שרשור לילה 2 היום ה32 ב

הצודקת11

Well-known member
מרי
מרי
מרי

אהובה שלי התגעגתי מאוד,
בגללך חזרתי,
עקבתי וקראתי כול מילה,
אני מאושרת שלשתינו יש פייבוריטית משותפת העונה,
תמי המקסימה,תמי האמיתית הכנה והמרגשת.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור לילה 2 היום ה32 ב

יאללה כיבוי אורות
לישון!

ronsil

New member
שרוליק ה
הסתבך עם שלוש בנות בבית

בנתיים רק שתיים עושות לו צרות בגלוי..השלישית עדיין חושבת

queenjane

New member
זה משפט גאוני מה שנכו נכו היה משעמם ופיטרו את האחות וזה ברור

honesty12

New member
הערך של ישראל ירד

הוא היה בהתחלה כל כך מיוחד , אמיתי וסוג של טהור ביחס שלו לאחרים אבל כל ההתנהגות שלו בשבועיים האחרונים כל כך מאכזבת. הוא בעיניי כיום כל כך לא אמיתי!!!!!! אני מסתכלת עליו בעין אחרת לגמרי.?.

לאור ההתפתחויות האחרונות אני מסיר את תמיכתי ואהבתי ב....

סימה מיימון בכר,צר לי אהובתי,אהבה כלפייך עדיין שוררת בליבי,אבל אני נאלץ לא לבגוד בעקרונותי וערכיי שחונכתי עליהם.

חזיתי בך בשתי שיחות קריטיות שגרמו לי להחלטה דרמטית זו,אחת עם מגי,והשניה עם ישראל.
שתיהן נערכו אחרי המסר שמגי קיבלה(מעניין מאוד שההפקה בחרה כבר לתת למגי מידע קצת מריח לי לא טוב). בשיחה עם מגי חזיתי בך תומכת בה,ומעודדת אותה לקשר עם ישראל.

ובשיחה עם ישראל כנ"ל ,מעודדת אותו,וחוזרת שוב ושוב שלא עשה שום דבר לא פסול או לא מוסרי.

מבחינתי זו התנהגות שבל תעבור, זה לא עובר בדמי,בורידי,ובערכיי. לעודד חוסר מוסריות משווע,בגידה,וניאוף לא בסולם הערכים של קוסטנזה. (גם אחרים ואחרות שם נהגו כך,אבל הן אוויר בעיני,את היית צריכה להוות דוגמה למופת מה שכשלת לנהוג ,ולייצג את הצד האילם,הנבגד,הפגוע באמת-ניקיטה).

לאור הנסיבות שכדלקמן ,אני בצער גדול וכאב לא מבוטל מסיר את תמיכתי בך,התמונות יפסקו,מילות האהבה תיפסקנה.

אכזבת אותי קשות,שכל הבית יתנהג בצביעות מעושה כלפי החטא הזה ניחא,זה גורם להקאות אבל אפשר לבלוע אותן,שאת! תתנהלי ותתנהגי כך? אכזבה תהומית.

ghmain

New member
סימה לא ראתה. סימה לא יודעת. מגי וישראל מחרטטים אותה.

Bibri20

New member
לאאאא אליייי לאאאאאא

אני אוהבת את השירים שלך והתמונות של סימה!!!
אין בני אדם מושלמים, כולם עושים טעויות! גם סימה ה-

היא לא הייתה רוצה שתשפוט אותה בגלל טעות בשיקול הדעת
&nbsp

לרונטל

New member
אני משתתף בצערך. גם אני התאכזבתי ממנה. היה חזק ידידי

Tomorrow is another day

נהדר! כמו חליפת מכתבים של פעם, כועסת ומלאת צידוקים ומילים על

מוסר ו"המידות הטובות" -וזעם קדוש, כמו קפקא לברוד -אבל על ספידים ועם רגש

Bibri20

New member
סימה אמרה לתומר בפרק האחרון שהיא נגד ההתנהגות של מגי!!

שהיא חיזקה אותה זה היה מהמקום ששפטו אותה שהיא התגרשה מאילן, ומגי גם גרמה לה לחשוב שהיחסים עם ניקיטה לא היו טובים בשבילה, אז סימה ברגישותה הגדולה אמרה לה ללכת עם ליבה

למעלה