LeAnn & Eddie S01E01

Guncrazy

New member
פרק ראשון - חוויות צפייה

אני ניגשת לצפייה רק עכשיו, כי לא היה לי זמן לפני וגם לי אין סטרונג וי פי אנ כמו לדילן אז נאלצתי לחכות לתאריך השידור המקורי של התוכנית- אתמול.

בקיצור, אני נרגשת ונלהבת ועכשיו אלך לצפות.

אז התוכנית מתחילה עם הצגה של ליאן ואדי.
הם מציגים אחד את השניה. היא קצת צוחקת עליו שהוא ניסה פעם לשיר ללא הצלחה.
והם ניגשים לעניינים ופורסים את כל הקלפים על השולחן ומדברים על הרומן שהם ניהלו בזמן ששניהם היו נשואים. כל הכבוד שכבר מההתחלה הוציאו את זה מהדרך.
ליאן צוחקת קצת על עצמה עם הכותרות שזכתה להם במהלך השנים

"אני רק אדי" - "אתה מן-הור, אין לך עבודה והתחתנת איתי בשביל הכסף שלי"

הפתיח של התוכנית ממש חמוד ומשעשע.

ליאן ואדי בדרך לפרמיירה של הסרט החדש של אדי. אדי מנצל את ההזדמנות ללכלכך על ברנדי

הוא מתלהב מהמעיל של ליאן שעשוי מעור וליאן אומרת שהוא של טום פורד. אדי מתבדח על זה שכשהם יסגרו את ענין הגירושים בסך 50 מיליון הדולרים שלהם, הוא יבקש את המעיל הזה כחלק מהסכם הגירושים

מקשקשים קצת על השמועה הזו שרצה באותו השבוע על הגירושים הנ"ל.
ליאן שואלת את אדי איך הוא מתכנן להגיב לשאלות שהכתבים ישאלו על השטיח האדום בנוגע לכתבה על הגירושים.
אדי אומר שאין לו שום כוונה להגיב מכיוון שהוא לא נוהג להגיב וגם בגלל שהוא רוצה שהפרמיירה תעסוק בסרט עצמו ולא בשמועות. ליאן נפגעת מזה שאדי לא מוכן להכחיש את השמועות.
במקום אדי מציע לליאן לעשות משהו מטופש אחר על השטיח האדום- היא תנסה לנשק אותו עם לשון והוא ידחה את הלשון. הוא מבטיח לה שמישהו יכתוב על זה וכמובן שכותבים על זה

ליאן עם דרל בראון, חותמת על המסמכים לשחרור מחוזה ההקלטות שלה. היא מאושרת ורוצה לצאת לחגוג.
היא ואדי יושבים עם חברים במסעדה והחבר מתלוצץ שאחרי 20 שנה בחוזה המפלצתי הזה, אפילו על רצח היא הייתה מקבלת פחות זמן

החברה אומרת שצריך לחגוג ולעשות משהו מטורף וליאן אומרת שהיא רוצה קעקוע חדש. אדי מתנגד אבל ליאן מתעקשת. הוא מנסה להתפשר ומציע קעקוע קטן, פצפון. היא בתגובה - קעקועים ובובז הם כמו חשבונות בנק - לא יכולים להיות גדולים מידי

הם הולכים לעשות קעקוע, ליאן בוחרת לקעקע נוצה. ובזמן שהיא מתקעקעת היא גונחת מכאב ואדי טוען שהוא מעולם לא שמע את זה והוא קצת מקנא

הם מתקשקשים עם המקעקע על הכתבה של הגירושים ואדי מצטט קטע מהכתבה בו רשום שקריירת המשחק הצנועה שלו הניבה הון של 12 מיליון דולר וליאן בתגובה "איפה זה???"

הוא ממשיך לצטט "המקור אומר שאם ליאן תנסה לכער את המצב אדי יסחוט ממנה כל אגורה שהוא יוכל" ואז הוא אומר לליאן "אל תכערי את המצב, בייב"

אדי מדבר על הסיכויים של חזרה שלו לברנדי- "קצת מעל הסיכוי לקיימו של ביג פוט וקצת מתחת לסיכוי של אפוקליפסת זומבים"

ליאן מסיימת עם הקעקוע ואומרת לאדי שהוא הבא בתור. כשהוא מסרב הם צוחקים עליו שהוא פחדן והוא בתגובה אומר לליאן שהיא מפחדת כי הוא הולך לצניחה חופשית והיא לא.
אדי וליאן מנחים איזה אירוע צניחה עם התרמה כלשהי ולמשהו- הוא צונח והיא שרה את ההמנון.
הוא מנסה לשדל אותה לצנוח איתו, היא מתה מפחד.

אדי יושב עם המאמן/חבר שלו שאוכל המבורגר שיכול להוביל אותו לדום לב כבר בביס הראשון.
אדי מספר לחבר על הויכוח שהיה לו עם ליאן לפני הפרמיירה. והחבר שואל אותו למה הוא לא אומר משהו. אדי מנסה להצדיק את הטיעון שלו אבל החבר יוצא בסלוגן של "אישה שמחה- חיים טובים".

ליאן ואדי מגיעים לאירוע הצניחה. ליאן עדין לא בטוחה אם היא הולכת לצנוח.
מריו לופז שם כדי לראיין אותם ולסקר את האירוע.
הוא שואל אם הם עובדים על היריון. ליאן בתגובה "אנחנו עובדים על זה לעיתים תכופות"

השאלה הבאה היא כצפוי על הגירושים בסך ה-50 מיליון. הוא מתחיל בלברך אותם על הסכום הזה, הם צוחקים.
ואז אדי מחליט לקחת את העצה של החבר עם הפוטנציאל לדום לב ומגיב על הכתבה. ליאן בעננים ומחליטה שאם אדי בא לקראתה והגיב למרות שלא רצה, היא תלך לקראתו ותצנח למרות שהיא לא רוצה...

ליאן שרה את ההמנון וקדימה, גיים טיים.
הם עולים למטוס ואדי מזכיר לה לחגור חגורת בטיחות והיא בתגובה "מי צריך חגורת בטיחות כשאתה הולך לקפוץ ממטוס?"

ליאן: "אם זה ילך לא נכון, לצהובונים יש סיום לאופרת הסבון הזו - אהבתי את אדי כל כך שקפצתי מהמטוס ומתתי עבורו" "בעצם, אתם יודע מה, הם בטח יכתבו שדחפת אותי החוצה ולקחת את ה-50 מיליון"

ליאן צונחת ומבסוטה על עצמה.
אחרי זה אדי שואל את ליאן "את גאה בעצמך? אני גאה בך! את יודעת מה, הייתי אוהב אותך גם אם היו לך רק 10 מיליון"

ליאן בתגובה: "אווו, הייתי אוהבת אותך גם אם היית שמן ומכוער" שניהם מגחכים ואז היא אומרת "לא..."

ו... נגמר!
תם לו הפרק הראשון. זה היה כיף! זה גם רק 20 דקות אז זה זורם ממש. נהניתי מאוד ובסוף כשמראים קטעים ממה צפוי בפרקים הבאים נראה שהולך להיות חביב ומשעשע גם בהמשך. אני מחכה

LeAnnDylan

Well-known member
עשית לי חשק לצפות שוב!

באמת היה פרק כיפי.
למרות שאני מתנגדת לאדי כבר מתחילת הדרך, הוא עושה רושם של בחור חביב בתוכנית. וליאן אוהבת אותו אז אני מניחה שאני צריכה לתת לו ליהנות מהספק.
אבל איפשהו עמוק בפנים אני עדין מקווה שליאן ודין יחזרו יום אחד להיות ביחד

אגב, זו רק אני או שהחברה המנותחת של ליאן נראית כמו ויינונה צעירה?

יאללה שיהיה רשמי

בהתחלה קצת פיקפקתי בכוונה של התוכנית ולמרות שדי שמחתי להצצה לחיים שלה, די חששתי שזה יעשה לה יותר רע מטוב.
אבל זו תוכנית קלילה וחמודה. לא יותר מידי צהוב. מודעת לעצמה וסו פאר די בטוב טעם.
יש קטעים שנראים מתוסרטים קצת אבל זה לא מפריע לי במיוחד. זה משעשע וליאן חביבה ממש ואם בעתיד יהיו יותר קטעי שירה, מבחינתי זה נפלא.
ו-20 דקות זה מינון נכון עבור הצופה המזדמן, למרות שמבחינתי הייתי יושבת בכיף מול שעה של זה.

למעלה