שרשור לילה
היום ה71 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ברוך השב :)

איך היה ? מקווה שנהניתם :)
לטובתך שלא הפסקת להצביע גם באמצע החופשה

&nbsp
טוב שחזרת

בוייאקה מאן

Well-known member
לא עדין לא הצבעתי

לא יצא לי בכלל לראות עדין את הפרק
אני עדין עובר על הפורום

גונריל

New member
דניאל מאוד יפה.. שמחו את ליבי האם יופיה טבעי?

או שגם לה יש תמונת לפני..

Rain04

New member
מהממת. לפי מה שסיפרה בבית

עשתה ניתוח חזה, הזריקה משהו במצח.
קראתי שעשתה גם שיוף אף.
&nbsp
בינתיים אין תמונות אחרי ולפני חחחח. אולי גם זה יגיע. כבר לא אופתע מכלום אחרי מגי ומריה

גונריל

New member
שיוף אף? אני מגישה כזאת עתיקה מה זה?

אני עוד בהלם מהשתלים בישבן של אביבית..

חjuspa

New member
לא קראתי ולא ראיתי כלום, אבל שקוף ששייפה

ואל תיבהלי מהטרמינולוגיה, סה״כ שיוף העצם. סתם עוד קטגוריה בסיסית בניתוחי אף. לא בטוחה שלא הצרה קצת (המון כוכבות הוליוודיות שאת מכירה עם אפים יפים פשוט הצרו אותם ולא הזדקקו לשיוף גבנונית. נניח נטלי פורטמן). סה״כ התוצאה של דניאל מאוד מוצלחת, נראה מאוד טבעי להדיוטות;) (להבדיל מהניתוח של מגי, וכמובן על זה של מירב אין צורך להכביר מילים).

גונריל

New member
היא יפיפייה וצבע העור שלה נהדר

איך זה שהשיער שלהן כ"כ מבריק וחלק? זו החלקה
הלוואי עליי בקיץ עם ים ובריכה שיער כזה בלי ללכת למספרה

חjuspa

New member
אכן יפה

אבל גנרית כזו, כמו דוגמנית אייטיז ברונטית אמריקאית.
אבל יפה, לא אקח לה את זה! לדעתי כדאי שתעזוב את ההחלקות, יותר חושני לה הטבעי הפראי. שתסתפק בפן מדי פעם אם בא לה חלק.

ולגבי החבר של אביבית, זה עניין של טעם מעבר לטעם אישי (כלומר לא חשבתי לרגע שזה מה שעושה לך), אבל בקטע אובייקטיבי אני לא יכולה ״להבין״ אותו. באמת ערס מלוקק כזה חסר חן.

מה זה אובייקטיבי בדברים האלה? הרי ברור שאין חיה כזו, אבל זה כשאני שמה את עצמי מהצד ויכולה להבין למה אחרות נופלות שדודות אחרי מישהו שלא עושה לי אישית. למשל ישראל, אני גם לא סובלת את האישיות והפוזה, לא היה מדליק אותי אישית, אבל כן יכולה מהצד להבין לגמרי בקטע הויזואלי למה הוא ממיס נשים בכל הגילאים (ואת רונסיל;). יש לו עיניים יפות של ילד, חיוך צחור ויפה (שיניים מושלמות בלי אורטודנטיה אני מניחה).

חjuspa

New member
זה לא ״יפה״. יותר מדי יפה זה כבר בת...

אבל הגומות, העיניים, השיניים והחיוך. זה יופי נערי כזה כרגע, ילדי. לא בטוחה שבגיל 40 זה יעבוד.

חjuspa

New member
טוב, פה כנראה כבר נכנס הכי הטעם האישי הספציפי

אלי הכי לא מדברים השרירים עם החולצה השחורה הקרועה (אני באמת לא אוהבת שריריים ומסוקסים, תני לי כאלה רזים מוזרים מכל מיני להקות בריט פופ), ובטח לא ההליכה הברווזית המהירה גוררת הרגליים (הלא נורא חטובות) של נער ישיבה נושא ספרים הממהר אל הרב.
אבל ה״פייס״ (מילה נוראית העונה שמתקשרת ללירז) שלו - כן זה שאני יכולה להבין למה ממיס אחרים. ואני כ״כ לא סובלת אותו שאני כבר עיוורת לפנים האלה.

foreigner3

New member
למזלנו, הטעם של כולם לא זהה. ואני מודה שגם קשה לי מאוד

לנתק את המראה החיצוני מהמכלול לאחר שיצא לי להתרשם מהאדם עצמו.
אני מנסה. אבל זה בטח משפיע.
לטוב ולרע, הפנימיות נחקקת במראה החיצוני.

svtar25

Well-known member
מה זה משנה! זכותה של כל נערה לשפר את המראה שלה!

זה כמו טיפול לישור שיניים , למה מותר לישר שיניים ואי אפשר לישר אף, לשפר חזה ועוד! מה להסתובב מכוערת ולהרגיש רע? אם מישהי עם אף גדול וסבבה עם עצמה, אז אוקי! אבל אם האף מפריעה לה, אז שתעשה ניתוח אף ותתאים אף מתאים, שפתיים ועוד!

גונריל

New member
אני לא נגד .. וגם מסכימה שאם זה מוסיף לביטחון אז למה בעצם לא

אבל זה הפך מוגזם והזוי.. להשתיל שתלים בישבן..? הרי אביבית נראית כמו ליצן ככה כשהיא מתהלכת..
וסימה? מתמונות העבר שלה היא נראית ככ יפה וטבעית וכל הניתוחים וההזרקות לא הטיבו עימה..

svtar25

Well-known member
היא לא הולכת מחר לשום מקום , הצבעתי עוד

כל החברים שלי מצביעים לה! כל הרוסים, כולל סבתאות שלא צופות בתוכניות! היא הנציגה שלנו! תדהר לא תדבר, מציגה את השקט, התרבות והשפיות! קלאסיות ותרבות, משעמם לכם ישראלים זו בעיה שלכם! אנחנו הרוסים חלק מהחברה! לא יעזור לכם !

למעלה