שרשור עדכונים ושאר ירקות

עומרי כל כך חרד לתדמיתו

שהוא מוכן להמשיך עם הצגת הזוגיות שלו רק בשביל מה יגידו............ לא יאומן
&nbsp
וברק הגזים עם האיפור

דורין אטיאס היתה נותנת לה 0 דרקונים, עצוב שאשה בת 35

לא מודעת למראה, או שמא היא מודעת וזה לא מעניין אותה (בשם הפמיניזם?), עם מבנה גוף שכזה אסור בתכלית האיסור ללבוש חשוף, הכל נשפך לה בידיים, הרגליים זקוקות לטייץ מחטב (שלא יראו את הבירכיים הכפולות) וגם שיאספו קצת את הבטן ההריונית, הקלאצ' מפלסטיק נראה כמו תיק איפור שמקבלים עם קניה בסכום מסויים במח' הקוסמטיקה.
כפי שאמרתי בעבר, אשה כ"כ לא אסטתית היא לוזרית גמורה בעיניי, היא ויתרה על מציאת בן זוג או סתם להתחבב על כל מי שבסביבתה.
סליחה, זה היה מרושע - אבל בלוטת הארס שלי מגירה כשאני רק רואה אותה.

הצודקת11

Well-known member
תקראו את הטוקבקים שכתבו גולשים בכתבה של המסיבה של ברק

קטלו אותם,שמונים אחוז מההודעות שם
נגד החבורה העלובה,
ולגבי התמונה של אור עם השמלה המחרידה,
פשוט אין מילים,הבחורה לא אסטטית ,טעם נוראי.

סיכום לסיכום של הסיכום

אז חיכיתי שיגמרו צהלות השימחה, אנחות הפצועים, אימרות ה אנחנו ניצחנו, צבא הזומבים ניצח, רק ברק ו כדומה, כדי לסכם כמה דברים, לפני שגם אני אצלול לתהום הנושיה.
במהלך העונה ציינתי את דעתי מה יקרה ביום של אחר, דבר שכמובן התקבל בשריקות בוז קיצביות מצבא הזומבים

אז כמו שאמרתי בעבר, כל פרסום הוא פרסום טוב, וכל יוצאי האח ישתתפו וימנפו השקות להעשיר את המלתחה שלהם, וכבר יש תמונות של ברק ודודו מודדים בגדים בחינם, ושימיקה אפילו קיבלה כבר קמפיין, והיא לא תהיה היחידה, לכל אלו שטענו בפנים חמוצות שהם יסתגרו בפחד בביתיהם. דווקא נראה לי שהם הולכים ממסיבה למסיבה, והחיים שלהם דבש, היחיד שלקה בהתקף זה קרלוס, כי לדעתי למרות הצהרותיו, חטף דלי מי קרח בפנים בחוץ על ההתנהגות שלו, כבר כשנכנס בשנית לבית, ראו שהוא במצב לא טוב.

ותנחומי לצבא שיחי, אני יודע שחשבתם באמת שמתחילה איזו מהפכה, אבל שיחי כבר היום שלג דאשתקד, חוץ מכמה בלוגרים, שממשיכים להעלות פוטושופים כאן, וכן אני רואה גם את ההתפכחות שלכם בין השורות.
וזה בסדר, זה לא נגד שיחי, כך פשוט זה עובד, 15 דקות תהילה, ויאלה לסלב אינסטנט הבא, לדעתי אצל שיחי זה אפילו לא יהיה 15 דקות בגלל האופי שלו.
להיות סלב זה עבודה בפול טיים, צריך לפמפם ולמשוך את דקות התהילה, שיחי לדעתי ימנע מחלק גדול מההשקות, ולכן ידעך מהר יותר, לעומת אנשים כמו דודו שלדעתי ימשיכו גם לחגיגות גילוי חיים על המאדים
אז שאלה, האם כל המאמץ שלכם (אוהדי כל המחנות) הצדיק את זה? זו עוד תוכנית, כמו כל ריאליטי, התוצאה הסופית היא ככל ריאליטי, אם עשרות אלפים באוהלים לא שינו כלום באיכות החיים שלנו, באמת חשבתם שתוכנית ריאלטי תשנה?
מאחל לכולם פסח שמח וכשר, ושתקחו דברים בפרופורציות עונה הבאה.
וכן, תהיה ענה הבאה, כי סוס מנצח לא מחליפים
וכן הם הרוויחו יפה מאוד העונה, כן שיחי לא שיחי, בסוף סיממסתם כולכם

נ.ב
לא מתאפק להכניס לכם בקטנה
את גמר שימיקה ראו מאות אלפים
את גמר שיחי ראו 1000 איש

TaliR10

New member
בתמונות המצורפות אנשים שניסו "למחוק להם את החיוך מהפרצוף"

לא בתמונות זוג עם 40 מעלות חום וליצן אחרי צינתור(שיהיו בריאים).

בתמונה 1 דודו מת והגיע לגן עדן.

בתמונה 2 עומרי כרגיל אהוב ומוקף חברים

אין כמו אנשים שמחים ומחייכים, במיוחד אם הם גם רוצים לגרום לאחרים לחייך. שיהיה רק טוב למי שטוב!

[דודו כהן, אתה לא קרוב מדי לעמרי?]

אבל גם שיחי העלה תמונה

שלו ושל תני וערבל
וגם שלו ושל תני וערבל
הה ויש גם שלו ושל תני וערבל

lady34

New member
אתה רחוק מלהבין בתעשייה צר לי לומר לך.. לא תשמע חדש על שי חי

עד שיוקרן הסרט..
&nbsp
&nbsp
&nbsp