פרק סיום עונה 2

פרק סיום עונה 2

לא הבנתי למה אליסון הייתה "חייבת" להיפרד מסקוט?
עכשיו רק שאני אבין, ג'קסון הפך לאיש זאב, נכון?
והוא "נולד" עם עיניים כחולות, זאת אומרת שהוא בטא, עקף את סקוט בהיררכיה? איך זה יכול להיות?
ומה הקטע של הוטרינר? מה היה שם? ולמה למה למה אני צריכה להמשיך לסבול את השחקנית המעצבנת הזו, עד שנפטרנו ממנה בפל"ל!!

נו כבר, שיפרסמו תאריך חזרה!

טוב, אז כל הפרק הזה (האחרון) עשה לי המון רגשות. אני מתכוונת, ידעתי שהוא יעשה לי רגשות (דיברתי עם אנשים בטוויטר וגם הטאמבלר לא היה ריק מספוילרים - למרות שחסמתי את רובם), אבל עדיין. תפסתי את היד של אחי ולא הרפיתי במשך כמעט כל הפרק. מסכן.

עכשיו. אליסון נפרדה מסקוט בגלל ששניהם יודעים שנכון לרגע זה הפעולה הזאת נכונה. אני גם חושבת שזה טיפשי. אני לא מתה על שניהם בתור זוג (למרות שהם יכולים להיות יציבים - אם לא היה את הקטע של ציידים vs. אנשי זאב), אבל אני מבינה את ההחלטה שלהם. היא לא מרגישה מוכנה עם כל המלחמות, והוא-- מסכים איתה. אני בטוחה שהם יחזרו, ד'ו.

ג'קסון הפך לאיש זאב, כן. אני לא יודעת מאיפה העיניים הכחולות הגיעו (לדרק היו אותן בתחילת עונה ראשונה), ואני לא יודעת אם זה בטא. ג'ף דיוויס, יוצר הסדרה, אומר שלכל צבע עיניים יש משמעות. אני לא זוכרת אם הוא הסביר את זה ביותר פירוט, אבל אני יכולה לברר! D:

הווטרינר-- אני חושבת שהוא מעין 'נביא' או 'מסייע'. והיועצת של בית הספר היא קרובת משפחה שלו. אני חושבת שאולי הם בכלל אנשים מיוחדים - לא אנשי זאב, אלא משהו אחר, אנושי ולא אנושי - שיודעים הרבה מאד על הרבה דברים, ולכן הם יכולים לעזור לסקוט ולאנשי הזאב. ועכשיו, בגלל כל הקטע עם האלפא-ות, העניינים הולכים להסתבך.

All in all, הפרק היה נהדר. בכיתי כמעט במהלך כולו, אבל הוא עדיין היה מצוין ונהניתי ממנו מאד.

(ומה זה פל"ל? *סקרנית)

בסדרה הסבירו על העיניים

אמא של אליסון הסבירה אאל"ט, שיש אלפא, בטא ואומגה.
אדום - אלפא (שדרק הרג את פיטר העיניים שלו נעשו אדומות, הוא נעשה אלפא.
כחול - בטא, מה שדרק היה עד שפיטר מת, מקום שני בהיררכיה,
צהוב -אומגה, מקום אחרון, הצעירים כמו סקוט, והחדשים.
שג'קסון הפך לאיש זאב הוא נעשה עם עיניים כחולות - משמע בטא, לא הבנתי למה, כי הוא היה קנמה?

פל"ל זה שקרנית קטנות, כי לפני שהסדרה הגיע לארץ זה היה פריטי ליטל ליירס, ואז קיצרנו כי זה היה ארוך

ובאמת שהיה פרק אחרון מעולה, מעניין מה קרה לסבא הממורמר?

Lion_Heart

Well-known member
אני דיי חושב

שהסבא הממורמר מת...וג'קסון אולי בטא(אני חושב שצבע העיניים שלו אומר משהו אחר,אבל אני לא בטוח)...אבל אין לו כלום על סקוט

לא נראה לי...

אני מתכוונת, בסוף הפרק האחרון של העונה השנייה הם הרי 'הרגו' את ג'רארד, אבל אז, כשהם חזרו לאסוף את הגופה שלו, היא לא הייתה שם. אז אני לא חושבת שהוא מת. אולי הוא הפך גם לקנימה ואז הלך לחפש לו אדון.

לעולם אין לדעת.

למעלה