שרשור לילה 3
היום ה-24 ב

winwin5

New member
מחר אהבת הקהל, ההדחה, ותניה - זה ניצחון בפני בית שלם

רותי 167

New member
אני רוצה לספר לכם שזו לי הפעם השניה

שהזלתי דמעה בגלל שי,לא יכולתי לראות את ההנאה של דיירי הבית ,חיכוכי הידיים של ברק ועומרי ,איצת הדיירים לראות א "הסרט",וכולם כולם נגד שי חי ובסוף עוד לשמוע את סלים עם אמירות הזויות שסלים רודף אחריו,ליקק לו,סחב אותו על גבו והם הם מדברים על רוע.
רעים,טיפשים,הזויים וחלאות!
ליבי עם שי חי , מאחלת לו שיהיה טעון באנרגיות טובות שיגנו עליו מהרוע הזה.

inbary1

New member
רותי167, גם לי עצוב שהוא שוכב ככה במיטה....

הוא צריך להיות בתעצומות נפש גדולות, על מנת לתפקד בסיר הלחץ הזה.....
הוא הוא שם
על כולם...
ג ד ו ל!!!!

נטעאפרת

Well-known member
כל כך קיוויתי שהאח הגדול יעצור את זה. זה בלתי נסבל

צריכים להיות גבולות גם במשחק. אני מאוד מאוד מקווה ששי חי מקבל תמיכה מהאח ויכנס/תיכנס מחר משהו שיתמוך בו מבפנים.

rachela8

New member
אני מתארת לעצמי ששיחי שמע את הצחוקים

ואת מה שסלים אמר איך הוא עומד בזה ,אם תניה תצטרך לעמוד בזה יהיה יותר גרוע,ועוד אומרים שהוא לא יודע לדבר ,רק דודו אמר איזה מילים כבוהות אמר ,וברק המגעיל יצא ואמר הרגתי אותו ממש טיפש במה הרג אותו שאמר לו שהוא לא שווה שקל וחצי וכל הטיפשים מתמוגגים ממנו

ברבור129

New member
זה היה רק עניין של זמן הבוגדנות של בן הדוד

כרוניקה של מוות ידוע מראש

ולחשוב איך כולן כאן היו מחורפנות מאהבה לסלים...איזה מקסים

איזה מהמם....איזה סלימוש ממוש פפוש וזה היה רק לפני שבוע...

והיום
סלים:כואב לי התחת מהליקוקים של שי

כמה שאני אוהבת את שי חי, אני אוהבת אותו עכשיו פי 100

ואת החבורה לא יכולה לסבול פי 100. לא יכולה לסבול את כולם חוץ מגילי! גילי שיחק אותה! איך כולם בסלון צחקו על הריב ועל שי חי! רמה כזאת של אנשים לא זכורה לי בבית האח הגדול. אני יכולה להבין למה שי חי לא קיבל את האנשים האלה, הרמה שלהם היא נמוכה ושלו גבוהה. וברק הזה, חייבים לקחת לו את הגמר, בבקשה זק, תיתן לנו נחת, קח לו את הכרטיס לגמר! איך הוא מתרברב "שקל וחצי שקל וחצי" וואו, חושב שהוא מראה על רמה גבוהה, שי חי ברמה גבוהה פי מיליון ממנו ומכולם שם.

לאה133

Well-known member
קסניה אומר את האמת, אף אחד לא מקשיב בבית הזה, אף אחד באמת

לא מכיר אותה, אף אחד באמת לא מכיר אחרים, כל אחד עסוק בהצגות וצעקות מול המצלמה, לא מתעניינים באמת אחד בשני, אף אחד לא מקשיב בבית הזה.
היחידי שבאמת קשוב, מתעניין ומשתף זה שי עם מייקי ודודו, פעם זה היה גם עם סלים, כאשר שי מתעניין או משתף זה מכל הלב. פעם גם את קסניה הוא שיתף וגם התעניין בה ובהורים שלה. היא שיתפה כמה שרצתה לשתף, הרבה יותר מאשר סיפרה אי פעם לטמבלים.

hericane

New member
את בטוחה בזה? :)

הנה שיחי דיבר עם מייקי אתמול. שיחה ארוכה. עני לי על השאלות הבאות:

1. מה קרה בין מייקי למשפחתו?
2. למה מייקי כועס עליהם?
3. מה מייקי מרגיש?

כי מה שי חי חושב שאת רוצה לשמוע זה קל - קלישאות: משפחה זה הכי חשוב, לעולם לא לותר, משל יפני שאותו הוא לא מבין ונותן פרשנות לא קשורה לגבי זה שלפעמים צריך לעשות גם שלא רוצים ואז דברים הופכים להרגל (נאמר כמו לנקות, או לבשל).

רק שאילו שי חי היה מקשיב למישהו חוץ מלשי חי, אולי היית מסוגלת לענות גם על השאלות הראשונות.
את יודעת למה מייקי בכה אחר השיחה הזו? כי גם מייקי מבין שכל מה ששי חי עושה זה לשים לו רגליים והוא במצב של לוז-לוז. ישאר עם שי חי ימשיך לשמוע הרצאות, חלקן טרנסופוביות וחלקן סתם מקטינות, יתרחק משי חי ויאבד את הקהל.

rachela8

New member
למה האח לא קרה לו והפסיק את זה מייד ,לא מגן עליו עוד יצא לו

hericane

New member
אולי כי, כרגיל, מי שהתחיל עם שטף הטינופת המילולית היה שי חי?

kobeonline

New member
הפקה יקרה בבקשה ממכם תקחו מהמוכר נקניקים את החסינות

הגיעו מים עד נפש
אני בהלם תרבות ממנו ומכל החבורה סביבו.
גועל נפש.

למעלה