שרשור עדכונים ושאר ירקות

נכון, בסרטון של הת"ז...

אתה מבין ש...בהכל שי חי....אשם, אני כבר התרגלתי,
שיגידו מה שרוצים העיקר שיהנו...

Flower child1

New member
אי אפשר לשפוט על פי התז

תמיד מנסים להכניס אותם למשבצת כזו, ליצור עניין אצל הקהל: העממי, המתנחלת, הערבי, רודף השמלות.. גם את שי חי הציגו בתור player כזה - למרות שזה לא בדיוק מה שמגדיר אותו.
אני בטוחה שאמרו לה להגיד שהיא שי חי 2 כדי ליצור התלהבות ובאז. תעודות הזהות האלו ערוכות ומתוסרטות בטירוף ולעיתים לא מצביעות כלל על האדם שעומד מאחוריהן.

klapim99

New member
מי שרוצה להנות מהאח הגדול

מומלץ עונה 4
אני רואה ונהנה
אבל ההנאה הגדולה שלי
זה לראות עונה 1 תוכנית הגמר
לראות את יוסי מבקש לראות תוצאות
זה ההנאה הכי גדולה שלי

rachela8

New member
ממש לא מעניין כמו הבישול שם כולם טבחים זה רמה

פה כולם חובבים בלי מעוף רק בוכים 4 שעות בקושי מספיקים,אף אחד לא מצא חן
בעיני גם לא היה בכלל מעניין או מתח ,עוד לא נגמר וברור ששני הגברים הולכים ממש חובבנים [

rachela8

New member
ממש לא מעניין כמו הבישול שם כולם טבחים זה רמה

פה כולם חובבים בלי מעוף רק בוכים 4 שעות בקושי מספיקים,אף אחד לא מצא חן
בעיני גם לא היה בכלל מעניין או מתח ,עוד לא נגמר וברור ששני הגברים הולכים ממש חובבנים [

לא רואה...., אבל נתקלתי..בכמה סרטונים..

של גב' גורן... כשהיא לבושה שמלה שחורה
..ומטפחת קשורה על הראש....
מלמדת את רזי האפיה..
ראיתי את זה ללא ווליום...נקרעתי מצחוק ..על התנועות גוף..
מההווי..מ,ימיקה של הפנים...ומזה שהיא תפחה..

כמו פרודיה של עצמה בארץ נהדרת...
בחורה
.מתוקה.....(עד כדי הרעלת סוכר.ב

פאף פה

Well-known member
לעומת משחקי השף או מאסטר שף

זה ממש משעמם אפילו אין לי הסבר מדוע. חבל, היו לי ציפיות.

חjuspa

New member
כן, היתה תכנית די משעממת

התיישבתי עם הבנות לצפות ובאמצע די התחרטתי שהצעתי. זה נמרח ונמרח כמו מסטיק נטול טעם, לא היה קצב טוב, לא היתה כמעט כריזמה שהגיעה דרך המסך אלי, מצד אף אחד. ומי זו המנחה השניה לצד איה? לא יודעת בעצמי על מה לשים את האצבע בדיוק.

הרגישה יחסית לתכניות מאותה הנישה קצת מיושנת, סכרינית מדי (כמתבקש מכמויות הסוכר שעפו שם), וגם הרגשה שיותר מדי חובבנים השתלטו לי על הפריימטיים. ציפיתי ליותר וואווים, כי בואנה, גם אני יודעת לפסל סדוק ועקום למדי בבצק סוכר.

בעידן הפינטרסט המרהיב ציפיתי ליותר, בטח בחלק של עוגות הראווה, כשכל בלוגרית אמריקאית אמא ל- 4 בהומסקולינג, מוציאה תחת ידיה עוגות וקינוחים יפהפיים. בת ה 11 שלי האירה את עיניי בהערה שזרקה לפתע, זה היה עם העוגה הורודה של האחיות הנסיכות הברונטיות: אמא, הו, זה נראה כמו מפינטרסט!

ובאמת מעט מדי מראות ותחושות כאלה, הצופים היום מתוחכמים מזה, ולא מסתפקים בויז׳ואל קצת מגוחך שכאילו יצא מהמזלפות המחרידות של אמהות מבשלות ביחד.

גונריל

New member
לגמרי!

אפילו היית עדינה
אפייה מאוד לא אסתטית לא מתקרבת ברמה למראות בפינטרסט או לגימורים שלך כן כן זוכרת את טעמך המשובח בכל דבר
העוגה של הפנתר הייתה מביכה במראה החובבני
אם כבר בצק סוכר לפחות איכות גימור
והמנחות הבריטיות נהדרות!!!! שנונות וכריזמטיות. נעלמה גם הסקירה הההיסטורית המאוד מעניינת
חבל:(

גונריל

New member
ולגבי המנחה השנייה- ממותרות הגולה

נחסכה ממך התוודעות לכוהנת הבריאות הכה חמודה פאולה רוזנברג שאילפה את ליאון רוזנברג שהיה פעם חי ובועט עכשיו הפך לעזר שכנגדה
יש להם תוכנית בוהוריים
הכל שם מאוד ירוק בריא ומשפחתי

חjuspa

New member
זהו, שהבנתי אח״כ שזו היא והתפלאתי

גם בגלל העיסוק ואורח החיים הבריא שכ״כ לא קשור לתכנית, וגם כי זכרתי אותה קצת אחרת מתמונות העבר ובאמת לא ראיתי אותה בטלוויזיה וכו׳ (ואת יודעת שאני מהגרת דיגיטלית ;) זה שלא יצא לי לראות את התכנית לא קשור לאיפה שאני ממוקמת פיזית).

ואגב, שוב תכניות טלוויזיה ממחזרות משתתפים מהתכנית עם הליהוק הכי מעולה ומשעשע בטלוויזיה (מ״בואו לאכול איתי״ שבערוץ הראשון).
גם קרלוס כזכור השתתף בה, וגם יובל/ציונה פטריוט. את אורן חזן ליהקו כבר לערוץ הכנסת
, אבל יש עוד טיפוס שכיכב שם (ובעוד תכנית) ושאני בטוחה שפעם המלהקים של האח יגיעו אליו באיזו עונה - משה אלמקייס.

למעלה