שרשור הפרק השבועי - פרק 7

ors22

New member
שרשור הפרק השבועי - פרק 7

יש לזכור שכאשר יש מידע מהפרק או מהעונה בכלל בתוכן ההודעה יש לשים בכותרת את הסימן "
", על מנת לא להרוס לגולשים אחרים שלא ראו את הפרק או העונה.

-------------------------------------------
-------------------------------------------

טוב תשמעו!! פרק אדיר, זה הולך ונהיה טוב מיום ליום.
זה פשוט מדהים שהם מצליחים לשמור על טוויסטים מצוינים ומפתיעים גם בעונה 9.
קודם כל מי חשב שהבחור שהיה עם קלואי בהתחלה ולא רצה לעזור לג'ק יהיה זה שמחלק את ההוראות לאדון נבארו שמסר מידע לסין והפליל את בעלה של קייט?
ומי לעזאזל חשב שהנשיא ללא שום סצינה שמכינה אותנו לזה, יחליט פתאום להסגיר את עצמו לידי מרגוט? לא חשבתי לרגע שהוא יעשה זאת.

הפרק עשוי טוב והפתיע אותי מאוד... מרגוט משוגעות ברמות, פוצצה בית חולים ובניינים ברחבי לונדון רק כדי להרוג את הבת שלה, שגם שהיא במצב קשה היא עוד מגנה על אמא שלה.
אהבתי שג'ק שם אבן על הגז ובלבל את מרגוט קשות.
הקטע שהרוסים מאיימים על מארק היה ברור... מארק פשוט טיפש.

עוד פרק מצויין לעונה מצויינת... מחכה לפרק 9
זה נעשה משובח מפרק לפרק.

ors22

New member
פרומו לפרק 8!!!

http://www.youtube.com/watch?v=08iORMezBeE

נראה שהולך להיות פרק טוב והולך ממשך להסתבך.
סימון גוססת, ג'ק מבריח את הנשיא לאצטדיון כדי שמרגוט המשוגעת תטפל בו, אודרי מגלה שאבא שלה הסגיר את עצמו והיא נמצאת בסערת רגשות (אין נחת לאודרי בסדרה הזו חח) ומרגוט מכוונת על הנשיא הלר מל"ט.
מה הוא חשב לעצמו שהוא סמך עליה והאם היה שווה?
ומעניין לאן זה ימשיך מכאן.. הרי אם בפרק 8 יסיימו עם הנשיא הלר, יש להם עוד 4 פרקים שצריכים להפתיע אותנו ולהיות השיא של העונה

הלוואי והסדרה הזו לא תיגמר לעולם

ors22

New member
אגב, לגבי משפט הפרק...

משפט הפרק לטעמי הוא של ג"ק שאמר: "I just hate these people..."

דנה1982

New member
לא לא לא

משפט הפרק הוא "damn it". הוא אמר את זה לפחות 4 פעמים.
האם משחקי השתייה בקולג'ים חזרו, וזה היה שוב פרק מחווה?

דנה1982

New member
יש!

כבר התבאסתי שאצטרך לחכות למחר כדי לראות את הפרק, כי אני בקריית שמונה לאיזה אירוע של העבודה, אבל מסתבר שיש לי בחדר "יס", אז בעוד כמה דקות יש פרק!!!

הזוי לי הקונספט הזה שצריך לחכות שתכנית תתחיל בשעה מסוימת במקום לראות בצפייה ישירה או ב VOD מתי שרוצים, מודה.

ors22

New member
זה הכי כיף

אל תשכחי לספר לנו על ההתרשמות שלך מהפרק

Y. Welis

New member
- פרק 7 - טילים לים-לים-לים

פרק סביר, אבל קצת מאבד מאמינותו - קייט יצאה כ"כ מהר מההלם? שום טראומה? לא משכנע. אפילו הג'ינג'ית בעונה 8 היתה יותר משכנעת. עדיין דוגמנית מדי לטעמי.

כולם נוסעים לבי"ח לנסות לדלות מידע מהבת-של, אבל דווקא הפראמדיק היה הכי קרוב למציאת מקור השיחה - איך לא חיפשו את הטל' שלה? אמור לדווח על כך. אפשר היה למצוא פרטים (ולמה נזכר לשאול באיחור את שמה, כשהיה יכול למצוא פרטים בטל' עצמו? חלש).

הנשיא מגיע לעימות עם פריי, ומחליט שהוא כבר לא שווה יותר - הזקן שיוצא לבדו בדרך להר, לחסוך את ההתדרדרות למשפחתו. קצת פתאומי, יש לומר.

וההפתעה המתבקשת - וינקוט בכל זאת רע! לא היה סרט שמייקל ווינקוט (הקול הנמוך, הבוס של קלואי) היה בתפקיד חיובי. תמיד רשע, והסידרה הזו לא שינתה את הקבוע הפיזיקלי הזה. נראה יותר מדי טוב באמת. רשע נשאר רשע, וזה מהמגילה.

כל הכבוד להאקר שנשאר בחיים, אחרי מסע במימי התמזה (שנראים כמו הירקון בימיו המזוהמים). יותר מסוכן מכל מתנקש... כנראה הפרטנר הבא של קלואי (אגב מזכיר קצת את דיוויד באלפור מהעונות הקודמות).

האמא אגב מראה נכונות לבזבז תחמושת על נקמה בלבד. זה דבר טוב. נשארו עוד 3.

דנה1982

New member
פספסתי אמנם כמה דקות באמצע

כי נרדמתי... אז יש לי עוד מה להשלים הערב, אבל...

פרק טוב. אני מסכימה שבפרק הזה חוסר האמינות כבר כן קצת הציק.
קודם כל - החובש שענה לטלפון לא ראה מה כתוב על הצג? ואם לא היה כתוב כלום על הצג, לא צריך לתת את הטלפון למשטרה לצורך חקירה? זה לא יכול להיות כלי מצוין שקלואי תוכל לחפור בו? גם ההתאוששות של קייט הציקה לי במהירות שלה, ואפילו הילדה שמהר מאוד יצאה מההלם וסיפקה לקייט את כל המידע בלי שהיא תצטרך לרכך אותה קצת.

זה שהבוס של קלואי (איך קוראים לו? אדריאן? לא זוכרת, מודה) הוא האיש הרע, לא הלם כזה גדול, תכלס. מצד שני, לראות את בנג'מין בראט בתפקיד הרע (גם אם הוא הרע המיוסר כרגע) זה גם לא קל. רגילה לראות אותו בתור היפיוף החמוד ("איזו מין שוטרת", "מרפאה פרטית" - תפקידים הפוכים לגמרי מנבארו).

במסגרת ההירדמות שלי מול הטלויזיה פספסתי את כל הקטע עם הבחור שנבארו שלח "לאסוף חבילה" אז אין לי שמץ של מושג מה קרה שם...

אה, והנשיא היה בפרק הזה במיטבו בסצינה עם דייויס. ברגע שהוא התחיל לצעוק עליו פשוט ראיתי לנגד עיניי את גרג סאמנר. ככה אני אוהבת אותו!!!
מנגד, לא אהבתי את השינוי הדראסטי בין "אם הייתי חושב שהבריאות שלי מסכנת מישהו הייתי פורש" לבין הבקשה להודיע על התפטרותו כשיחזור לוושינגטון, שינוי שהתרחש תוך דקות בלבד. הייתי דווקא מצפה (מ-24) שהוא יעשה איזו פדיחה רצינית ואז יבוא סגן הנשיא עם דרישה לתיקון ה-25, הרבה זמן לא שמענו את המושג הזה ב-24

איל51

New member
פיצוצים ובלונדיניות

הכותרת יכולה לתפוס לגביי כל פרק בסדרה, אבל לא משנה :)

בסה"כ פרק נחמד. השקיעו קצת מבחינת האפקטים. הגיע הזמן באמת.
בכל מקרה, ראיתי את הפרק אתמול, ומאז עברו עליי יומיים של לימודים, ככה שמצטער אם זה שכחתי כמה פרטים.

1. לגביי זה שקייט התאוששה ממש מהר מעינויים - העליתי את זה כבר בשבוע שעבר: הבחורה היא המקבילה הנשית של ג'ק, גם היא עוד לא מודעת לעניין. אין מה להתרגש מדברים כאלה, יש מצב ששניהם עוד יעברו עינויים העונה ויתאוששו מזה שוב ;)
2. אדריאן - עשו פה הפוך על הפוך. הוא עשה רושם של דמות רעה בהתחלה, שזה אולי גרם לכמה אנשים (כולל אותי) לשלול אותו בתור רע, ואז התברר שהוא באמת רע. קצת סיבכו אותי :).
אבל חוץ מזה, הוא אמר שהוא רק "צינור" או "שליח", ז"א שיש מישהו מעליו שמחלק הוראות. הימורים?
3. נבארו - אני לא חושב שהוא בתפקיד ה"רע" פה. אני די חושב שהוא הפליל את בעלה של קייט בגלל שהכריחו אותו לעשות זאת. בין אם זה כי סחטו אותו או בין אם זה בגלל סיבה אחרת. הוא נראה קצת פסיבי מידי בשביל להיות מישהו רע ב-24.
4. הנשיא היה די הפכפף בפרק הזה. מצד אחד הוא מעמיד את ראש ממשלת בריטניה במקום, ומצד שני הוא מסגיר את עצמו למרגו. המוח הקונספירטיבי שלי אומר שהוא לא מתכוון להסגיר את עצמו בשקט ושיש פה איזשהו תכסיס, אבל לכו תדעו.
לגביי זה שהיה צפוי שהוא יודח ע"ס התיקון ה-25: גם אני חשבתי שזה יקרה, אבל אני אשמח אם זאת לא תהיה הדרך בה הוא יודח. זה כבר נהיה משומש מידי. בכל סדרה שנשיא ארה"ב הוא חלק ממנה, פעם בכמה פרקים סגן הנשיא מנסה להדיח אותו. זה די משומש.
5. ג'ק כמו ג'ק, לא בוחל באמצעים. מרביץ לאנשים כדי לקחת מהם את האוטו, גורם לנזק סביבתי עם הרכב...הכל למען המטרה. הוא תמיד היה כזה, אז זה לא מפתיע במיוחד.
6. מארק הולך ומסתבך, עוד לא ברור איך הוא יוכל לצאת מעניין ההסגרה של ג'ק לרוסים. אני מנחש שאודרי תגלה על זה באיזשהו שלב ותעשה לו פרצוף כועס ו...זהו. השאלה מה ג'ק והרוסים יעשו לו.
7. ג'ורדן באמת מזכיר את מילו פרסמן (אריק באלפור מעונה 6), ואני באמת רואה שיתוף פעולה עם קלואי בעתידו. נקווה שהוא יחיה יותר ממילו.
8. עוד מישהו חושב שרון (העוזר של מארק) הוא נבלה מאחורי הקלעים? לא סתם נותנים לו איזה 5 שניות בפרק.
9. רה"מ מודיע לציבור על מרגוט וכוונותיה. כמה ההיסטריה שתירגם מכך תפריע לדמויות שלנו לתפקד? (אני כבר מדמיין את ג'ק דורס 90843 אנשים ברחוב בדרך למשימה הבאה).
9. הערה קטנה/גדולה על הפרק ועל העונה בכללי - אני חושב שזה קצת מוזר שיש תאונת אוטובוס, יש יריות ברחבי העיר, טילים שמתעופפים להם באמצע היום ובית חולים שמופצץ והאנשים ברחוב עדיין אדישים לעניין. קל לראות את זה בסצינת ההימלטות של ג'ק, קייט וסימון מהמל"ט: האנשים ברחוב ובמכוניות די עסוקים בשלהם, אלא אם כן ג'ק מחליט לשלוף אותם מהאוטו ולגנוב להם אותו. אומנם הסידרה הזו לא הכי מציאותית בעולם, אבל זה משהו שממש מפריע לי.
10. הפרק הבא ימשיך מהנקודה שהפסקנו, ויש מצב שגם הפרק שאחריו. זה אומר שיישארו 3 פרקים, גג, לקפיצה בזמן. נו....יאללה!!! מעניין אותי לראות איך יעשו את זה.

איל51

New member
כן, אני ידוע שטעיתי בספירה

יש פעמיים 9...
מצטער, המוח שלי התאדה אחרי יום לימודים.
לא הגיע הזמן לארגן פה אפשרות עריכה להודעות?

דנה1982

New member
אז סיימתי את הפרק

ומסתבר שפספסתי יותר מכמה דקות - לא ראיתי את החילוץ של סימון מבית החולים אבל היו עוד 12 דקות אחר כך!

אז קודם כל - סצינת ההימלטות שלהם מביה"ח הייתה מדהימה. אפקטים אדירים, מרדפי מכוניות, אקשן טוב כמו שאני אוהבת. סימון רואה את ההרס ומבינה שאימא שלה עושה הכל כדי להשתיק אותה - זה יספיק כדי לעצור אותה.

הלר - בתחילת הפרק התלהבתי משיחת הנזיפה עם דייויס שהזכירה לי מאוד את גרג סאמנר בימי הזוהר, אבל בסוף הפרק הרגשתי שהוא קצת דועך שוב. מצד שני, זה ברור לי לגמרי שהוא לא מתכוון באמת להיכנע. הוא תיאם עם ג'ק שיחה לפני שפנה למרגו, ויותר מזה - בשיחה הוא שאל מה הסיכוי שסימון תגלה להם את המיקום של מרגו בזמן, וג'ק השיב שהזמן שלהם אוזל. נראה שהנשיא מארגן איזה טריק כדי למשוך את הזמן עד שיוציאו מסימון מידע, אולי ג'ק ילווה אותו, משהו כזה. זה בטח לא כניעה. זה לא הלר, למרות שנראה כאילו ההודעה למארק על זה שיתפטר כשיחזור לוושינגטון כנראה נועדה כדי לגרום לנו לחשוב שהנמושה מתקפל. הוא ינסה לפחות לפרוש עם איזה הישג, מעשה גבורה (להבדיל כמה וכמה הבדלות ובכל זאת - קצת סגנון ג'ורג' מייסון שידע שהוא עומד למות ובחר לצאת גיבור).

הבחור מה-CIA שנבארו שלח - אין לי הרבה מה להגיד על זה. העובדה שהוא חי לא מפתיעה באמת. הוא נורה סה"כ בכתף והיה ברור שיצליח לשחות משם. מה הוא יעשה עכשיו והאם הוא יבין את החלק של נבארו, מה שיגרום לו לחקור יותר? ההערכה שלי היא שזה מה שיוביל לשת"פ עם קלואי. שניהם במנוסה כרגע.

Y. Welis

New member
'מילו' החדש כנראה יהיה המפתח לפיתרון

ואולי הנחמה לקלואי האבלה... משפחה חדשה.

למעלה