר בקלות הכוונה של שרצף המידע שם מהיר ומשהו שפירסמת או עשיתי שיתוף לפני יומיים או החברים שלך יהיה לך יותר קשה לימצוא אותו אם אתה לא מחפש ספציפית.... קיצר זה ממשקים שונים לגמרי ...
לדעתי לפורומים יש קצת יותר יחודיות גם מבחינת ההרגשה אני לדוגמא מרגישה שפורום מסויים והאנשים שבו ממש הבית השני שלי כלומר מין הרגשה כזאת של ביתיות וקבלה ... אממ מה שאהבתי גם בממשק של תפוז שמצאתי אותו ממש נוח לעומת פורומים אחרים שראיתי .. כמובן שלקח לי זמן בהתחלה ללמוד איך לשרשר ...

אני חושבת ששני הדברים גם הפיסבוק וגם הפורום יכולים להתקיים במקביל .. הכל עניין של לעלות את ממוצע ההודעות בחודש

וחוץ מזה אתם האנשים שפתחתם בפניי את העולם הזה לא היה לי סיכוי להכיר אתכם דרך הפייסבוק או בכלל את כל העניין של הקוספליי דרך הפייסבוק בזמנו כל החברים שלי אז (בכללי ובפייסבוק) בכלל לא מכירים את זה.. אממ מה שאני מנסה להגיד שהפלטפורמה של פורום כן חשובה ורק יכולה להעשיר את הפלטפורמה של הפייסבוק עוד יותר :) ותודה..

(שיט חפרתי מקווה שהבנתם למה התכוונתי ) ולא צריך לאבד תקווה הפורום הזה עדיין יכולה להתקיים

innocence

New member
עזבי את המיידיות,

כולם בפייסבוק, כל הזמן, תמיד.
לפורומים צריך להיכנס במיוחד.
אני חושבת שזה מה שהכריע את הפורום. הזמינות שלו והעובדה שזה לא משהו שצריך להתרגל לעשות או לזכור לעשות - אתה פשוט שם גם ככה.

SHE RA

New member
שמתי לב לבעיה הזאת

דיי מוקדם עם הפייסבוק לכן תמיד לפני שאני פותחת לשונית של פייסבוק פותחת קודם את הפורומים של תפוז

innocence

New member
אצלי זה לא מחליף האחד את השני

אבל אני משתתפת בהרבה פורומים מלבד זה

CoralP

New member
מסכימה..

מקווה שישאירו אותו פתוח כדי שיהיה אפשר לקרוא דברים שהיו בעבר, כי יש פה דברים ממש שימושיים. שלא נדבר על הנוסטלגיה.
אין מה לעשות, האנשים העדיפו ממשק נוח ומהיר יותר. לא סוד שפייסבוק נוח יותר מתפוז.

למעלה