שרשור לילה
היום ה98 ב

nicknick28

New member
לפי כמות הצפיות בסרטוני השיחות שלהם ביוטיוב

כנראה שיש כמה אנשים שבעיניהם השיחות שלהם מעניינות ועמוקות.

Izmeral10

New member
או שאוהבים או ששונאים זה וזו התשובה

אתם אוהבי שני מהללים אותה והקונטרה נגד אביחי מגיע מרוב שנאה נטו,
ואתם רואים בשני את כול מה שאביחי מייצג , היא חמודה ולא יותר ,אמרתם למה אביחי לא מלה ברגש ולמה לא עושה - יותר טוב מהמקום שהוא סובל,,
שיחות לעומק היו רק עם אביחי על הכול מהכול עם מעיין כמובן-וגם עם דיירי הבית,מהכול עם שם עם דן ו אורנה -עם כולם,והשאר כמו פוציו מוצי היו עדןאנדל-וכך עומר החמוד עם שני, כול הזמן במיטה ואם בחוץ לא היה עניין מה עומר מה שני זה מה היה,שיחה אחת שלמה לא היה,,ואנחנו האוהבים את אביחי מהללים את כול מה שהוא מביא ולא רק שיחת אהבה בן מעיין ואליו-מביא עוד דברים, כך נאמר עוד הכול לעני המתבונן,אתם אוהבים אותה בסדר-אבל לא תפריעו לאמת להיות בפה שלכם אלה שלא אוהבים את אביחי להגדיר אותו איך שנוח לכם ,, אתמול בלילה היו כאן כאלה הכפשות על השיחה בן שני לאביחי הזיות -רק בושה עושים אתם המגיבים כך בושה לכם, לא מבינים דבר וחצי דבר,היה ממש כיף גם לשני לאביחי ולנו,אז לא לבלב במוח הנקי שלנו האורים רק טוב ונקי, אם לשני היה רע מיד הייתה עוזבת ולא לתת במה או בכל להיות בקרבתו של אביחי,הרי שני בחורה חכמה נכון,אז תפנימו,רק זבל נזרק על השיחה אחת מהיפות של העונה נכון כמו סגירת מעגל, והיה גם מילות של אהדה לאדם משני הכיוונים , אם אותם דיירים הזויים שחזר לעשות בלגן שני הייתה ליד מעיין ואביחי ולכם לא היה פייבוריט אחד אלה כמה המבין יבין-ועוד הצגה מכוערת כניסת הדיירים החדשים-בהם הכי צבועה ורדודה ג'ודי-ואנסטסיה שהרימה לשני נו חברה-במקום לעשות משהו טוב רק הרימה לה ואתה מחקה-זה נקרא גול עצמי בתכנית הזו- אם ארים לך אז ממני מוריד במיוחד שאתה לא משהו מייצג טוב,, נכון חייב להיות הדדי אבל שיש החיבור,מרימים ביחד וזו ההצלחה,
מגילה כי לא בא לי על תגובות קצרות-חיברתי וכך כיף לתת בראש למי שלא מבין כמה רע להיות בצד השנאה? שבוע טוב לכולם

rachela8

New member
אני מעריכה את מה שכתבת כי אני כתבתי לפני שבועיים אותו דבר

אז הם כתבו לי שהם חופשיות לכתוב מה בבא להם ,השנאה שלהם לאביחי באמת מביישת אותם ,אני לא אהבתי את שני ולא כותבת ולא כתבתי דברי נעצה כמו שהם כותבים
על אביחי,תעלו לפייס שלי ותראו כמה מברכים אותו כל יום כמה תמונות מעבירים
עליו ועל מעיין ,ממש אהבה של מאות אלפים אז לא צריך להשמיץ כבוד לכל המשתתפים

השיחות עם שני מוכיחות שהיא יכולה בקלות להנחות תכנית

יודעת לשאול, לאתגר, לענות, להקשיב,
חוכמתה והזכרון הפנומנלי שלה עושים את השיחה למעניינת ומפרה,
יש לשרון גל מה ללמוד ממנה, הבחורה מרתקת בלי להתאמץ...

נעמיה10

New member
אסור לתת למעיין
עם היצור הנוכל הזה אפילו דקה אחרי הגמר!!

מזעזע איך שמורח אותה, וכל המגרעות שלו הלא בריאות לה
אסור אסור אסור

foreigner3

New member
בפעם הראשונה שהשיר הזה הושמע, היא רקדה

סלואו, חבוקה בזרועותיו של דן.
מקווה שאין לה נוסטלגיה....

פייר? גמני מקווה בשבילה שאין לה נוסטלגיה על דן

הסתבר שהשכשוכית הייתה המאהבת שלו, תמיד חיכתה לו חמה ורטובה, כך מדבריו לאחר ההדחה...

למעלה