שרשור לילה
היום ה41 ב

svtar25

Well-known member
דודו מסתכן..אומר לשי ותני: "הם הבטיחו שלא עושים היום

הוא עייף מסכן...מותר לו לנוח" שי עונה לו משהו ואז דוד : "כשזה מתחבר זה מתחבר" קסניה הסמיקה..ונפלה לה הסוללה של המיקרופון נקומה שנייה מרוב התרגשות

CyberP

New member
טוב הגיע זמן לישון. לא יכול לסבול יותר את דודו על המסך שלי.

שיר הלילה לא קשור לאף דייר. רק לאיך שאני מרגיש אחרי יום שלם של דודו.
&nbsp
לילה טוב.

נטה אונה

Well-known member
אני באמת מאוד מקווה שזאת משימה סודית של דודו לעצבן את כולם

(למרות שלצערי הוא סתם משועמם)
אותי הוא כבר הצליח לטמטם

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הלוואי עליי

יש לי מעל ל50000 :)
&nbsp
לאיפוס תלחץ על צפייה בכל העדכונים...זה אמור לאפס..אם זה לא עזר תעדכן אותי.
&nbsp
עכשיו משום מה זה הפסיק אצלי וחזר,כנראה באג.

Yam7710

New member
שי חי אמר לפני כמה ימים או יום:) שהוא סתם היה בתחלה לחוץ

וראה הכל שחור...ושדווקא הדיירים בסדר.....הבעיה של שי חי שעכשיו בניגוד להתחלה ....עכשיו הם צבועים איתו......העיקר יש לו חושים.....:)

מישקה23

New member
אני חושבת שהוא מבין את זה

ומשאיר על אש קטנה עד שיתפוצץ. אני לא באמת חושבת שהוא קונה אותם, זה עוד ינשך אותם בתחת.

Pachulii

Well-known member
השתיקו לנו את אור ופלורי וקיבלנו את דודו בריבוע

אחד הימים היותר בלתי נסבלים העונה..... דודו לא סתם לרגע פשוט. בלתי נסבל!

רינה 157

Active member
אנחנו כבר הבנו שהצפצופים הם בלי קשר לרעש אבל

הדיירים???? הם מצפצפים על הפסילות ואחר כך בוכים על התקציב.... הם אפילו לא מעירים אחד לשני

לאה133

Well-known member
שמעתם שדודו אמר שהוא וברק מנסים לשגע את שי חי?

שי חי שמע את זה והסתכל על תני, להראות לה שהיא לא צודקת בקשר לדודו הטמבל. הם נמאסו עלי עד בחילה, הגיעו למסקנה שלא מדברים שום דבר בעל ערך ובכל זאת ממשים לדבר שטויות, עו"ד שמתחנן לטמבל שיהיה חבר שלו, עו"ד שמעמיד את עצמו בעמדה של עושה דברו של טמבל.

העונה הכי מטומטמת שהיתה עד היום, חבל לי על שי חי ותני שנקלעו לחבורה כזו. לדעתי שי חי יראה להם מחר בהעמדה להדחה מה הוא חושב עליהם. חבל שהוא לא יכול להעמיד את דודו, הוא היה גומר איתו סופית

תני מכניסה את שי חי ללחץ חברתי... ניתוח

תני ביחסים טובים עם כולם,
שי חי ביחסים טובים עם תני (נו בטח..)
כלל המעבר - שי חי והדיירים לא יכולים להיות "שונאים"..
שי חי מרגיש מטופש אם ינסה לריב, זה ייראה כאילו הוא רב בכוח. "אשמה" בכך, בת הזוג - תני. בגלל שעכשיו, יש לשי עם מי לדבר ולפרוק את ה"עצבים" ולכן זה לא עובר אל הדיירים.
תוסיפו לכך שתני בשלום עם כולם - ותחשבו איך שי מרגיש.. הוא כבר לא בבועת האח הגדול, הוא עם משהו מהבית. הוא רואה, ומעביר ביקורת בליבו ומתרגל- ממש כמו שהיה עושה בחוץ.
&nbsp
הוא לא בסיר הלחץ של האח, מנותק מהעולם, ושי נגד העולם. לא.. זה כבר הפך להיות תני ושי חי חווים חויה אנתרופולוגית כמו שיחוו בחוץ עם חברים שפחות מתחברים אליהם, אין עצבים מיוחדים, "יאללה, דודו מפגר אבל מצחיק נעביר אותה". אין שום התקוממות על צביעות, אין שום סיר לחץ לשי חי וניתוק מהבית. אלא רק לחץ חברתי סמוי מצד תני.
&nbsp
חבל!

למעלה