עונה 6, פרק 4

Nadal JR

New member
עונה 6, פרק 4

קדימה תכתבו משהו או שאני אקרא ללמונד בישופ.

Nadal JR

New member
חזיז ורעם! איזה פרק רביעי

ראשית,
התנצלותי הכנה על היעדרותי משרשור הפרק השלישי. מה לעשות, אמנם אני לא מתמודד למשרת פרקליט המדינה אבל יש חיים לחיות, בוסים לנשק ונשים לרצות (או שמא זה הפוך ?)...

שתי השלמות עובדתיות זריזות בנוגע לעלילה של פרק 3 -
גב' גלוריה סטיינם - http://he.wikipedia.org/wiki/גלוריה_סטיינם

הליך משפטי אמיתי בעניין זכויות קניין על גידולים חקלאיים ומאבק במונופול מפלצתי (שבימים אלה מנסה להיכנס גם לישראל) - http://www.ip-watch.org/2011/03/30/...o-patents-demand-right-to-conventional-crops/

לענייננו, לטעמי מדובר באחד הפרקים המשובחים בתולדות הסדרה אפילו שהוא לא עוסק בשום "סוגיה" אלא רק בדמויות עצמן והתהליך שהן עוברות. הפרק מאזן באופן מושלם בין הומור (היו כמה פעמים שממש צחקתי בקול רם - משהו שלא הרבה סדרות יכולות לגרום לי לעשות) לנושאים רציניים מאד (הפלות, מין לא בטוח,דת) והתסריט משויף עד הסוף הפעם. בניגוד לפרקים קודמים, לא היו לי רגעים שבהם משהו שדמות אמרה או עשתה לא התחבר לאיך שהדמות הוצגה ו/או פעלה עד כה.

התגובה של אלישה לזה שהיא גילתה שזאק שיקר לה הייתה מוגזמת לטעמי אבל זה לא חורג מהדמות שלה. הרבה הורים היו מתחרפנים מגילוי כזה, בעיקר כשזה מגיע מאדם זר (הראשון שהעלה את זה היה היועץ החדש, לא איליי). מה שיפה זה שבפרק הזה כמעט כולם חטפו - אלישה את הגילוי על ההפלה, איליי על קלינדה ופיטר, ורוניקה על הילד, אואן על המאהב כוכב הפורנו הפלסטיני הנשוי שלו (אולי די כבר לערב אותנו בכל דבר? יש מיליון עימותים ומיעוטים אחרים בעולם שמגיעה להם תשומת לב הוליוודית) ...

מעניין יהיה לראות מה אלישה תעשה לגבי הפאק (PAC) שבישופ הקים כדי לתמוך בה. זו חבית חומר נפץ מבחינת תקשורת ויח"צ. גם לא ברור לי מה היא תעשה במידה ותזכה מבחינת כל מה שהיא יודעת על עסקיו ה"פחות חוקיים" של בישופ בהתחשב שבסדרה הוא מוצג כאויב הציבור מספר 1 של שיקגו מבחינת סחר בסמים.

הרגע של הפרק: למשך כמה רגעים, איליי גורם לאלישה לחשוב שגרייס מוכרת את גופה תמורת כסף אחרי הלימודים
(למה היא עדיין חיה ?!?!?! ב-GOT זה לא היה קורה)

ציטוט: I should've spanked you, you bitch - ורוניקה חובבת היין והספנקינג

SG12

New member
wow!!!!! אחד הפרקים הטובים

ממש ממש אהבתי את הפרק!!! רק אותי הפרק הצחיק?? הסיפורים על אמא שלה ואח שלה. והתגובה שלה על זאק הייתה הולמת ..ככה הייתה מגיבה כל אמא..פשוט פרק מעניין..מצחיק.מותח והרבה איליי בפרק זה תמיד טוב ((-:משחק משובח של גוליאנה והפרק פתח מלא סיפורים וקווי עלילה חדשים...מעניין אם אלישה באמת תרוץ..ואם כן האם תשאר נאמנה לעצמה ולחוק...

jess r

New member
פרק מעולה

אבל לא לגמרי הבנתי את פשר הסצינה של איליי וקלינדה. אני מפספסת משהו? למה שזה יעניין אותו? נטו בשביל להיות מעודכן בכמה שקורה או שיש איזה סיבה נסתרת שטרם הבנתי?

לולי283

New member
איך שאני נהנתי (לקרוא בטון של אמא פולניה....)

טוב, לא כותבת פה הרבה אבל הפרק הפעם היה כל כך מוצלח שהרגשתי שאני חייבת!
העונה הזו מסתמנת כחזקה ומהנה מאוד, ואחרי כל הדרמה שהיתה בעונה הקודמת אני ממש נהנית מהפרקים היותר הומוריסטיים- ציניים שיש.
באמת פרק מצוין שהזכיר לי כמה הסדרה הזו מעולה, הדרמה (הקומית מסתבר) הטובה ביותר שיש היום!
וגם חייבת לציין שזה נחמד כל החתיכים שמביאים לשם....ברור לי שהאישיו פה הוא לא רומנים וכיוב' אבל טוב שיש על מה להסתכל, כי בפן הזה די נמאס מפיטר-איליי-קארי-קסטרו (שאף אחד מהם לא עושה לי את זה באף מובן).

דנה1982

New member
טוב, גם השבוע לקח לי זמן

אבל כרגע צפיתי - פרק מעולה!!
&nbsp
הייתי בטוחה שהסיפור עם בישופ יתפתח קצת אחרת, ובכל זאת הוא עדיין מהווה סכנה די גדולה לאלישה בהמשך. כנראה שהוא מתחיל לקבל נפח בסדרה, ואני לא מתה על זה, אבל אני זורמת.
&nbsp
הסיפורים על המשפחה של אלישה - רובם די הצחיקו אותי. אימא שלה דמות קומית נהדרת, הקטע עם הילד (המעצבן) היה מצוין. דווקא גרייס יצאה הצדיקה התמימה, אי אפשר היה לגלות כמה שלדים על ילדת הכנסייה המעצבנת?
&nbsp
הפרק התמקד בעיקר באלישה, שזה נהדר, אבל קצת היו חסרות לי הדמויות האחרות (יותר קארי, יותר דיאן), גם אם לא היו קשורות לעלילה המרכזית יותר מידי. קלינדה ממשיכה להפוך לדמות לא רלוונטית, ואיליי גולד ממשיך להיות הכוכב האמיתי של הסדרה הזו.

היה פרק טובבב כמו תמיד

ראיתי כבר ביום שני אבל לא הייתי עייף מדי בשביל לכתוב ואז סתם מרחתי

בישופ הזה כבר מעיק, הייתי מעדיף שהיו מתמקדים בסווני

אלישה הייתה אדירה כמו תמיד, בכלל ג׳וליאנה
התגובות שלה לגבי הכל היו אדירות בייחוד שהיא התחילה לכתוב עם מי לדבר..
התגובה כלפי זאק הייתה טובה, ופיטר האידיוט הזה לא מבין מה קורה בכלל טסה?! ברצינות?! מה אנחנו ב2009?!
סופסוף איליי גילה על פיטר וקלינדה..
אני אוהב את ה״קשר״ שלו עם אלישה, איך שהוא דואג לה ומשאיר את פיטר בחוץ..
איך שאיליי ונורה העיפו את המתמחה
החיוך!!

ויקטוריה אדירה! הילד באמת היה מציק, והאמא בכלל.. ״הייתי צריכה להפליק לך״..

פין חמוד!
ג׳וני נראה מעניין, מקווה שהוא יהיה כמו איליי אבל לא בדיוק..
רציתי שאלישה תספר לדיאן ולקארי כבר.. מעניין שהיא רצתה להפטר מבישופ לפני שהיא סיפרה להם.. מעניין איך הסיפור עם בישופ יפגע בה..

למעלה