שרשור לילה 2 היום ה33 ב

foreigner3

New member
הוא משתמש בתמי כתירוץ. הוא לא באמת "מכבד". הוא זקוק לעוד

בלם, כדי לא לחרוג סופית מהתכנון שלו.

eran2020

New member
אני מאוד מקווה שמריה לא תעשה את הטעות של מגי

יש לה חבר 7 שנים.. ועוד שלח לה מסוק היום..

Pokki34

New member
ישראל לא מתקדם עם מגי, כי הוא מכבד את תמי

כי תמי תשתגע אם תראה אותם מתנשקים

some1here4

New member
יכול להיות, אבל בעיקר כי זה נוח לו ומאזן את הדרך ה"מכובדת"

שהלכו לפיה עד כה.. כן, אכפת לו מתמי.. אבל זה לא שהוא ומגי באמת לא התקדמו ושלא יהיה בינהם כלום אם ירצו.. לא בטוחה שיש שם חיבור רגשי אמיתי.. אבל לא דואגת לצרכים שלהם, כי הם עושים את זה יופי בעצמם ובהמון המון המון מחשבה.

ישראל אומר שהוא לא רוצה לפגוע

בתמי.
רועי אומר שכל פעם שהוא שומע את
הצד של תמי בסיפור
הוא אומר חאלס.
לא סובלת את רועי!

הצודקת11

Well-known member
רועי לא אוהב את תמי וזה בלשון המעטה,אין לו סבלנות אלייה

הוא מתחמק מימנה,אני מרגישה שהוא לא אוהב את הקירבה של מריה אלייה. שמתי לב שהוא מאוד מתחנף למגי.

queenjane

New member
יש סיכוי שהוא מתעצב שהיא כול הזמ עם מריה והוא לא יכול להיות

לבד איתה או שהוא מתחנף למלכת הכיתה מגי ואת תמי לא סופר כי לא מהמקובלים

ornass2

New member
תמי עלתה לנסט רועי היה עם מריה, ביקש ממנה כמה דקות,

תמי שאלה :הכל בסדר?
כשהלכה, רועי חזר בלעג על דבריה:
הכל בסדר?
באותו רגע נראה לי כאילו רוצה להקטין
את תמי בעיני מריה.

כדור2

New member
בעניין בגידות: מגי ישראל (אולי גם מריה ורועי) ועוד.... דבר ר

1). זה לא עניין אף אחד אם מישהו בוגד זה עניין רק שלו!!. התוכנית צריכה להיות מעניינת ולא תוכנית חינוך. ולכן ברור שאני בעד שישכבו חחח ושיגיעו לגמר!!!.

2) מגי באמת בעייתית ובוגדת... אבל ישראל חף מפשע!!!. זה לא הוא שבוגד ואין שום סיבה שהוא לא יכבד את ההחלטה שלה. הסיבה היחידה שבגידות זה בעייתי גם בצד השני זה כי אי אפשר לסמוך על הבן/בת זוג שלא יבגדו שוב... אבל באח הגדול זה גם ככה זמני. אז אין שום חסימה מוסרית מישראל להיות עם מגי... זה עניין שלה ורק שלה

ghmain

New member
כשעושים את זה מול 50 מצלמות, זה עניין של כולנו...

Acoustic 3

New member
זה כן עניין שלנו אם יש פה בגידה.

אנחנו לא בוחרים פה ברופא הכי טוב או בפרופסור הכי חכם. זוהי לא בחירה מקצועית.

בוחרים פה בדייר שההתנהלות שלו היא לרוחנו, ושהצליח ליצור הזדהות או חיבה או כל רגש אחר שיגרום לצופים לרצות לראות אותו..

כשאדם בוגד, זה באמת עניין פרטי של הזוג, אבל כשהוא עושה את זה בבית האח הגדול ומבקש שנבחר בו כדי שישאר בתכנית - הוא נמדד גם על פי זה.

שאלות מוסריות עומדות פה וההתמודדות עם דילמות חברתיות. הבחירות של הדיירים בהתאם לסיטואציות שנוצרות הן אלה שיגרמו לקהל לבחור מה יהיה הלאה..

כדור2

New member
זכותכם לבחור לפי מי שמתאים לכם ברור!!!. אני רק אומר מה זאת ה

התוכנית... התוכנית קיימת כדי שנוכל לצפות באנשים (משועממים) ולראות אותם 24/7 סתם כי יש טבע לאנשים להציץ... אין פה שום קשר לטוב ורע או לחינוך ולרחמים... כל הדברים האלו טובים בחיים האמיתיים. לא בתוכנית ראליטי שצריכה לעניין... שוב מי אני שיקבע לכם מה לעשות? אני אומר לטובכם שאין שום הגיון לקחת את התוכנית אישי ולחנך/לרחם... זה אמור רק להיות מעניין... זה הכל

למעלה