שרשור תכנית הדחה

goldenn

New member
לא יקרה. אביבית בסיכוי גבוה להגיע לגמר. לגבי אדל, מושיקו,

אלי ועמוס ילכו לפניה.

ronsil

New member
חבל לי על בר, דווקא חיבבתי אותה, היא קלאס מעל כולם שם

מצד שני אולי טוב שהלכה לפני שנחשפה לגועל נפש מצד דירטי סימה, היא היתה נכנסת לה לג'ורה, מתישהו בקרוב

מרגוליקו

Well-known member
איזה באסה בר הלכה

&nbsp
בחורה כזו מקסימה שקורצה מחומר אחר, והסחלה נשארו, ואפילו לא הכינו לה סרטון פרדה.
&nbsp
ביג איכס אח גדול!!!

nicknick28

New member
גם אם מושיקו היה הולך לא היו מכינים לו סרטון

כי זה מגוחך להכין להם סרטון על סצינה וחצי שראו ממנה בפרק. אין על מה. לא קרה איתה כלום. גם להציג לה מצג שווא שהיא עברה איזה תקופה חוויתית ומשמעותית על המסך, זה גם לא שייך כל כך.גם לה ברור שהיא כולה הייתה שם שבועיים שישכחו מהר

מרגוליקו

Well-known member
זה לא משנה ניק ניק

&nbsp
זה מינימום של כבוד לדייר שהיה שם. בעונות הקודמות עשו סרטון גם לדייר שיצא ראשון מהבית. ( אני לא מדברת על דיירים שפרשו). העונה הזו כושלת בכל הבט, וגם בהבט של להפרד מדייר כמו שצריך אחרי שהשתמשו בו וזרקו אותו....

nicknick28

New member
בעונות קודמות , אל נשכח היו דברים אחרים על המסך

גם על שבוע אחד בבית היה מה לראות ולהראות.
ואפילו לא עונות קודמות גם העונה הזאת שהיא כישלון בהמון מונחים - ניקח את המודחת הראשונה של העונה - אינה. על עשרה ימים שהיא הייתה בבית הזה היה מספיק חומר להפיק לה שני סרטונים.
&nbsp
כשבא דייר לבית הזה ולא עושה שום כלום, אני חושבת שזה פרופורציונאלי גם שלא יהיה סרטון להכין עליו. מה הציפייה שיראו לה סרטון שלה שהיא נכנסת לבית ואז שהיא משתלטת על הכביסה אחרי ההדחה של לירז? כי זה מה שקרה איתה
וכמה כבר השתמשו בבר. לא ראו אותה ולא שמעו אותה. היא נכנסת ויוצאת מהבית הזה כאילו היא לא הייתה שם, לא קיבלה מזה שום דבר חיובי או שלילי לתדמית.

מרגוליקו

Well-known member
ניק ניק האח דאג להסתיר את בר

&nbsp
והראה אותה מעט מאוד אבל במעט שהוא הראה אותה היו לה שיחות מעניינות עם תומר לדוגמא.
&nbsp
היא פשוט לא מתאימה לפורמט כי היא טובה וישרה ולא עושה בלאגנים ותככנות ושקרים ומניפולציות, וזה מה שהאח רוצה לראות ולהראות.
&nbsp
אני שמחה שהיא חוזרת לחיים שלה ולא ממשיכה להיות בביוב הזה....

nicknick28

New member
אכן ככה, עדיף לה לחזור לחיים הנורמליים

יש אנשים שהבית הזה לא באמת נותן להם תועלת, וחבל להם על כל דקה וזמן שהם מבלים בו

למעלה