שרשור לילה 2 היום ה33 ב

GALxp

Well-known member
מביניהם, המועדף עליי הוא לירון

זה לא סוד שהפייבוריטית שלי היא תמי ואני מאוד אוהב לראות את מערכת היחסים בינה לבינו.
סימה תמכה בתמי בכמה רגעים, אבל אני לא אהיה עצוב אם היא תודח.
&nbsp
סדר העדיפויות שלי מהטוב לפחות טוב:
1. לירון
2. תומר
3. סימה
4. סמואל
&nbsp
5. לירז

queenjane

New member
אני בעד לירון וסימה ועדיי מתלבטת מי יותר חשוב לי אני לא סומכ

סומכת על תומר הוא הפכפך מצדי שיעוף ויקח את לירז איתו

רגע לפני שיחת רועי -מריה יחסינו לאן

אני קוראת פה שיש כאלה שמעלים בדעתם שמריה פיתחה רגשות לרועי.
אני לא חושבת שהיא פיתחה רגשות רומנטיים כלפיו. היא ראתה בו כתף תומכת בהתאקלמות הקשה שלה בבית. היא מצאה אצלו בטחון שאבד לה כשלא שמעה כלום מבחוץ בעוד ששאר הבית כן קיבל חיזוקים.
מריה מהטיפוסים הנוגעים ולכן זה הלך לאן שהלך מבחינת רועי.
&nbsp
מריה לא מאוהבת ברועי.
&nbsp
יפתיע אותי אם אגלה אחרת.

Psy Bear

Well-known member
לירון סתום כברררררררר הקול שלו בכל פריים בבית.

ghmain

New member
רועי התיעץ עם כמה, והם יעצו לו לשמור מרחק, אבל ישראל

אמר לו מה שהוא רצה לשמוע...
"לך על זה..."

ומסתבר "שהדודה" יעצה לשנייהם לזרום... הפקקה!!!

nicknick28

New member
לילה טוב
אז ראיתי עכשיו את הפרק...

אהבתי ואפילו מאוד. נראה שעלו פה על דרך המלך...לא לדחוף לנו לעין עומס יותר של דייר מסויים ולהזכיר לנו שיש כמה קווי עלילה בבית ולא אחד. וכהמשך לפרק הקודם, חוץ מכמה סצינות חתוכות, כי אי אפשר לגמריי בלי, סה"כ הרגשתי שהפרק מייצג בצורה הגיונית את אירועי הבית.
&nbsp
אהבתי גם שבפרק הזה הצלחתי להתחבר ולהתרגש מהרבה דיירים, גם אלה שאני לא בהכרח מחבבת הצליחו להזיז בי משהו ולגרום לי להבין אותם ולהיות אמפתית אליהם לרגע.
&nbsp
נתחיל מהמשימה...אהבתי מאוד , זה מצולם מדהים, התרגשתי ביחד איתם ופחדתי ביחד איתם מהגובה ומהנוף. מהמשימות שבלייב לא מבינים אפילו ברבע את היופי וההתרגשות בהם.
אהבתי שכל דייר מתמודד ומגיב בדרכו הייחודית...תמי והבכי, מגי שועטת קדימה כמו לביאה אפילו שהיא רועדת ומשקשקת מפחד, מריה שרה לעצמה כדי להתמודד עם הרגע, ישראל עושה הכל בחיוך ובנונשנטיות כאילו קטן עליו, סימה למרות הפחד הולכת וגאה בעצמה, אליאב שנהנה מהחוויה , תומר שאומר תודה על הרגע שחווה.
רק למה אורלי צריכה לצעוק תורידו אותי כל כך הרבה פעמים עד שמישהו סוף סוף מוריד אותה?
כל החלק שהם היו באוויר היה מדהים בעיניי, נראה מעולה והיה אחלה טלוויזיה, מרגש ,מצחיק, מלחיץ.
&nbsp
ללא ספק זה היה פרק של תומר. אולי לא רק שלו אבל בהחלט הביא לנו אותו על מגש. אני חושבת על הריב הראשון שאני זוכרת ממנו עם ה"לירז קיללה אותי"...כמה חשבתי אז שהוא טמבל עם תעודות,חסר רגישות שחושב שהוא הסמנכל של כולם ובשם הסדר והתקציב יכול להעליב אנשים.
כמה תומר השתנה מאז בעיניי...כן הוא עדיין אומר דברים לא לעניין, מעליב, לא מודע למה שיוצא לו מהפה שיכול לפגוע. במידה מסויימת הוא אימפולסיבי כמו תמי...פשוט אומר ורק אחר כך חושב.
אבל היה הבדל מהותי הפעם, הוא הבין מיד מה עשה, הוא לא התגונן והחל להצדיק עצמו, מיד קלט שהוא פגע והרגיש רע .
אני חושבת שלירז צדקה בתגובתה , כי המעשה נועד לבייש אותה והיא הייתה צריכה לשים לו סטופ ולהעיף אותו ממנה. ואולי לא הייתה צריכה לסלוח לו ישר... אבל למרות שתומר התנהג לא לעניין, החרטה שלו שאחריי...הבכי, ההלקאה העצמית הזאת. אהיה קיטשית ואומר שניכר שתומר עובר פה תהליך.
הוא מקבל תגובות שלא היה כנראה רגיל לקבל בחוץ, פעם ראשונה הוא רואה מה קורה לבן אדם שהוא נזף או העליב לפני רגע. הוא מתחיל להבין שיש השלכות לאמירות, נשבר לו הלב שעל כתפיו הוא פגע במישהי ככה.
&nbsp
חלק נוסף שאהבתי אצל תומר זה ההרגשה של הבדידות אחרי המשימה, שלא בחרו אותו, ההבנה שהוא סה"כ לבדו בבית הזה.
בקיצור, תומר ריגש אותי מאוד הפרק, מרגישה שהוא דמות אותנטית, אדם שלומד מהחוויה הזאת ,שעושה התבוננות עצמית , שיש בו תזוזה מסויימת בניגוד להרבה שתקועים במקום ,מחבבת אותו יותר ויותר.
&nbsp
זה לא שעכשיו אני משנה את דעתי על מגי, חוסר החיבה נשאר בעינו אבל עליי לציין, הצלחתי קצת להיות עצובה ביחד איתה הפרק....
נכון נכון, היא הביאה על עצמה את הכל, את הפרידה,את העליהום, את הביקורת...אבל למרות כל הידיעה הזאת הרגשתי שאני מסתכלת היום על בחורה שנסחפה במלכודת של עצמה ולא מצליחה לצאת מזה. היא כבר מכורה לישראל ולעיסוק בו, גם אם תרצה להרפות היא לא תצליח , זה כבר שם וזה יישאר החוויה שלה כל עוד היא בבית הזה. את השיא שלה בבית הזה היא כבר עברה .
&nbsp
תמי תמי תמי. מה עוד אני יכולה להגיד, כל פרק אוהבת יותר את הבחורה הזאת. הבכי, הדרמה, הילדותיות, הקנאה, המצב רוח הקופצני...היא מספקת בעיני על המסך כל כך הרבה סוגי רגש , כל כך הרבה גוונים וצורות..ופעם היא הורסת מצחוק ופעם היא מוגזמת בטירוף,ופעם היא ילדותית כל כך ופעם פשוט בא לי לבוא ולחבק אותה ולהגיד שיהיה בסדר.
הבחורה הזאת כל כך הולכת לזכות במשחק הזה .
&nbsp
מילה אחרונה על סימה, אני כל כך נהנית מהצד הביצ'י שלה....מצפה לקונפליקטים העתידיים שלה עם לירז.
&nbsp

eran2020

New member
רועי יעשה את טעות חייו אם הוא יפרק זוגיות של 7 שנים

כשהוא ייצא מהבית הוא יהיה אחד מהאנשים הכי שנואים במדינה.

GALxp

Well-known member
הוא מחפש להיות רלוונטי במשחק

ומבחינתו המטרה מקדשת את האמצעים. מוסר זה שם של דג.

כוכבית מכסף

Well-known member
אני באמת לא מבינה איך בחורה כמו מריה עברה אודישנים

הם לא ראו שהיא לא מדברת?
הם לא ראו שהיא לא נפתחת?
הם לא ראו שיש לה פוביה חברתית?

אז נכון, יש לה לב טוב, אבל אם היא לא מדברת - מה הקטע?

Acoustic 3

New member
חשבו שהעוקבים שלה יעלו את הרייטינג.. פספסו משהו אחד..

דבר אחד זה לראות תמונה של בחורה יפה באינסטגרם.. דבר אחר זה להסתכל עליה ולהשתעמם כי היא לא אומרת כלום..

דבר אחר זה לבזבז דייר רק על יופי נשי.

במיוחד שיש מלא נשים יפות לא פחות ממנה שיכולות למלא את הבית עם יותר אישיות.

queenjane

New member
דווקה מאז שמריה נפתחה מבחינת אופי הערך שלה עלה בעיני אבל בהח

בהחלט בזבוז להביא משיהי ששתקה כולכך הרבה זמ במיוחד כשהיא לא פנויה ויש טרליוןן רוווקים

למעלה