שרשור לילה 2 - היום ה 109 ב

Flower child1

New member
הצדק תמיד מנצח!

סתם, לא.
&nbsp
אבל כפי שצפניה המלך אמר: רביעיית הגמר זכו בעונג המפוקפק להיות הפיינליסטים האנמיים ביותר בהיסטוריית התכנית.
בסופו של דבר, רק אחד יצא עם דירה. וכולם יצאו לעולם די מפחיד.. כל אחד שם הביך את עצמו בדרך מאוד ספציפית ומאוד נוראית. כל אחד והפשלה שלו

Flower child1

New member
אז קסניה הודחה..

ומאוד חבל לי ששירת הברבור שלה הייתה כזו עצובה. מצאתי את עצמי מחבבת אותה בשתי הזדמנויות: בכלוב במשימת אליס ובפרק של היום. בין לבין, האמת, לא ממש הבנתי מה היא עושה שם ואיך היא לא עפה.
מבחינתי היא הייתה עדיפה על פני כל שאר הדיירים הנותרים בעיקר בגלל שבניגוד אליהם הייתה לה את היכולת לעשות חשבון נפש ולהבין שלפעמים אדם יכול לטעות. היא תמיד הייתה מודעת לחולשות שלה: שהיא שקטה וקשה לה להביע את עצמה ולא ניסתה להעמיד פנים שהיא משהו שהיא לא.
בקליפ שתמר בחרה להראות לה היא הביעה צער על האופן שבו תני, איציק ושי הלכו ובחדר האח הגדול לאחר המקרה עם איציק, היא גם אמרה דברים שגרמו לי לחמול עליה.
אז סך הכל היא הייתה מאוד משעממת אבל התחבבה עלי מעט
דמות ריאלטי היא לא, אבל נראה לי הייתי יכולה להסתדר איתה בחיים האמיתיים.
קסניה היקרה, נותר לי רק לאחל לך למצוא בן זוג טוב יותר, ולהרחיק גם את שי מיקה מהמשפחה הזו כי מסיבה מאוד לא מובנת היא נדלקה על אח של עומרי. אם הייתי יודעת על מקום הימצאך הייתי קונה לך מחברת יפה, במקום היומן הדמיוני והלא ברור שניהלת בתוך הבית.

מעבר לזה, כרגיל היה פרק משעמם. כל כך הרבה זמן הוקדש לצפייה בתכנים ששודרו כבר, הרגיש כמו פרק לקט. יורם זק, אם היה בי רצון לראות את שימיקה קופצת בנג׳י (ואין בי רצון כזה) הייתי פותחת מאקו טיוי ורואה, למה לעזאזל זה משודר שוב בפריים טיים.

שבוע טוב לכולם

viki177

Well-known member
והאח ללא מפריע נותן להם לצעוק. עכשיו צעקו ברק.

דני הזמיר 666

Member
מנהל
לילה טוב לכל אוהבי שי חי...

לאוהדי ריאל מדריד...
ולאוהדי ברצלונה (האליפות שלנו, בכל זאת)...
לכל אוהבי שי חי, שרוצים להצביע...
ולא רוצים את ברק או את עמרי כמנצחים...
פוש אחרון...
להצביע לשי מיקה....
יאללה לפני השינה...

הצודקת11

Well-known member
נכון דני,אסור שהרע ינצח,סמסתי הערב לשימיקה,ואסמס כול יום

Ronronit2

New member
השטח פנוי לשי מיקה, היא תכרכר סביב עמרי בלי הפרעה....

בכל מקרה אני לא מאמינה שקסניה תישאר עם עמרי, היא כל כך הרבה יותר בוגרת ממנו.
הרשעים בתוכנית הזאת לא מתעייפים... הם רק צורחים וצווחים...

סטילהוק

New member
השקרנים של שי חי מכרו לנו שאבי ניר השווה אותו לג'יימס בונד

אמממה? כהרגלם, מעריצי שי חי רואים ושומעים כבר עונה שלמה רק מה שהם רוצים לראות ולשמוע, ולא בהכרח את מה שבאמת נאמר. כך היה עם החרם שלא היה ולא נברא, כך היה עם קרלוס השרלטן פסיכי, שכפי שראינו כולנו הערב מה שהוא סיפר ממוחו המעוות לא היה ולא נברא, ועוד זק עשה עמו חסד ולא הראה שהוא קרא להם 'קניבלים' ו'משספי גרונות'. כל גם מתברר שהן שקרו לגבי האמירה של אבי ניר מנכ"ל קשת, שהשווה את שי חי לג'יימס בונד, כשלמעשה מתברר אחרי אחרי הצפייה בשיחתם של שלושת המנכ"לים של זכייניות הערוצים המסחריים, קשת, רשת וערוץ 10, שאבי ניר הצטדק בפני שני המנכ"לים האחרים שטענו ששי חי הוא נבל ואלים, כטען שגם בסרטי ג'יימב בונד יש נבל רשע ולים, והאם מישהו קורא להוריד את ג'יימס בונד מהמסך בגלל זה? כך ששוב מעריצי שי חי מקרים כהרגלם, כי הם כבר התרגלו לשקר בדיוק כמו שי חי השקרן הסדרתי שלא הוציא מילת אמת אחת מפיו וסתר את עצמו בכל יום מחדש.

אמרתי כבר ואומר שוב, יש הבדל בין להקשיב ולשמוע, בדיוק כפי שיש הבדל בין להביט ולראות.

והנה גם ההוכחה:
http://b.walla.co.il/item/2948156

תשפטו בעצמכם מה בדיוק אומר אבי ניר.

lady34

New member
אובססיה מביכה... אבל אני אסתום כי מרי תבעט בי ובצדק

שאנל777

Well-known member
עיצה ידידותית לך:

תפנים ששי חי הכי אהוב, הכי מצליח העונה ויש לו הכי הרבה מעריצים, הוא בעצם האח הגדול עונה 7.
כמו שהפנמתי שעמרי וברק בגמר, ותאמין לי, זה היה קשה מאוד.

סטילהוק

New member
עיצה ידידותית לך:

פנאטיות זו לא דרך טובה ללכת בה. ואני אומר לך את זה כבעל ניסיון שרוצה בטובתך.
אין לי שום בעיה עם הערצה בגבולות הנורמל, אבל יש הבדל בין הערצה לפנאטיות.

שאנל777

Well-known member
צודק 100 אחוז, אז למה אתה לא מפנים את מה שאתה אומר?

ולא רק פנאטיות, גם אובססיה זאת דרך לא טובה, באמת לטובתך.

טליהטלי

New member
ואני הייתי נימנעת גם מהמילה הערצה. כולנו בני אנוש, גם

המוכשרים ביותר. המילה הערצה מפחידה אותי. ראינו כבר מההסטוריה מה היא עלולה ליגרום. תיתרגלו להגיד 'הערכה', זה שפוי ולא מסוכן

למעלה