ביבי 1515

• פותח הנושא biסk
  • פורסם בתאריך

biסk

New member
ביבי 1515

זאת העונה הכי לא צפויה אי פעם לדעתי! ואני אוהב את זה.
מה הקשר שאמנדה מועמדת ע"י אמריקה? מהפרק הראשון יש לה את העריכה הכי חיובית בעולם.

הלן מעצבנת אותי ברמות אחרות. אהבתי אותה בתחילת העונה אבל מהHOH שלה ירד לי ממנה לגמרי.
ארין
אני חושב שהיא די הצליחה להציל את עצמה מהשבועות הקרובים.
מקווה שהאוורד יעוף מחר, אחרי זה ספנסר ואנדי ואז מקריי וג'אד (למרות שאני מחבב אותם) כי בא לי להישאר עם בית שכולו בנות. זה יהיה היסטרי!

ארין, אמנדה ואליסה לפיינל 3

אורישקי

New member

קווין אמנדה
אמריקה לאחרונה שינתה את דעתה עלייה - בגלל שבפידס היא מאד כוחנית לצערי הרב. אולי אחרי שהיא תעיף את האווארד זה יישתנה והאמריקאים יחזרו לחבבה!

אני מחבב את הלן אבל מתחשק לי שתקבל הפתעה כי היא נהייתה זחוחה מדי בעצמה.

את אליסה אני לא סובל ואין לי בעיה לראות אותה עפה ראשונה שבוע הבא.

ארין הסתדרה לא רע - אני חושב שגם אם ספנסר וקנדיס (נראה כמעט בטוח שהאווארד בחוץ) ייקחו HOH הם יעדיפו ללכת על מטרות יותר בולטות מהצד השני (כמו נגיד הלן או אליסה או אמנדה או מקריי).

מקריי וג'אד ואנדי משחקים שלושתם אחלה משחק, מגיע להם להגיע רחוק.

פשוט עונה טובה!!!!!!! מקווה שהMVP יגיע לקיצו מחר!

אוי לא, עכשיו גם ג'סי בצד הלא נכון של הבית? פתאום אני חושש לגורל הברית, כי יש כבר ארבעה (בהנחה שאחד מהם יודח מחר) שיכולים לקחת HOH ולסיים את המשחק של אמנדה ומקריי בטרם עת! בינתיים, האוורד מנסה לכוון את הבית נגד אמנדה (אני מניח), אבל הנאום שלו היה כל-כך דפוק, שהוא הסית את כולם נגד עצמו! עכשיו מי שלא יצביע נגדו הוא אידיוט. לכל הפחות אמנדה הצליחה להדיח את האוורד. אבל אני עדיין רוצה שהיא תגיע למקום השישי לפחות. אם ג'אד ואנדי נאמנים בעיקר לה, זה בהחלט אפשרי. אלא אם ספנסר יזכה ב-HOH בקרוב, אני מניח שגם הוא, קנדיס, GM ואליסה יודחו לפניה.

... או שהיא תודח כבר מחר. וואט דה פאק, אמריקה?!? טוב, אני לא באמת כל-כך מופתע. אמריקה שונאת נשים חזקות. בעצם, אפשר לומר את זה על כלל המין האנושי. ברגע שאישה מפגינה חשיבה עצמאית, היא צריכה להימנע טוטאלית משימוש באינטרנט, כי אין גבול לשנאה. בכל מקרה, קנדיס וג'סי מצטרפות לוטו. יש כמה שממש גרועים בפאזלים. בכלל, זה רק בין אמנדה וספנסר. אני קצת מוטרד מההתקדמות של ספנסר, אבל היי, הוא חזק על חלשים. נראה אותו נגד ג'אד, הלן, אולי מקריי. מהצד השני של המשוואה, גם אמנדה היא לא שבר כלי מוחלט ואולי היא תוכל להציל את עצמה או את אהובה בהמשך. בינתיים, היא נשארת על הבלוק.

את ספנסר כנראה תחליף קנדיס, שבניגוד לכמה מתמודדים אחרים, ממש לא מתפקדת טוב תחת לחץ. היא לא משתגעת או משהו, אבל היא משחקת ממש ממש רע עכשיו. היא גם החליטה פתאום שהלן היא האיום הכי גדול בבית, אז לכו תדעו, כנראה זה מוריד את הסיכוי של יום הדין של מקרנדה (תכל'ס, הם שרדו חודש, מגיע להם כינוי) לאחד מתוך 10. וגם אז, יש מצב שהמועמד מטעם ה-MVP יודח במקום מי מהם. עם זאת, אני הייתי מנסה ליזום באקדור בטופ 10, למקריי דווקא. למה? בגלל שאמנדה היא חלק יותר מרכזי בברית, כדי להימנע ממושבע שבוודאות יצביע לה, וכדי לדכא סיכויים שהיא תתקע בי סכין בגב.

niro62

New member

אני דווקא פחות מתלהב מכולכם, אני חושב שהעונה מתחילה להירדם טיפה, אז נכון כולם משחקים, אבל זאת אולי הבעיה, כולם עושים בדיוק מה שהם צריכים לעשות, וזה יוצר תוצאות מאוד צפויות, אנחנו בכלל לא רואים אנשים מאבדים את זה, ובשביל זה הפורמט הזה הומצא בערך. אז נכון העונה הזאתי עדיין פי 10 על ה3 הקודמות, אבל חסר לי קצת פלפל. אני שמח שאמריקה העמידה את אמנדה, עכשיו יש לנו קרב שלה נגד האוורד אחד על אחד.

אורישקי

New member

הכי טובה עד עכשיו מ10. עונה עם מלא מהפכים ואסטרטגיה.
למרות שגם 14 הייתה מעולה.

niro62

New member
זה בדיוק הקטע

שחוץ מהמשחק המושלם של דן לא היה כלום בעונה הזאת, ואפילו המשחק שלו לקה בחסר כי הוא לא ניצח וכי הוא היה חסין בחודש הראשון. חוץ מזה לא היה כלום בעונה, לי זה מרגיש במבט לאחור כאילו הוא שיחק עם עצמו, ובדיוק בגלל זה היו את המהלכים המדהימים שלו, כי זה כמו שתשחק שח מט עם עצמך אז אתה תוכל להביא הרבה מהלכים גדולים ומרשימים, שבמציאות לא הייתה מצליח לעשות.

minishe1

New member
סוף סוף

אני מוצא עוד מישהו שחושב שדן ממש לא שיחק מושלם בעונה 14. מהרגע שהותיקים הודחו דן נשאר עם חבורה שאין לה מושג קלוש לגבי המשחק והוא יכל לעשות מה שבא לו ובזכות זה להראות כשחקן גדול. בעונה עם קאסט טוב כמו שיש בעונה הנוכחית הוא היה חוטף בראש לו היה משחק באותה צורה.

Nameless One

New member
ת'אמת...

הקאסט העונה דיי בינוני מבחינת משחק, הם כולם שם פרנואידים לגמרי, הסיבה היחידה שהמשחק של האנשים בבית נראה טוב זה בגלל שכל השחקנים גרועים באותה מידה.

minishe1

New member

מאחר וחזרנו לדבר על העונה הנוכחית אני חושב שצריך לסמן בספוילר.

אני לא מסכים איתך לגבי הקאסט העונה. אולי לא מדובר על הקאסט הטוב ביותר שהיה אבל אני כן חושב שיש כמה שחקנים טובים בקאסט. פרנויה היא דבר טבעי כשאתה נמצא במשחק שכזה, ועל אחת כמה וכמה כאשר אתה משחק עם אנשים שיודעים לשחק את המשחק. בסופו של דבר מה שהפיל את המובינג קומפני, לדעתי, היתה זחיחות. אם הם היו פרנואידים ייתכן והיו שולטים היום במשחק.

הם היו צריכים לשמור יותר טוב על עצמם... אם הם היו עושים את זה, יכול להיות שהם היו עושים בריגייד ומגיעים לגמר. לא שזה כל-כך נורא כי אני מעדיף לראות את אמנדה והלן מאשר עוד ברית בנים משעממת.

wissenly

New member

עונה מעולה!
ממש מוזר שאמנדה הועמדה להדחה ע"י אמריקה. תמיד ידעתי שאני שונא אותם.
השחקנית הגרועה של הפרק היא ללא ספק קנדיס, שהביאה את עצמה מחברה של שני המועמדים להדחה, למועמדת בעצמה עם מטרה דיי גדולה על הגב שלה. אני מקווה שהיא תודח כי היא מעצבנת (אפילו שגם האוורד מעצבן).

מה עם איזה תחרות HOH indurence?? שאמנדה תראה כבר מה היא שווה

ממה שהבנתי, היא התחילה להתחבר יותר מדי לקנדיס אז הלן התחילה לריב איתה. אני מאוד מקווה שזה אומר שעכשיו הלן תהיה השנואה של אמריקה.

אמנדה עשתה לג׳סי איבל דיק. המפלצת צעקה עליה במשך שעות.

הלן לא ממש צעקה עליה. היא כעסה עליה כשג׳סי אמרה שהיא ואליסה לא ממש צריכות את הכסף אז לא מגיע להן לנצח.

למעלה