טריילר לפרק ה-6 שישודר מחר ב5 בבוקר

• פותח הנושא ors22
  • פורסם בתאריך

דנה1982

New member
כל מה שאני יכולה להגיד

זה שאני מרוצה מהעובדה ששמו לנו סוכנת שהיא בדיוק, אבל בדיוק, ג'ק באוור. תמיד קיבלנו סוכנים טובים שאמורים להיות סוג של "יורשים" לג'ק, אבל קייט היא באמת הגרסה הנשית שלו. עובדת מחוץ לפרוטוקול, והכל כשר כדי להגיע למטרה, כולל הפרת כמה כללים ונהלים על הדרך.

שמחה לראות שבפרק הבא הם כבר משתפים פעולה ביחד. זה משהו שהיה חסר לג'ק גם בעונות הקודמות בעיניי.

Y. Welis

New member
מה שאירוני שהיא היתה הסוכנת היפיופה ב-צ'אק

וכאן מכוערת בכוונה (גם ביגוד סתמי)... אין קו ביניים בין פאם-פאטאל לטריינינג?

הפייבוריט שלי הוא בנג'מין בראט, כראש הסניף הלונדוני של ה-CIA. מצויין. כל פרצוף שלו מביע משהו מעניין.

גם ההחזרה של וויליאם דיוויין כנשיא הלר מוצלחת. קול נהדר.

השאר פחות מרשימים. טייט דונובן סביר אבל מוגבל. לא תככן מספיק.

ומה עם אהרון? אין עונה שלמה בלעדיו.

דנה1982

New member
בראט ודיויין מעולים

אני מתה על וויליאם דיויין (בכל זאת הייתי מכורה ל"נוטס לנדינג" בימים ההם...) כך שכל רגע שלו על המסך גורם לי אושר.

טייט דונובן - אני מכירה אותו רק מתפקיד אחד, החבר הסתום של רייצ'ל ב"חברים", וההבדל בין שתי הדמויות (והעובדה שהוא התכער נורא) מקשה עליי להתחבר לדמות שלו כאן.

אהרון כבר באמת זקן מידי. אמור להיות בערך בגילו של וויליאם דיויין לפי לוח הזמנים של "24"

Y. Welis

New member
את טייט ראיתי לראשונה ב-OC, כאבא הדפוק של

מישה ברטון (אז מעניינת; היום כבר לא). משם המשיך לעוד דברים, כמו 'דאמג'ז' וכן כמה סרטים (ההוא של בן אפלק על איראן). הוא מעניין. לרוב פגיע. נראה די דומה.

דנה1982

New member
את 2 הסדרות האלה לא ראיתי

כך שבאמת שההיכרות היחידה שלי ממנו היא מכמה פרקים ששיחק ב"חברים" (ומהעובדה שבאותו הזמן הוא גם היה החבר של ג'ניפר אניסטון, כמובן... התקופה שבה הייתי קוראת "פנאי פלוס", אי שם בשנות ה-90...)

הוא בעיקר התבגר רע

Y. Welis

New member
שווה. ה-OC תחזיר אותך לימי התיכון...

כיפית ביותר. לפחות ב-2 העונות הראשונות. עשתה לי את הקיץ של 09' (כשעברה לראשונה בכבלים; התעצלתי לבדוק לפני, ולא היו אז אתרים נגישים כמו היום).

כיף שמזכיר את '90210' הקלאסית בתחילת דרכה. חסרות כאלה היום.

למעלה