BB15E16

אורישקי

New member

אני סיכמתי עם עצמי שהשבוע אני לא קורא פידס!! כל השבוע רק קראתי, גם בגלל המתח על קווין אמנדה.

נמאס כבר מהMVP הזה! זה ברור שארין ראשונה ולכן אני אצביע לאליסה - נקווה רק שלא תיקח HOH. בכל אופן גם אני מת שאלסיה תעוף כבר ואני מקווה שלא תיקח HOH (חבל שלא נפלה באמת).

ואיך הדחה כפולה כשיש MVP? זה אומר שיפסיקו כבר שבוע הבא עם הMVP סופסוף?

wissenly

New member
אני לא מוצא איפה לראות

מישהו שהצליח יכול לשלוח לי לינק?

אמנדה בטוחה עכשיו, אבל ספנסר עדיין יכול להיות בעייה. כרגע יש רק שלושה שנגד הברית, ואחד מהם יודח, אבל יש מצב שג'ינה מארי גם תצטרף אליהם. אנדי וג'אד לא יבגדו בברית, אבל ככל שיש יותר "מורדים", ככה הסיכוי של מקרנדה להיות בטוחים בשבוע הבא הולך וקטן. וכשגבה אל הקיר, אמנדה מתחילה לצבור אויבים. לא שהיא תתאבד ופתאום תצא נגד הלן או משהו, אבל זה בהחלט לא רצוי שהיא תהיה המטרה מספר 1 של חלק מהאנשים, כשהיא יכולה להיות מטרה מספר 2 או 3. בכל מקרה, קנדיס משחקת ממש גרוע והריב שלה עם ספנסר היה עוד יותר גדול. ייתכן שקנדיס קנתה לעצמה מקום מחוץ למושבעים.

בסופו של דבר, המשחק החברתי של קנדיס היה כל-כך גרוע, שכל מי שרצה להציל את האוורד הצביע לה. אמנדה עדיין לא קיבלה אפילו קול אחד! בסופו של דבר, הבסיס של כל משחק אסטרטגי הוא מספרים, ובתחום הזה אמנדה מצליחה בגדול. הבעייה תהיה אם ספנסר או קנדיס יקחו HOH, ו*לא* יעמידו את אמנדה, ואז יהיו שלושה חברי ברית. ה-HOH הכי טוב? (חוץ מאמנדה עצמה, כמובן) ג'ינה מארי. היא בוודאות לא תעמיד את ארין, ואז יש סיכוי קל שבקלים שאמריקה תעמיד אותה במקום את אמנדה. חוץ מזה, היא צמודה לארין, שצמודה לברית, כך שהסיכויים שלה להעמיד מישהו מלבד ספנסר, קנדיס או אליסה הוא נמוך מאוד. אני אצטער אם ארין תודח, אבל הדחה של כל השאר, כולל אליסה, תשמח אותי מאוד.

טוב, תשכחו ממה שאמרתי. רמת השנאה לאמנדה עלתה פי מיליון. אם היא לא HOH, היא על הבלוק. אני לא יודע מה קרה... ואני חושש שלא רק שאגלה מה קרה, אלא שאשנה את דעתי במאה ושמונים מעלות.

NP16

New member
לא קורה כלום

מאוד קשה להם שאמנדה שולטת במשחק בקלות ואף אחד לא הולך נגדה,גם ארין וג'ינה מתות עליה וגם החברי ברית (שזה 5 מתוך 10 שיש בבית מלבדה)מספרים לה כל דבר שקורה בבית,
כל פיפס. היא מרשה לעצמה לנסות להוביל מהלכים ומי יועמד, למשל שדחפה לזה שהאוורד יודח, ובנוסף היא גם ישנה כל לילה עם מקריי בחדר HOH כאילו היא הHOH ומבלה שם כל הזמן בזמן שהיא מציעה הצעות. לדעתי היא אלופה עבור זה (כי זה עובד לה ) , אבל אמריקה שצופים בה בפידס מתקשים לפרגן ובעיקר צורחים "תזכי בHOH בעצמך במקום לנהל לאחרים". כמובן כשהיא תזכה בHOH גם יהיה טענות כי כבר שונאים. בכל אופן הזכייה של ג'ינה עדיין טובה כי היא תשים אנשים נגד אמנדה שהם המטרות של הבית כמו קנדיס, ואז מקסימום זה יהיה עוד שבוע שאמנדה על הבלוק אבל מקבלת 0 קולות.

זה ברור

בדיוק כמו ששנאו את קים בהישרדות,ואהבו את בוסטון רוב כשהם שיחקו משחק מאוד דומה. בעצם קים שיחקה משחק יותר טוב כי אצלה לפחות היה איום רציני אחד מצד טרויזן.

למעשה, אמנדה וקים מאוד דומות - שתי נשים כריזמטיות שהצליחו למשוך אחריהן את רוב המתמודדים וחלק גדול מהצופים, כשהחלק השני של הצופים שונא אותן. ההבדל הוא שהמשחק של אמנדה קצת יותר דומה לזה של ראסל במובן שהיא לא מתפשרת ודוחפת להדחה של האיומים הכי גדולים, ולכן שונאים אותה עוד יותר.

המועמדים להדחה

הריב בין הלן ואמנדה וג'סי הפך את ג'סי למטרה, והיא וקנדיס על הבלוק. חבל שזה לא ספנסר

אני עדיין בעד אמנדה, היא לא רעה ברמה של דיק (למרות שאין לה את הביצים והיצירתיות שלו) והמשחק החברתי שלה עדיין טוב מאוד כי ג'סי היא נספח, מקריי וארין וג'אד עדיין בכיס הקטן שלה. תוסיפו לזה את העובדה שהברית כנראה עדיין תעדיף להדיח לפניה את אליסה, ויש כאן מתכון למקום שישי לפחות. חוץ מזה, עדיין יש סיכוי שארין תהיה על הבלוק ולא היא כי ההערות של ארין לקנדיס הן עדיין הדבר הכי חסר טאקט בבית.

פידס

אני לא יודע מה קרה בבית, אבל משהו השתנה בדיעה של אמריקה. עד עכשיו ארין הייתה המועמדת המובילה, פשוט לא יכלו להעמיד אותה.

אבל עכשיו ברור שאמנדה היא השנואה מכולם, והיא שוב על הבלוק!

למעלה