שרשור לילה
היום ה41 ב

Yam7710

New member
משעמם בלי גילי וגיל..:)

סתם הורידו את האמצע...תמר...גיל גילי...:)

CyberP

New member
השיער שלה נראה כאילו עורב נתקע לה בראש במהירות מקסימלית

שמתי בשרשור קישורים פארודיה חדשה על העונה

מבית "שרוטונים".
לכל מי שלא יוצא מהשרשור הזה ועדיין מעוניין. די משעשע ואחלה אנימציה.

הבנתי מה מפריע לי אצל תני

באופן עקבי מהלילה הראשון היא הסבירה לו שהיא תיקנה אותו, בזכותה יש להם מערכת יחסים, שנישואיו היו שחורים והיא באה להושיעו כי רק היא יכולה והוא צריך להיות אסיר תודה מכאן ועד למצח בשל כך.
התימה הזו חוזרת בכל פעם שהיא מרגישה מאויימת, כמו אחרי יציאת הבגידות של דודו אתמול בחצר והשיחה הפתאטית ביניהם לאחר מכן בה לא הצליחו להסכים על מס' הפרידות שלהם. היא תיארה שוב את מצבו הקשה כשפגשה אותו - פיצול אישיות וכו'. היוםצעדה עם זה צעד קדימה וירדה עליו בעניינים אלה מול אנשים נוספים ואף בשיחה אישית עם דודו.
המוטיב המרכזי הוא ששיחי מקולקל , צריך לתקן אותו ורק היא הקדושה המעונה יודעת לעשות זאת.
הסחיטה הרגשית שלה את שיחי ומיצובה כמושיעה האולטימטיבית שלו בעיני עצמה והאחרים מגעילה אותי מעבר לרמות של המשחק.
ולא, אני לא חושבת שזה מצחיק, אני חושבת שזה פתולוגי וכנראה גם גרם לקרע בינו ובין משפחתו. זה לא ענייני כי זה מחוץ למשחק, אבל מה שרואים על המסך הוא חולני.

מסכימה. קשה לי לצפות בזה, ליבי יוצא אל שי חי

והיא מצליחה (לצערי) לגרום לו לפקפק בעצמו ובחושיו. להפתעתי הרבה, משהו בשי חי מעורר בי את הצורך לגונן עליו, ואני לפעמים מוצאת את עצמי חושבת על משלחת הצועקים והמעודדים, ועל המשפטים שכדאי לצעוק לו כדי שיחזור לעצמו :)

Jessica0123

New member
אני גם שמה לב לזה אבל מזווית קצת אחרת

אני גם רואה שהיא אומרת לו שהוא יצא מחיי גהנום שבהם הוא לא היה מחזיק מעמד אם הוא היה ממשיך, ושהיה לו ממש רע בנישואין, ולדעתי רמזה שהוא לא אהב את גרושתו באמת, ושאותה (תני) הוא כן, וגם היא אותו, כי הם "אחד", ולכן היא תעשה בשבילו הכל, והוא צריך להבין שהוא יעשה בשבילה הכל. היא גם אמרה שהיא הנשק הסודי שלו וכו'. אבל לפעמים נדמה לי שככה היא מדברת כדי לייפות בעיות בקשר שהיא נואשת לא לתת להן לחבל בו- לא מה פתאום, שי לא נפרד ממני מעולם (שי כזה, "קצת מוזר לי לשמוע את זה כי בראש שלי כן נפרדנו"), כביכול היא מאוד ליברלית אז הקטע עם קסניה לא היה בעיה, כל פעם שהם רבים היא מנסה לדפדף את זה נורא מהר. בקיצור- היא עושה את זה הרבה כדי לשכנע את עצמה שכל האמצעים כשרים בשביל האהבה הזאת ובשום מחיר לא מרפים, כי אני בטוחה ששי עשה לה חיים קשים ודברים שהיא מאוד גאה בעצמה על כך שהשלימה איתם.

שיחי סיפר פעם שאחת התקופות הכי קסומות בחייו הייתה ביפן

עם איה, גרושתו, שהייתה אהבת חייו ושלשם היה רוצה לחזור. לכן נשמע לי מוזר התיאור של חיי גהינום לפני שפגש את תני. נכון, הוא היה בהליכי גירושין, במוד להיות בכל לילה עם אישה אחרת, אולי תגובה יותר נורמלית מלהידבק לינוקא בת 22 שתארגן לו את החיים.
גם ההתייחסות הדי קרה שלה לילדיו כולל הלילה האחרון שהיה בעייתי כי נאלצו לקחת את הילדים אליהם בשל כעסה של אמו על כניסתו לאח הגדול, בדמיוני היא רצתה תשומת לב ובדירה בה יש רק מיטה אחת, שני ילדים וחברה כולם יוצאים מופסדים. הפרידה הזו גם רובצת עליו.
ואחרון אחרון, היא כבר בונה אתו משפחה חדשה ומה על ילדיו הקיימים? איפה הם נכנסים, לא שמענו. בקיצור, לא מוצאת חן בעיני בכללי ובמיוחד לא במשחק כפי שכבר ציינתי.
&nbsp

Jessica0123

New member
אני כבר כתבתי פה לא מזמן וכולם זעמו עליי

שזה נראה לי הזוי ששי זורם עם תני על דיבורים על חתונה וילדים וכו' (בנתיים השמות שקלטתי הם אפריל, ג'ונו וניו שזה כמו קיו עם נ').
לדמיין ששי חי יוצא מהחיי נישואין שלו (בלי אהבה או עם אהבה גדולה, לא משנה- סוערים) ישר לחיקה של תני וזאת האהבה האמיתית שלו ואיתה הוא יקים בית וישאר מעתה ועד עולם? אני בספק שזה יקרה, אני מאה אחוז בטוחה שזה מה שתני רוצה.

נכון...כמו שאמרה בהתחלה "באתי לנקות אחריך, כמו תמיד"

אמרה גם לא פעם כמה הייתה קנאית בעבר ועכשיו לא (קנאית נשארת קנאית בדר"כ...בייחוד אם את מצהירה שאת לא - כ"כ הרבה פעמים).
בהתחלה אהבתי את תני ועכשיו אני ממש לא. שי חי צריך מישהי יותר בוגרת.
&nbsp
ולא..זה שתני לא שרה וקופצת כמו שימיקה לא הופך אותה ל"בוגרת" יותר.
בוגרת זה לא שקטה, או אחת ש"לא רבה". אלא אחת שמבינה את החיים מניסיון עבר ועל כן נקראת בוגרת. ותני - לא כ"כ בוגרת.

יונתנסקי

Well-known member
לא רק שמסכימה איתך.

אותי זה מרתיח, וכבר העליתי מספר פוסטים בעניין, שהיא מוכיחה לו עד כמה הוא צריך אותה. (וקודחת, וקודחת, וקודחת).
עד כמה הוא היה מפורק ומבולבל, ושפוף אחרי הגירושים, והיא זאת שהעמידה אותו במקום טוב.

אבל את יודעת מה מטריד אותי ? זה בשום סשן ניג'וסים כזה, הוא אף פעם לא אמר לה "די! אני לא צריך תיקון תקנה, או מקל הליכה".
הוא תמיד עונה לה "על יד", ואף פעם לא ישירות.
יש מצב, לדעתך, שגם הוא חושב כמוה ? מסכים שבלעדיה שוב ייחלש...

או שהוא לא מגיב כדי לא לכבס בציבור....

לא יודעת, אני חושבת שהוא מודע למצלמות ויש גבול למה שאפשר

ללבן בבית ושידברו בחוץ. בשיחה אתמול על מס' הפעמים שנפרדו, היא התעקשה והתחילה לפתוח עם פיצול האישיות ונראה לי שהוא החליט לסגור את השיחה בחיבוק והרגעה כדי לסיים אותה.
לא מעניין אותי מה יקרה אחרי האח אתם, אך ממה שאני מרגישה ואפילו יודעת מקצועית, הבסיס ליחסים אלה של מושיעה וזקוק לישועה שמזכירים לו זאת בכל פעם שנראית באופק הפרעה לביסוס הפנטזיה הזו היא מסוכנת.
נראה לי שהיא קצת סטוקרית, הוא אמר לה שהיא העבירה את חפציה אליו לדירה מוקדם מידי ובקיצור התעלקה עליו, היא מגדירה זאת כמעלה - לא מוותרת, מתעקשת להושיע, לא יודעת!
במשחק, כרגע היא בטוח מפריעה לו.

Jessica0123

New member
מעניין שזה מה שאת אומרת כי הוא הרי אמר שמערכת יחסים מתחילה

להישבר מתי שבן אדם לא מסוגל להגיד באמת מה שהוא מרגיש. וזה נכון שהוא די שותק ומקבל את זה כשהיא אומרת לו כמה הוא היה massed up, למרות שהוא כמה פעמים ניסה להגיד לה שגם היא הייתה שבורה וזה בסיס החיבור שלהם, אבל היא לא רואה את זה ככה.

למעלה