שרשור בוקר
היום ה-14 ב

לדעתי את טועה, אבל זכותך לחשוב כך.

בעיניי דווקא תמר הכי אמיתית שם, הכי לא מפחדת להגיד מה היא חושבת והיחידה שלא מכירה את המשחק, כי לא צפתה באף עונה לפני.

זה גם חלק מהמשחק שלה

להגיד שהיא הכי לא קשורה כי היא לא מבינה מה זה האח הגדול
סורי שאני לא מאמין לה
מה שכן היא שחקנית מעולה
והיא הכי מפחדת להגיד מה שהיא חושבת .היא שוקלת כל מילה ומילה מחשש להיות על הגריל
זה כל כך שקוף..אבל זה בסדר יש עוד כמה בסגנון שלה כמו קסניה למשל

אני חושבת שאתה פשוט לא אוהב אותה, וזה לגיטימי

אך כל מה שכתבת לא נכון לגבי תמר שאני עוקבת אחריה מתחילת העונה ודוקא ההיפך הוא הנכון.

מרגוליקו

Well-known member
לגבי "שוקלת כל מילה"

אתה צריך להבין שזה מגיע ממקום אחר. תמר מאוד משתדלת לגבי הלכות לשון הרע ורכילות.צריך להבין שמי שגדל בחינוך דתי כל העניין של לשון הרע ורכילות זה ממש חמור אפילו יותר מחילול שבת. זה לא אומר שתמיד מצליח לה , אבל היא מאוד משתדלת, ואני זהה את זה אצלה כי גם אני מאוד משתדלת בנושא הזה. הייתי עדה לא אחת לשיחות שתמר נכחה בהם וריכלו על דיירים והיא ביקשה להפסיק והעלתה נושאים אחרים , אז יש להעריך אותה על זה שהיא נמנעת , זה נדיר בחברה שלנו ובכלל שיש אנשים שיודעים לשמור על מה שיוצא להם מהפה. שאפו לתמר!

אין לי שום דבר נגדה ..היא בחורה מוכשרת וחמודה

אבל לטעמי היא פוליטקאית לא קטנה ומפחדת להכנס לעימותים עם אנשים מחשש לעמוד על הגריל
&nbsp

הצודקת11

Well-known member
היא לא אמרה את זה ברוע,ושוב הוא גם אמר את זה

תמר לא אסטרטגית,יש שלושה אנשים בבית שלא
כול כך מבינים במשחקר כי לא ראו בעבר האח הגדול,
זה שיחי,סלים,ותמר,
מסכימה שהיא צריכה להעביר ביקורת יותר על אנשים כמו
ברק,פלורי,וגילי שדווקא איתם היתחברה,
שתיפתח עניים.
תמר אוהבת אדם,מצחיקה עם לב טוב,
רק שתתרחק מהאנשים הרעים.
לגבי עומר
,כול מילה מיותרת.

baggio10

New member
היה להם יום לפני כן שיחה על זה

הוא טען שהוא לא מהמר אלא "שם ווינר מדי פעם" והיא אמרה לו שזו ההגדרה של מהמר ושלא ייפול למלכודת שמנסים לשים לו אלא יקרא לילד בשמו, ובסופו של דבר הוא הסכים איתה

מביך לראות אנשים שמרוב שיורם זק דפק להם את המוח כבר לא מצליחים להבחין בין טוב לרע ובין זדוניות לתמימות, תמר היא אחת הדיירות הכי טהורות ותמימות שנכנסו לבית בשנים האחרונות, היא מזכירה לי את הדיירים מעונה 1 שלא היה להם מושג מי מה מו ולאן הם נכנסים, בלי להריץ מיליון ואחד קונספירציות על "משימות סודיות" ו"טיסות לחו"ל" אחרי 12 ימים, פשוט חיה ולא "עושה משהו" כפי שהיא הגדירה בצורה מושלמת בחדר האח

"אמרה מאחורי הגב", אפשר לחשוב כאילו לא היו באיזור משהו כמו 759 דיירים שאם היו מזהים טיפת רוע וזדונית היו כבר דואגים לעשות מזה סימפוזיון שלם, אם אני לא טועה היא אפילו אמרה את זה לגילי אחרי שהוא יצא כמעין עקיצונת והוא בכלל לא התייחס לזה מרוב שאין למה להתייחס בעצם

אבל כשרוצים לחפש בציציות (תרתי משמע) אני מניח שאפשר למצוא תמיד על מה, כרגע החטא הכי גדול שלה אחרי פחות משבועיים הוא שהיא בחורה כל כך נעימה וטובה שמסתדרת עם כל דיירי הבית, למה? כי יש לנו תחושה שהיא זדונית, מפחדת לעמוד על הגריל וחלק מהקהילה הגאה. נשמע הגיוני סך הכל.

מה שאני אוהבת אצל תמר במשימה

זה כשמישהו נכשל, אז היא לא באה בטענות, תמיד אומרת שזה לא נורא. חשוב לה להצליח במשימה, היא משקיעה, היא מזכירה לכולם על העוגיה והשיקוי וכולי, אבל המשימה היא לא חזות הכל.
אז בקטע עם גילי זה לא היה שונה בהרבה מהקטע עם סלים, בעיני היא הגנה עליו ולא התקיפה אותו, כשאמרה שהוא מהמר מטבעו ולכן, הוא לא עושה את זה בכוונה, הוא יותר פגיע למניפולציות של האח ולכן לא צריך לכעוס עליו.

אך זה לא מפריע לאנשים פה לטעון שהיא מפחדת לפתוח את הפה

אני אישית ראיתי כבר כמה פעמים שהיא העירה לדיירים, אבל בניגוד למי שמעיר בשביל לפגוע, אצלה זו תמיד ביקורת בונה ולא ביקורת הורסת. מה שאני הכי אוהבת בה חוץ מהטוב לב שלה והשמחת חיים שלה, זה שהיא אף פעם לא רומסת אחרים.

hericane

New member
מה היא ניסתה להשיג בזה -

אולי דיון על הימורים, ועד כמה הם לגיטימיים?

היי זק

Brady

New member
אני תוהה אם העובדה

שיש לי לראשונה אותו פייבוריט כמו כ"כ הרבה כותבים כאן שהיו ההפך המוחלט ממני בעונות קודמות (שונאי שונטל נקרא להם), בעצם אומרת ששי חי הוא הזוכה הוודאי? או שבעצם ההפך, דווקא בגלל הקונצנזוס ההזוי שזעזע את העולם, הוא לא יגיע לגמר
בכלל

מה שבטוח הוא לא מקום שני. מקום שני שמור לרוב לשנואים עליי - נירו, אלדד, תמיר.

Valkyrie1

New member
כל עונה יש קטעים כאלו

בעונה אחת תתווכח עם גולש ובאחת אחרת תסכים איתו בכל מילה.

הרבה ממצביעיו של שי חי מצביעים לו בגלל שהוא מעניין

לא בגלל שהם רוצים שהוא יזכה. כנס לפייסבוק ותקרא בעצמך את טענותיהם.

אורקנט

New member
אלירז היה קונצנזוס מהשבוע השני ועד היום נראה לי שגם שי

ושי התגלה כבר בשבוע הראשון
כך שיש סיכוי גדול

אלירז לא היה סוציומאט ולא גבר בוגד, ההיפך, שמר אמונים לחברתו

עד סוף העונה. שי חי ההיפך הגמור מאלירז, אם כבר יותר מזכיר את סער שיינפיין, הנמסיס של אלירז שבגד בחברה שלו עם איילה ובסוף זרק אותה. אבל סער לפחות לא היה סוציומאט כמו שי חי.

למעלה