הישרדות 27 פרק 3

אורישקי

New member
הישרדות 27 פרק 3

רק קאני רואה כן? דווקא אחלה עונה

כל ההערכה שהייתה לי להיידן ולוויטאס וגם לבראד ירדה לגמרי - הם שלושה סתומים.

ג'ון היה לגמרי נאמן אליהם ואם קנדיס הייתה חוזרת היא גם הייתה יכולה להיות איתם - במקום זה הם הדיחו שחקן תותח במשימות בשביל שתי בנות שברגע שהן יוכלו ייזרקו אותם.

קולטון אפס.

אראס מלך.

טינה תותחית איך שכיסחה את הבת שלה.

ואני משום מה מוצא את עצמי בעד קנדיס.

Oukami Kun

New member
אתה לא לבד

בראד מקבל עריכת ראסל האנץ, ואם תעצום עיניים הוא גם קצת נשמע כמוהו.
אני מוצא את עצמי נהנה מאד מהעונה הזאת, באופן מפתיע. בשנים האחרונות תמיד הייתי מתוסכל מזה שמוסיפים כל פעם טוויסט אחר, אז העובדה שהוסיפו איזה 10 טוויסטים שונים בבת אחת די מרעננת וגורמת לזה להיראות כמו משחק אחר לגמרי.
מישהו מוכן להסביר לי מי את לורה? ומוניקה? מאיפה הקריצו אותן ולמה אני לא זוכר מה הם עשו בעונה שלהן?
אני שמח שהמהלך של הדחת בראד עלה כבר בפרק הזה, זה אומר שיש מצב שעוד איזה ארבעה פרקים זה יקרה
. שתי הבנות חמודות וסיירה קיבלה קצת זמן מסך בפרקים הראשונים שזה מעודד. אני מקווה שבפרק הבא הן יקחו שניים מהבנים, יכרתו איתם ברית ויעיפו משם בראד. בהנחה שהם יפסידו שוב. והם יפסידו
.
קולטון כזה אפס, הוא אמנם ייצר לא מעט דרמה בעונה שלו, אבל לפרוש? אתה רציני? כזה לוזר. ומה ההפקה מחזירה אותו אם היא אישרה (דה פקטו) שהוא פרש מהמשחק? ביזיון.
נראה לי שיהיה קצת מביך בלילה ברידמשן איילנד
אלא אם כן מריסה פתוחה לעניינים מעניינים

אני בעד אראס וויטס, לא יודע למה. את אראס אהבתי בעונה שלו, אבל אני חושב שזה היה בגלל הברית עם סירי. ויטס פשוט נראה לי האדם הכי חכם בשבט שלו, והוא מאד רהוט ורדיופוני (כמו אראס, בעצם), אז אני אשמ חשיישאר

מסכים איתך מאד לגבי קנדיס, היא אחת ממש אנדר-רייטד. אהבתי אותה עוד בעונה הגזענית כשהיא הייתה עם פנר.
היו לי עוד מחשבות אבל הן נעלמו, אולי מחר אני אזכר.
אבל בגדול, אני מאד נהנה מהעונה הזאת.

אורישקי

New member

בראד מקבל עריכת קואוץ' אם כבר - זה ש"שולט" בשבט שלו ועושה הרבה רעש אבל בתכלס השחקנים החכמים הם אלה שמשחקים תחתיו ונותנים לו לספוג את כל האש.
מסכים לגבי המשפט השני - גם אני מופתע.
לורה - בעונה 19, הייתה משבט אלו (השבט שהגיע ברוב מטורף למיזוג ועדיין הודח אחד אחד), היא הייתה המנהיגה של השבט, ראסל בהתחלה יצר איתה ברית אבל בסוף הם פנו אחת נגד השני והוא הצליח להדיח אותה. מוניקה הייתה מילף שלא הייתה חלק מהברית של קים, ואלישיה וקולטון הדיחו אותה בבליינדסייד בשבט אחרי הערבוב. בתכלס היא חזרה רק בגלל בעלה שהוא דמות מוכרת כמו שג'ף אוהב

אני בעד אראס מאד - וגם בעד טינה ובעד סיירה וקאת'י. את קאט אהבתי בעונה שלה אבל היא לא משהו העונה, ואת וויטאס והיידן סימפטתי עד הפרק - לדעתי הם עשו טעות רצינית אבל אם נגלה שיש להם ברית רצינית עם הבנות זה אולי יישתנה.
לגבי קנדיס - היא ממש לא אנדרייטד. בעונה 13 אהבתי אותה גם כן, גם ברוב עונה 20 - אאבל אחכ היא בגדה בלי סיבה מוצדקת בשבט שלה ואז עוד התמרמרה ודיברה על ערכים כמושבעת. העונה אני בעדה כי היא מוסיפה עניין וכי היא אנדרדוג שיהי המעניין לראות חוזרת.

למעלה