שרשור לילה 2 היום ה32 ב

אנחנו עוסקים בתמי ולא בעוד מישהי שפגעו בה והיא עוברת הלאה

זה לא שאני מצדיקה את מה שהיא עושה או אומרת, אלא אני מנסה
להבין את המהלכים שלה. אני למשל לא הייתי מתאהבת במישהו כמו ישראל, אבל זה בדיעבד אני אומרת ממרומי שנותיי :) ואם היה פוגע באמון שלי, אז הוא היה מחוק לנצח. אבל תמי היא לא אני ולה יש ישות אחרת עם אופי אחר ומנטליות אחרת שאני מנסה להבין, מנסה לחקור ומנסה לבדוק את פשרה. היא באה מעולם אחר, היא שברה מוסכמות ובכל זאת בנקודות מסוימות נשארה עדיין שם.
אל תשכח שמה שאתה רואה מכאן, היא לא רואה משם.
לפי דבריה, היא בכלל לא ידעה שיש ביניהם קשר רומנטי כי ישראל אמר לה בפירוש שהוא לא רוצה שום קשר רומנטי בבית האח. היא רק הודתה שהציחקוקים שלהם במיטה הטריפו עליה את דעתה ואני בהחלט יכולה להבין את זה. פתאום היא שומעת שמגי התוודתה בפני מריה שיש לה רגשות אל ישראל והאח הגדול בכלל מעדכן אותה שהחבר שלה עזב אותה ונותן לה אור ירוק להמשיך את הרומן שנעלם מעיני תמי.
וכן, האנשים שנמצאים בבית האח הגדול רואים רק את עצמם. הם לא באו לבית הזה בשביל אף אחד אחר ולכן מבחינתם הם מרכז העולם ומרכז המשחק. כך היה תמיד והקשר שלהם עם האח הגדול הוא קשר שמרגיש להם אישי. האח הגדול נותן להם תמיד את ההרגשה שהוא המועמד החביב עליו והוא נבחר מבין אלפי מועמדים. לכן, מבחינתה, האח כאילו עשה מהלך נגדה. ובינינו, שאף אחד לא ישמע, ממתי האח הגדול עידכן פעם דייר על משהו שקרה בחוץ אם זה לא היה משהו טרגי חס וחלילה?

בוייאקה מאן

Well-known member
את מערבבת כל כך הרבה דברים

1 הם חוקקו חוק במשימה שאומר שכל שבוע דייר יקבל מסר מבחוץ ככה שיש סיבה לזה שמגי קיבלה את המסר כי זה חלק מהחוק החדש בבית האח שבוע הבא דייר אחר יקבל מסר מבחוץ
2 לא כל הדיירים חושבים שהכל תמיד סובב אותם ורואים את זה אצל רוב הדיירים העונה אפילו ישראל ומגי היו בשוק מהצעוק שהיו להם כי הם לא ידעו שהכל סובב אותם
3 האח הגדול חושב על סיטואציות כאלה ואחרות כל הזמן שהוא חושב על משהו לתמי הוא לא חושב רגע אם זה יפריע לתומר
הסיפור של ישראל ומגי קשור לישראל ומגי תמי לא קשורה לסיפור הזה כבר שבועיים וחצי מאז שישראל אמר לה שזה לא יקרה
4 זה שהיא עדין תקועה בסיפור הזה לא אומר שכולם תקועים בו והיום היא הייתה צריכה להבין שאם חבר של מגי זרק אותה בגלל ישראל סימן שישראל ומגי זה סיפור בפני עצמו ואם היא הייתה מוציאה את הראש שניה מהאהבה שלה לישראל והנואשות שלה לנסות עדין להיות קרובה אליו בשביל שיקרה בינהם משהו היא הייתה קולטת שבעצם האח אומר לה "תשמעי ישראל ומגי זה סיפור החבר שלה זרק אותה כי זה סיפור והסיפור שלך איתו נגמר ממזמן"
אבל היא כל כך מרוכזת בעצמה ובישראל שהיא מפספסת שאין תמי וישראל וגם לא יהיה תמי וישראל

foreigner3

New member
האח הגדול הופך להיות האלוהים והמטפל הפרטי שלהם. על זה כל

הפורמט בנוי. דבר שני, כולם מרוכזים בעצמם. כך בוחרים אותם. מחקר עולמי שעשו על משתתפי התכנית במדינות שונות - הראה תכונות משותפות של נרקיסיזם ואגוצנטריות.

על סעיף 1 לא ידעתי

לא עקבתי אז אחרי המשימה ולא ידעתי שהעבירו חוק שכל שבוע מישהו יקבל מסר מבחוץ.
לגבי שאר הסעיפים, אנחנו רואים את הדמויות במשחק קצת אחרת.
אתה רואה את תמי מנקודת מבט של גבר ואני רואה אותה מנקודת מבט של אישה ואימא. כמו שאם היא הייתה הבת שלי, לא הייתי כועסת עליה על כי היא מתאהבת במי שלא כדאי אלא הייתי מחבקת אותה ומנחמת אותה. אני לא מצפה ממך להבין
כמוני את הדמויות ואת הנפשות הפועלות. כל אחד רואה את האנשים בעיניו הוא.
מה שברור הוא שתמי לא מטומטמת והיא יודעת שהיא נמצאת במשחק
והיא חוזרת שוב ושוב על המשפט,
זה משחק קשוח.
אחרי כמה שבועות בבית האח הגדול, ההיגיון די משתבש ואצל מישהי כמו תמי, הוא לגמרי עף לחלל וכמו שאמרתי, אני מתה על זה

בוייאקה מאן

Well-known member
דבר ראשון אני לא כועס על תמי

אני רק מחכה לרגע שאני סוף סוף אגלה אותה כי בנתיים אני לא מצליח
מה שאני רואה ממנה זה דברים סותרים שגורמים לי להתרחק במקום להתקרב אליה
שהיא צריכה לדבר מרגש היא אסרטיבית לי מדיי שהיא צריכה להיות אסרטיבית היא רגישה מדיי
היא לא רוצה לאוהב את ישראל אבל עושה כל מה שהיא יכולה בשביל לאוהב אותו ולהתקרב אליו יותר (והעובדה שהיא היחידה שלא ראתה את הקירבה של מגי וישראל כמשהו ליגיטימי ולא כמשהו רציני)
אני עדין בטוח שהיא רוצה לרצות את ישראל ולא באמת רוצה להפסיק לאוהב אותו
ומבחינת אינטרס יש לי את כל האינטרסים לאוהב את תמי כי אני אוהב את מריה והן הרבה ביחד אז יש לי סיבה לרצות לאוהב אותה אני פשוט לא מצליח בגלל אלף ואחד דברים
וחלק מהם זה המבט העצמי הזה על עצמה

בואי נגיד ככה אם אף אחד אתמול לא היה בוחר בתמי במשימה של הפנדלים היא הייתה בוכה ועושה סרט שאף אחד לא אוהב אותה
רועי לא נבחר ולא עשה סרט מגי לא נבחרה ולא עשתה סרט תומר לא נבחר ורק עשה שיחה לסימה להסביר לה למה הוא מרגיש בודד
תמי הייתה עושה סרט בדיוק כמו שהיא תמיד עושה
המוגזמות שלה מפריע לי
אבל להגיד שאני שונא אותה זה כמו שאני אגיד שאת אוהבת את מגי

foreigner3

New member
היא חושפת את הצדדים הכי יפים במריה. כך שטיפשי לשנוא אותה....

בוייאקה מאן

Well-known member
איפה אמרתי שאני שונא אותה?

אני לא מצליח להתחבר אליה מה קשור שנאה
וגם רועי מוציא ממנה צדדים טובים וגם אליאב וגם לירון ומי שהוציא ממנה את הצדדים הכי טובים היה בכלל טאי שבזכותו גיליתי את מריה

מקובל עליי ובהחלט מובן לי

כמו שאמרתי,
כל אחד מאיתנו מתחבר לדמות אחרת.
מבין כל הדיירים שיש בבית הזה, הדמות היחידה שבאמת מעניינת אותי ולא משעממת אותי לרגע, זאת תמי. לטוב ולרע. אל תשכח שהתחלנו את העונה עם חבורה של אנשים שלא ידענו איך לעכל אותם בכלל. דיברנו על נפולת, על חוסר עניין, על שיעמום המחץ, והנה סוף סוף מצאתי לי דמות שאני יכולה לעקוב אחריה וללכת איתה. כל השאר באמת לא מעניינים לי את קצה הריס. לא ישראל המהולל ולא מגי ולא מריה היפה. נטיית הלב שלי תמיד הולכת עם האאוטסיידרים ועם הלא מקובלים. אני מקווה שתמצא את הדמות שתהיה הפייבוריטית שלך במוקדם או במאוחר.

בוייאקה מאן

Well-known member
הלב שלי כמו שלך הולך אל האוטסיידרית

בגלל זה הוא הלך לטאי ולמריה כבר מהיום השלישי
עם תמי אני תמיד בתהליך של להתקרב להתרחק להתקרב להתרחק כי היא משתנה לי בגישה כל פעם מחדש

Zאן דארק

New member
ברור שהאח לא עושה לתמי דווקא אבל באמת רק עכשיו היא קולטת

מה באמת התרחש מתחת לאף שלה. אם החבר עזב את מגי סימן שמשהו רציני פה קורה.
עכשיו זה אמיתי ואי אפשר להדחיק יותר. ישראל שיקר לה ואז שיקר עוד ולבסוף אמר שקר.

nicknick28

New member
זהו שאני לא חושבת שתמי מקדישה לזה יותר מדי מחשבה או עיבוד

כמו גוף שחסר לו מערכת עיכול, האוכל נכנס ומיד יוצא,ככה גם תמי.
היא רואה משהו ומיד אומרת את האסוציאציה שעולה לה בראש, ואת החשיבה והמסקנות עושה רק אחריי....אולי טעתה, אולי הגזימה.

בוייאקה מאן

Well-known member
תורידי את האולי בסוף ואני יכול להסכים איתך

אבל עדין העובדה שהיא חושבת שזה איכשהו קשור אליה כאילו מישהו שם בכלל אמר "זה יפריע לתמי אז נעשה את זה" כאילו ה"האקס זרק את מגי בשביל ישראל" זה לא מספיק בשביל לגרום לאח לעשות את זה וצריך לחשוב גם איך תמי נכנסת לסיפור (והיא לא כי שוב ההפקה ממזמן וויתרה על הסיפור של תמי וישראל) אולי עכשיו אחרי הסיבובים שהיא עשתה עם הדיירים סביב הנושא זה יחזור אבל עד עכשיו זה לא ממש ישב בראש של ההפקה

foreigner3

New member
לא הבנתי מה לא ברור כאן? האם "האח" עודד את הרומן בין מגי

לישראל כדי להעלות רייטינג לתכנית? התשובה: כן. האם הרומן פוגע בתמי? התשובה כן. אז מה לא נכון במה שאמרה ?

בוייאקה מאן

Well-known member
שהוא לא עשה את זה בשביל לפגוע בתמי

והוא לא היה צריך לוותר על זה כי זה פוגע בתמי
זה כמו שמריה מחר תגיד שהצועקים צריכים להפסיק לצעוק לאחרים כי זה פוגע בה
ושהם באים בכוונה לצעוק לאחרים בשביל לפגוע בה
כולם יחשבו שמריה מטומטמת
אבל שזו תמי זה פתאום הגיוני

foreigner3

New member
אתה משבש את כוונת האומר. מה שכתבתי זה מה שהיא אמרה והתכוונה

הרצון שלה שהאח לא יפגע בה, הוא החלק הלא מציאותי. והיא מודעת לכך.

בוייאקה מאן

Well-known member
היא אמרה שהאח לא היה צריך לעשות את זה כי הוא ידע שזה יפגע בה

איך זה נשמע למישהו הגיוני שהסיפור זה בכלל ישראל ומגי
היא לא קשורה

nicknick28

New member
אכן, תמי מקשרת עצמה למשהו שלא בהכרח קשור אליה

ברור שההפקה עשתה זאת כדי להניע את ציר העלילה של ישראל ומגי.
לא בטוח שזה אכן לא נכון ...ייתכן וחשבו על התוצאה והתגובה של תמי לדבר הזה אבל לחשוב שהיא הסיבה לכך שזה קרה זאת התיימרות.
&nbsp
&nbsp
אבל אני חושבת, בהתאם לנסיבות של תמי, בתור אחת שחולקת את רגשותיה עם כל דבר שזז,ובייחוד עם האח,ובתור אחת שכרגע חובה מעין שברון לב, אני יכולה להבין למה היא שוגה ומשייכת את זה אליה.
כמו שמגי חייה את ישראל ככל הוויתה בבית, גם תמי חווה את ישראל וכל מה שקשור אליו כחלק מרכזי בחוויה שלה שם.
&nbsp
אם נחשוב על זה רגע, זאת לא מחשבה לגמרי בדיונית ולא קשורה לכלום, אולי אפילו מחשבה מעט מתבקשת מצידה במקום הרגשי בו היא נמצאת.

למעלה