שוב "נקמה" בפינת האוף-טופיק השבוע

דנה1982

New member
שוב "נקמה" בפינת האוף-טופיק השבוע

מישהו פה ראה את הפרק של יום ראשון?

דייויד קלארק באופן רשמי דמות בלתי נסבלת שעדיף היה לא להחזיר מהמתים. במשך שלוש עונות אמילי נלחמה בשביל לנקות את שמו ולנקום בשמו, והוא בוחר בויקטוריה ויוצא נגד אמילי על הדברים שהיא עשתה. לא ציפיתי שהאבא ישמח לגלות שהבת שלו מסוגלת לעשות את מה שהיא עושה (בהצלחה) כבר שלוש שנים, אבל לאור העובדה שהוא לא היה חלק מהחיים שלה במשך שנים ושהיא הקדישה את החיים שלה למענו (והקריבה הרבה מאוד על הדרך), הייתי מצפה ממנו להגיב אליה אחרת.
ובלי קשר - הסיפור עם הסטוקרית המטורפת של ויקטוריה קצת מעיק לי, אני חייבת להודות. דניאל ומרגו דווקא טובים ביחד, למרות שאת שניהם בנפרד אני לא סובלת... מה שכן, הסצינות של דניאל עם אמילי בשני הפרקים האחרונים היו מעולות. הם דווקא יכולים להיות חברים מאוד טובים (אם נתגבר על העובדה שהוא הבן של ויקטוריה וקונרד, ועל העובדה שהוא ירה באמילי, ועל העובדה שאמילי באופן כללי פעלה נגד המשפחה שלו מאז שהיא הגיעה...)

דיוויד הזה גרוע ברמות!! מעצבן אותי שהוא פשוט בוחר בויקטוריה כל פעם.. הוא אפילו לא מתעניין במה שעבר על אמילי/אמנדה כל השנים האלה.. וההתחלה ״אני מבין נלחצת״, מה הקטע?!
אמילי/אמנדה אדירה! בכלל אמילי (השחקנית) ממש טובה.. למה היא לא מספרת לו על מה שויקטוריה עשתה לה לא לדיוויד, לה!?!
למה מפרק לפרק מרחיקים את ג׳ק ואמילי אבל מקרבים את אמילי לדניאל?! רק שלא יעשו קאמבק בינהם כי זה כבר מאוס, שיקרבו אותה לג׳ק!!
בן
למה הוא טוב?!
נמאס מויקטוריה והז*** שכל שלה, פחדה מקונרד קאלקקקקקק

פרק שני בלי שרלוטטטטט יייייאייי!!

למעלה