שרשור לילה 4(!)
היום ה-24 ב

ברק לא מבין משהו חשוב

שי חי לא ענה לו כי הוא לא שווה מענה
לא כי הוא השתיק אותו
&nbsp
איזה אידיוט!!
הוא חושב ששי חי התרגש מזה שהוא אמר לו בפעם המיליון שהוא שווה שקל וחצי?
הוא חושב ששי חי התרגש מזה שהוא אמר לו שהוא ואזה?
הוא חושב ששי חי התרגש מזה שהוא אמר שהוא התפורר?
&nbsp
והקטע שהוא טוען ששי חי הוריד את הראש כשהוא דיבר אליו זה היה כי שי חי גלגל סיגריה בזמן הזה והיה מרוכז בה!
&nbsp
חחחחחח
איך הוא אמר לשי חי?
אני עד הגמר על אפך וחמתך?
אז זהו ש... זה לא בטוח כי זה תלוי בגחמה של האח. בניגוד לשי חי שיהיה בגמר כי הקהל ישאיר אותו.

ועוד משהוא חשוב: לא צובר קהל מסמסים.

ומתנהג מגעיל בחי חשבון

זק נותן לבלון הזה להתנפח ולעלות מעלה מעלה
וכמה שיו תר. לאפקט מירבי בפיצוץ ובנפילה

dindan84

New member
אני משערת שבפייס זו אחותו Hen Edery כתבה שיש להם צבא

מסמסים

guy636

New member
יש סיכוי שקסניה מתחילה לקלוט שהחבורה שבחרה לה

לא באה לה בטוב בכלל?

לא, נכון?
לפרקים זה נראה ככה...כשאומרת שכל הבית זה דיבורים כמו חול...אולי מתכוונת לעומרי וברק.

כואב לי הלב
הסצנה האלימה הזאת החזירה אותי

כמה שנים אחורה, כיתה ז'. סביר להניח שאני לא הראשונה ולא האחרונה שעברה חרם. אמרו עלי דברים שאני לא מאחלת לשונאים שלי לשמוע, ברור שעם השנים זה חיזק וחישל אותי אבל באותם רגעים תהיתי לעצמי איך זה שהילדות המקסימות של השכבה, אלה שמקבלות תעודות לשבח על טוב ליבן והעזרה לזולת, רואות את ההשפלה והנידוי היומיומיים(שאולי הן אירגנו... עד היום אני לא יודעת ועברו הרבה שנים מאז), יושבות להן ומצחקקות. מול הפרצוף שלי.
אני זוכרת שבאותם ימים הדבר היחיד שפיללתי לו היה מישהו לדבר איתו. לא עלי, לא על מה שאני עוברת אלא סתם לדבר, לתקשר.

הצחוק של שי מיקה הזכיר לי את השמחה לאיד המרושעת הזאת, להיות עדים לרמיסה של בן אדם ולהעביר על זה דאחקות.

חשבתי שבאיזשהו שלב בחיים המושפעות עוברת ואנשים מפתחים עמוד שדרה משל עצמם. לא חייבים לאהוב אבל גם לא לרמוס, בטח שלא להגיע לרמות כאלה של השפלה ורוע.

נשבר לי הלב על שי חי, לא רק שהוא עומד לבד מול חבורת המפלצות, גם אין לו עם מי להתפרק, להרגע, להתחזק. ועזבו את זה, סתם לדבר. יש לבחור הזה כל כך הרבה כוחות ואני מקווה בכל רמ"ח איבריי שכל עם ישראל יתן לו את הגב שמגיע לו, כי בהחלט מגיע לו.

אור - מכשפה. הדברים ששי אמר לה בפינתו האהובה הם אפסיים לעומת מה שאני אישית חושבת על האישה הנוראית הזאת. כמה רוע קיים בה... היא עובדת עם נוער בסיכון? היא, זאת שמעודדת חרם ונידוי חברתי, שלא מפסיקה לטנף את הפה שלה, שמתנהגת בבריונות, שמלבינה פני אדם ברבים למרות שבא להתנצל, שאין בה ולו טיפה אחת של חמלה ורגישות - היא???? אוי ואבוי לעתיד הנוער אם אישה כזאת אמורה להוות עבורם דמות מחנכת.

ברק - איכסססס!!! הערס המצוי שמנסה להרים את הבטחון העצמי הרופס שלו על חשבון חלשים. ולא שחלילה שי חי(המלך) חלש, אני בטוחה שבחוץ הוא לא יורק לכיוונו ממטר, אבל בסיטואציה חברתית כזאת לברק יש פור מסויים עליו. איזה דיבור מגעיל, רץ להתלהב לחבר'ה כמה שהוא נכנס בו והשתיק אותו וסתם לו את הפה. וחבורת הטמבלים מתמוגגים: "כן, איזה פה יש לך, דיברת יפה". מה ל-ע-ז-א-ז-ל?! מה, אתה ילד בכיתה ט'? זה כאילו מגניב לצאת על בן אדם ולמחזר משפטים בסגנון של "אתה שקל תשעים, וזה עוד אחרי שפירגנתי לך"? איזה מגניב יואווו, אפשר להיות חברה שלך פליז??
טמבל.

סלים - אין מילים. מעניין באיזה צבע הלשון שלו מרוב ליקוקי התחת. זה כבר מגיע לרמה שמביך לראות את זה, חשב שהוא פיצח את הנוסחה הסודית להתקרבות לשאר הבית אבל הוא לא מבין שגם אם הוא ישרוד את ההדחה השבוע(מה שסביר להניח לא יקרה), הוא הראשון שיצא לדיירים מהפה בהעמדה להדחה.
תמימות? טיפשות? לא יודעת איך לקרוא לזה אבל מה שבטוח הוא יאכל אותה בענק.

מחזיקה אצבעות לראות מחר את אור וסלים מושפלים במעלה המדרגות, יקבלו סטירה כזאת מצלצלת. זה מה שקורה ליהירים...
מקווה שהאח הגדול יקח לברק העלוב את החסינות.
וכל השאר אחריהם.
שלום ולא להתראות! לעולם! אף פעם! באמת!

תעודת עניות לחברה שלנו שמעדיפה ליקוקי תחת וצביעות על פני האמת. זה רק מוכיח כמה הבטחון העצמי שלהם נמוך מים המלח, כי בן אדם באמת חזק לא צריך שיחמיאו לו ויעשו לו קוצי מוצי פוצי שמוצי כדי להרגיש שלם עם עצמו. אהמשיחיאהמ.....

הגבלתי את עצמי ל-3 סיגריות ביום אבל מרוב העצבים לא התאפקתי. אופסי.
אוהבת את שי חי כפול אלף ומקווה שהוא ישאר חזק, רק עוד שלושה חודשים והוא יצחק על כולם שם מהבית החדש

עד כאן שידורינו להיום.

הצודקת11

Well-known member
נוף קבלי
,שיחי אמר לגילי שהוא כבר עייף מהמריבות

מקווה שמחר כשהדיירים יכנסו הוא יתאושש,
כמה הוא יכול להיות חזק?
כול אדם בימקומו היה נישבר.
הם חלאות שם,
להשוות אותם לחיות זה להעליב את החיות.

יונתנסקי

Well-known member
קךעת בול !!!לא קראתי את כל מה שכתבת. שתיים בלילה...

אבל כרגע שי אמר "כל המצב הזה מחזיר אותי לכיתה ד'. " וזה אומר הכל.
יללה, זוחלת למיטה.

תודה לכולם על קבלת הפנים החמה.

המסר הוא שהגלגל מסתובב, תמיד. קארמה היא חתיכת ביץ' שלא מרחמת ולא חסה על אף אחד.

בתקופת התיכון אותן בחורות מצחקקות מכיתה ז' היו איתי בשכבה. כשהייתי שבעיסטית יצאתי עם השמיניסט החתיך שהיה אליל הבנות דאז, סיפור אהבה קלאסי על רקע נופי הצפון של ארצנו. בהתחלה חבורת המצחקקות חשבו שזה זמני, אחר כך ניסו להתקרב אלי כדי לזכות בפירורי תשומת לב מצד חבריו השמניסטים. אבל אני לא שכחתי את המבטים הרעים שלהן, צביעות וחנפנות לא קונים אותי...
כשחלפו שנתיים והבחור בא לאסוף אותי על וספה מצ'וקמקת כשהוא לבוש מדים, ראיתי אותן בזווית העין, מתפוצצות מקנאה על איך זה שאנחנו עדיין ביחד. פתאום אני זאת שמצחקקת. וככה, בלי לרמוס ובלי להשפיל ובלי לזרוק מילה אחת לכיוונן, נסגר מעגל והסתובב הגלגל.

אני בטוחה ששי חי מכיר את התחושות האלו. ההצלחה שלו, הכוח שלו והחוזק הנפשי שלו הם ההוכחה לכך. איפה אותם ילדים שהתעללו בו כשהיה ילד ואיפה הוא...? מוכנה לשים מיליון דולר(הלוואי שהיו!) שהוא מוצלח מהם בכמה רמות.
הגלגל יסתובב כלפי חבורת הצבועים והקארמה לא תפספס הזדמנות כזאת טובה להוכיח את קיומה.

על כל אלה נאמר:
כל כלב בא יומו.

לילה מקסים לכולם!

יורם זק, אתה צריך לעשות משהו בסגנון השבוע שלא היה ולהדיח

בכאילו את שי חי ולהחזיר אותו. רק תחשוב איזו חגיגה תהיה. תעשה להם מסיבה ואז באמצע המסיבה תחזיר אותו, מסיבה כבר לא תהיה, אבל לנו כן! חחחחחחחח
תודו שרעיון ענקי!

למעלה