פרק 5X15

מילי08

Well-known member
אורחת, אבל חייבת להגיב

איזה פרק!! איזה סיום! ואנחנו רק באמצע העונה (המשובחת מאוד לדעתי).
לגבי הקייס שדנו בו- חייבת להודות שלמרות שהבחור נראה אומלל וחף מפשע, די האמנתי שהוא אשם. אבל הרי בסדרה הזאת הקייסים המשפטיים הם רק תירוץ ולא העיקר, וציפיתי שיהיה משהו. לא חשבתי שזה יהיה המשהו הזה...
בשלב שהוא (הבחור, לא זוכרת את שמו) הסתכל על כולם ועל המאבטח, ידעתי בודאות שהוא הולך לקחת את האקדח, אבל חשבתי שהוא יירה בעצמו. גם כשעברו לחדר המשפט של דיאן, עדיין לא הפנמתי (אם כי בדיעבד זה רמז. למה שיראו את דיאן דווקא כשיש יריות?). גם כשקלינדה ראתה את הנעליים- בכלל חשבתי שאלו הנעליים של העו"ד השני, ו- וויל הוא זה שהרים יד מעבר לספסל לעזרה.
מאוד עצוב שהרגו אותו, ואין ספק שזו הפתעה מוחלטת אבל באיזהשהו מקום זה מסתדר לי עם הכיוון של התסריט. נראה לי שלמפיקים כבר נמאס מהסיפור של וויל- אלישיה אבל לא היתה להם דרך אחרת לגמור את זה. להמשיך את יחסי השנאה- קנאה שלהם? כבר מיצו את זה. לחזור שוב ליחסים הרומנטיים? לא נראה סביר, בעיקר כשאלישיה ופיטר מנסים להיות... מה שהם לא יהיו ביחד. ויש כמובן גם את ליגת הצדק או מה שמם שרודפים אחרי פיטר ו-וויל הוא כמובן 'שובר השיוויון' שלהם. נראה לי שוויל באמת היה מעיד וזה היה גומר לחלוטין את היחסים שלו עם אלישיה ואז זה היה מחזיר את התסריט לנקודת האין מוצא בנודע ליחסים ביניהם.
בקיצור הפתעה גדולה ועצובה אבל כנראה מתבקשת.

חייבת לציין לטובה את הסצינות המאופקות בסוף. טוב לראות שלא הכל הופך לדרמה קיטשית סוחטת דמעות. ועוד יותר מזה- השחקן של איילי גולד (אני ממש לא טובה בשמות)- מפתיע כל פעם מחדש באיכות המשחק שלו. מאוד קיוויתי שלא ייראו אותו מחייך בקטנה כשקלינדה מדברת איתו, אבל הוא שיחק אותה בתגובה על כך אמיתית וכנה ונבוכה.
אגב, כשדיאן הסתכלה בוויל עובר על החומר (שזה גם סוג של רמז מקדים) חשבתי שהצעד הבא של התסריטאים בפרקים הבאים היא נטישה של דיאן ומעבר לפלוריק אגוס.

שיואו- וויל מת!!

קבוע, אבל תישארי!

דווקא לא נמאס למפיקים, זה השחקן שרצה לעזוב. הוא היה אמור לעזוב עונה קודמת אבל ג׳וליאנה (אלישה) שיכנעה אותו להשאר. לדעתי אם העריקה של אלישה לא הרסה את המתח בינהם שום דבר לא היה הורס.

דנה1982

New member
הראיונות האלה לא מקלים עליי

זו הפעם הראשונה מאז שהתחלתי לצפות בסדרה שרצתי לחפש מידע - ראיונות/ציוצים/ציטוטים של ג'וש צ'רלס, ג'וליאנה מרגוליס ושות' כדי להבין מה ולמה ואיך...

אגב, ג'וליאנה ערכה צ'ט בפייסבוק בעמ' של האישה הטובה (אל תעשו לדף הזה לייק, ככה ידעתי שוויל מת עוד לפני שראיתי את הפרק) - היא פשוט מהממת...

אחת השאלות הייתה האם לדעתה אלישיה תתגבר על המוות של וויל על ידי כך שתתחיל לשכב עם גברים ותהפוך לhoe אמיתית.
התגובה שלה הייתה: the show is called the good wife. not the good slut!

אין. אין סדרה כמו זו. לא הייתה. וכנראה גם לא תהיה.

מוזר, אני בעמוד שלהם ראיתי רק את את התמונה בשחור/לבן של וויל, לא ראיתי משהו שקשור למוות.

מסכים איתך לגבי המשפט האחרון, רוב הסדרות (בייחוד של abc) היו הורסות ומודיעות ממהתחלה ״משהו ימות בקרוב״ וכל הפרומואים היו סביב ״מי ימות״ ופה להפך, פרסמו בכלל משהו אחר ופתאום זה קרה בבום, בהפתעה.

דנה1982

New member
ביום שני בבוקר היה מכתב על הוול של הסדרה

מכתב שמסביר את המניע להריגתו של וויל, והמכתב הזה התחיל בצער רב על מותו של וויל גרדנר אבל ג'וש צ'ארלס עדיין חלק מהמשפחה, בלה בלה בלה.

אני ראיתי את זה בסביבות 7 וחצי בבוקר ביום שני, מניחה שזה עלה מיד בתום שידור הפרק בארה"ב.

לולי283

New member
איפה לכל הרוחות האייקון של הספויילר!?!?

טוב, אני סמויה בדר"כ אבל

הרגשתי שאני חייבת לדבר על מה שקרה עם מישהו, ואף אחד, אבל אף אחד לא רואה את הסידרה הזו חוץ ממני (ומכם), בטח שלא שרד עד העונה החמישית...
מה זה זה????
הבעייה הייתה שדיברו על משהו שקרה בפרק הזה בכל מקום- בעמוד הראשי של YNET, בעמוד הראשי של people magazine אז כבר ציפיתי לשוס...
כשהתחיל הפרק וראיתי את הוואספ המיוזע ההוא כבר ידעתי בדיוק מה יקרה בסוף...שנים רבות של בהייה בטלויזיה וסרטים אמריקניים גורמים לי להרוס לעצמי את הסוף של כל סרט וסדרה עם ניחושים מוצלחים, ובגלל זה ממש לא הזיז לי כשזה באמת קרה, לא דמעות ולא בטיח כשאני דווקא אחת הרגשניות אם לא ה-.
העניין הוא שההנאה שלי מהסדרה נבעה במידה רבה מההבטחה הזו למשהו אמיתי בין ויל לאלישיה, ציפיתי לאיחוד ולזה שסופסוף היא תזכה לפרטנר שמעריך/ מעריץ אותה כמו שהיא ראוייה, ואני הרוסה מזה שזה לא יקרה, שלא לדבר על זה שאני חולה על וויל, על אף שהוא נהיה קצת יותר מדי זחוח, במידה שלא הגיונית לדמות שבנו כל העונות (וגם כל המערכת יחסים האחרונה שלו עם הבלונדינית "arm candy" המוזרה ההיא הייתה על גבול ההזוייה).
בכל אופן נהניתי מהדמות הזו מאוד, ואני חושבת שבעונה הזו היא הגיעה לצד הקטעים ההזויים שלה (שכבר ציינתי למעלה) גם לשיאים מעולים- הסצנה העונה שוויל מדמיין את החקירה של אלישיה היא הסצנה היחידה שהעברתי אחורה וצפיתי בה שוב לאורך כל הסדרה הזו, עד כדי כך נהניתי ממנה. אז תודה וויל גארדנר!
בכל מקרה, לרומן עם אלישיה אני בונה על ההוא שהיה החוקר מהפרקליטות בפרק הקודם והתפטר (השחקן ההוא מסמאש). לאן הוא נעלם? חמוד ביותר....
עד כאן חפירות לערב זה...
חיבוק מנחם לכל מי שצריך....

דנה1982

New member
בעיית הספוילרים אכן קשה

העובדה שדיברו על הפרק הזה בכל מקום הרסה להרבה אנשים שאני מכירה שצופים בסדרה, ואני אישית קראתי את הספוילר עצמו בפייסבוק בדף של הסדרה.

ובכל זאת זה היה פרק נהדר, וכרגע אני תוהה לאן הסדרה הזו תלך כי גם אני רציתי את אלישיה עם וויל... כמו שאביעד קיסוס אמר אתמול נכון - או שהם עשו את המהלך המבריק ביותר שהם יכלו לעשות, או שהסדרה נגמרה בפרק הזה...

כנראה שהם צדקו כשהם פרסמו את הפרק בתור ״הפרק שכולם ידברו עליו״..

לדעתי זה מהלך מבריק, נכון עם כל הכבוד לוויל ולמתיחות שיש בין וויל ואלישה, הם הגיעו כבר לשלב שמיצו את זה.. מה שכן, אני מקווה שעכשיו לא ימרחו את לוקהרט/גרדנר יותר מדי..

yam74

New member

יש לי כבר רעיון לשותף חדש לדיאן. "לוקהארט/בויל" נשמע לי ממש מצוין

אני ממש אוהבת את דמיאן (כל היודע על מקום הימצאו.... וכו') מאז הצטרפותו של איליי לסדרה לא התלהבתי מאף דמות בסדרה כמו שהתלהבתי ממנו

Nadal JR

New member
נראה לי שאת ואביעד פספתם את הנקודה

זה לא "מהלך" - השחקן רצה לעזוב את הסדרה עוד בעונה הקודמת כך שלא היה סיכוי מלכתחילה למערכת יחסים. הבחירה היחידה שנשארה לכותבים הייתה איך הדמות תעזוב.

לולי283

New member
תמיד אפשר לשלוח אותו לדרכו

ולבקש ג'סטה לאיחוד מרגש בפרק הסיום. נאמר שזה היה פחות מזעזע לצופים ששונאים מוות של דמות אהובה

דנה1982

New member
לא פספסתי שום נקודה

קראתי את הראיונות גם ג'וש צ'ארלס וג'וליאנה מרגוליס, אני יודעת שהוא רצה לעזוב. ובכל זאת אפשר היה למצוא לו פתרון אחר ולא להרוג אותו, ולו רק כדי להשאיר פתח לקאמבק מאוחר יותר, ולהשאיר את הסיפור הזה לא סגור בינתיים. זה ששחקן עוזב לא אומר שצריך להרוג את הדמות שלו...

למעלה