BB33&34

אורישקי

New member
BB33&34

הכי מעניין היה הג'ורי. כל הדרמה הולכת שם. הייתי מוכן לחיות איתן

ואמנדה כרגיל מלכה ולא הבנתי למה גגם כשהיא מדברת כאן היא פתאום יוצאת הרעה, זכותה לתמוך במקריי והיא אמרה בדיוק את מה שנכון. בכלל היה מצחיק לראות אותה ואת אליסה מתאחדות. קנדיס מעצבנת.

פיינל 3 הכי מגעיל אבר. אבל לאנדי מגיע אז מקווה שהוא ייזכה. מה שכן אפילו ג'ינה מרי פתאום התחבבה עליי קצת. אולי היא באמת בחורה כיפית לפעמים? בכל אופן אנדי הו המועדף עליי כרגע.

ob122

New member

אני היחידי שחושב שאם אנדי ינצח הוא יהיה בין הזוכים הטובים ביותר בביג בראדר
לעומת זאות עם ג'ינה מרי או ספנסר יזכו אם יהיו הזוכים הגרועים ביותר.

אורישקי

New member

אני חושב שכן בסה"כ, הוא פשוט ממש מעצבן שממש לא כיף לעודד לניצחון.
וג'ינה מרי וספנסר לא יהיו הכי גרועים -
ג'ורדן,אדם ורייצ''ל גרועים משניהם

NP16

New member

אבל לא ראיתי את הפרק, טוב שאמרת,
אסתכל על ההצצה לג'ורי

Nameless One

New member

ג'ורדן ורייצ'ל לפחות היו פופולאריות, לא משנה מי ינצח היום הוא היה יהיה המנצח הגרוע ביותר שהיה בסידרה.כי לא רק ששלושת הפיינלסטים הם שחקנים בינוניים מינוס, הם גם אנשים מזעזעים בנוסף.
חבל, לעונה היה סוג של פוטנציאל, אבל השילוב של אליסה וטוויסט הMVP פלוס כל העסק עם הגזענות וההתנהגות המגעילה של חלק גדול מהקאסט, מבחינתי שם את העונה יחד עם עונה 9 כאחת העונות הגרועות של הסידרה.

אורישקי

New member

ג'ורדן ורייצ'ל גם הן שתי בחורות מגעילות - ההתנהגות שלהן בעונה 13 כשהן חשבו שכולם צריכים לעשות מה שטוב לברית שלהן הייתה מגעילה. רייצ'ל ניצחה בגלל ההתערבות הפקה הכי מכורה בתולדות התוכנית וג'ורדן לא עשתה שום דבר כל העונה שלה.
אנדי/ג'ינה מרי/ספנסר כולם מגעילים אבל הם לפחות סוג של שיחקו

Boran

New member
אני רוצה לזרוק עוד משהו לקלחת

העובדה שאמנם בעונה הזאת היו מאבקי אסטרטגיה לא רעים בכלל בחצי הראשון שלה, עדיין - זו הייתה עונה בסימן "הצבעות פה אחד", ו-"לעשות מה שהבית רוצה". אלו שני דברים שהורסים עונה.

B R A Y E R

New member
מנהל
יש לי הכרזה מפתיעה

הוא אומנם אחד האנשים הכי דוחים שראיתי,
אבל אין לי ספק עכשיו - ספנסר הוא התמודד הכי טוב של העונה.
מהיום הראשון של העונה הוא כל הזמן יצר סביבו בריתות. תמיד איכשהו הברית נחשפה\פורקה - ותמיד הוא שרד את הפירוק, ונשאר עוד שבוע.
הוא הועמד להדחה 8 פעמים, ובאף אחת מהפעמים המועמדות לא חירפנה אותו, והוא תמיד ידע איך להתנהג כדי לשרוד את ההדחה (למרות שידע שהוא פואון, וכולנו יודעים שהרבה פעמים הפואון הוא זה שהולך הביתה)
הוא אף פעם לא ישב רגל על רגל ונתן לאחרים להוביל אותו, תמיד הוא חשב על אפשרויות אסטרטגיות ותמיד ניסה לשפר את המצב שלו על ידי ברית חדשה - ולמרות זאת אף פעם לא ראו בו באמת איום, ואף אחד לא חשב אף פעם ברצינות "צריכים להעיף את ספנסר" (מי שהצביעו נגדו עשו את זה רק כי הBFF שלו הועמד להדחה מולו)

למה אנדי לא שחקן כזה גדול?
כי -הוא- הפלואוטר של העונה.
1. היו לו 0 מהלכים אסטרטגיים משל עצמו. את כל המהלכים של העונה עשו אחרים, והוא פשוט הצטרף אליהם.
2. הבן אדם הזה שיקר כ"כ הרבה שקרים מיותרים.. הוא נדבק לתחת של כל מודח ומודח, גם מושבע וגם לא, וגרם לו להאמין לו ב100% שהוא הולך להצביע כדי להשאיר אותו, ואז הצביע נגדו. בשביל מה זה היה נחוץ? שקר זה אמצעי טוב במשחק אם אתה משתמש בו כמו שצריך, והוא השתמש בזה בהגזמה והרבה פעמים שלא כצורך.

שניהם בני אדם דוחים באותה מידה מבחינתי, אבל אני תומך בספנסר לנצחון ומקווה שהוא באמת יצליח. ושיחנק אחרי זה עם החצי מליון.

Nameless One

New member

לטובת ספנסר אפשר לומר שרוב הזמן הוא יודע להגיד לאנשים את מה שהם רוצים לשמוע, הוא גם תמיד ניסה ליצור קשר טוב עם האנשים שהולכים להיות מודחים.
חוץ מזה אין יותר מידי דברים טובים שאפשר להגיד עליו, לא בהכרח באשמתו, פשוט רוב המשחק הוא היה חסר כוח.

אגב, פלאוטור לא היה תמיד מונח שלילי, בעונות המוקדמות הכוונה הייתה משחק בין בריתות, אבל אם הזמן זה נהפך לשם נרדף לאנשים שלא עושים כלום כל המשחק.
אנדי סה"כ שיחק משחק לא רע, הוא החליף מידע בין בריתות שונות וידע לחתוך מהבריתות מתי שצריך, הבעיה איתו זה שהוא פשוט בנאדם בלתי נסבל, אני לא יודע כמה המושבעים מרגישים ככה לגביו, אבל רוב הצופים פשוט מתעבים אותו.

העונה הזאת מוזרה מהבחינה הזאת שלא זכור לי עוד עונות בהן 3 "עיזים" מצליחים להגיע לגמר ביחד,כלומר 3 שחקנים שיכולים לנצח רק אחד את השני, ולהפסיד אם הם היו מתמודדים נגד כל אחד מהמושבעים.

amitooshacham

New member

שלושת ה"עיזים" האלה הגיעו לגמר אחרי שבפרק הראשון של העונה, כשג'ולי הציגה את ה- MVP, היא אמרה "Floaters, grab a lifevest". אירוני משהו.

B R A Y E R

New member
מנהל
תכלס, צדקה!

הבטיחה עונה ללא פלואטרים, ואפילו הפלואטרים של העונה התהפכו מאז ההדחה של ארין

בכל אופן, זה היה ברור שהטוויסט הזה של הMVP לא באמת יפגע בפלואטרים אלא ההפך, יפגע בדמויות הדומיננטיות יותר (ג'רמי, ניק, אמנדה..)
לדעתי, אם מתכוונים להחזיר את זה לעונה הבאה, צריך לעשות טוויסט הפוך. ההצבעה בבית צריכה להיות מי הקהל לא רוצה שיהיה המועמד השלישי, ומי שיקבל הכי פחות קולות יועמד (במקרה כזה, למשל, פלואוטר בדוק יעמוד להדחה)

Double U

New member
השאלה האם יודח

גם אם פלואוטר יעמוד להדחה ע"י אמריקה קשה לי להאמין שיודח, הדיירים עדיין ישאירו אותו כדי שבהמשך הוא פחות יפריע להם.

אורישקי

New member

1. לא צריך לעשות מהלכים באח הגדול - זה משחק חברתי שהמטרה בו היא להיות בברית של הרוב - לא תמיד צריך לעשות מהלכים. מהלכים צריך לעשות כשאתה יודע מתי.. במקרה של אנדי הוא נדבק למתמודדים החזקים שסמכו עליו ב100 % ונתן להם סיבות לסמוך עליו. הוא היה בבריתות הנכונות ואף פעם לא היה בסכנה בכלל במשחק. אני מעריך את המשחק הזה.

2. אני מסכים שהיה לו מה לשפר אבל זה עדיף מלא לעשות כלום.

B R A Y E R

New member
מנהל

אנדי היה כל המשחק בברית אחת(הברית היחידה שקיבלה אותו), הצביע מה שהיא רצתה, בשלב מסויים הברית התפצלה והוא בחר בצד שהיה נמצא ביתרון באותו שבוע, ונטש גם אותה ברגע שהם התחילו לאבד את זה.
על מה לתת פה קרדיט? לא רואה הבדל בינו לבין כל נגרר אחר.
לספנסר לעומתו לא היה את המזל להיות בברית שלקחה את רוב החוחים, והיה צריך לפעול חברתית ואסטרטגית כדי לשרוד. רוב הבריתות שהקים נפלו, אבל הוא הצליח לשרוד את הנפילות ולא להראות איום.

ProzaC4387

New member

כשארין ואמנדה עפו אחת אחרי השניה התבאסתי שעונה כזאת טובה מדרדרת לשחקנים שנשארו. אבל מאז עברו כמה פרקים והתחלתי לחשוב שוב.
אני אוהב דברים חדשים. ובעונה הזאת ראינו משו כזה.

3 פלואטרים. כל אחד בא מכיוון אחר. מתאחדים לקראת הסוף כדי להגיע לגמר.

ספנסר - כשהתחילה העונה חשבתי שהוא הולך להיות מאסטרמיינד בעונה. לפי הדיבורים וההתנהלות שלו בברית "המובינג קומפני". אבל הבעיה שלו הייתה בבחירת האנשים לברית שלו. ניק וג'רמי היו שחקנים שחשבו שהם מדהימים אבל היו על הפנים. אחר כך נדבק להווארד שהיה איום בבית.
הוא שינה גישת משחק וירד לצללים. צף בבית ולא התרגש אף פעם כשעמד להדחה. תמיד שמר על קור רוח. להיות 8 פעמים מועמד להדחה זה מטורף. אנשים שוכחים לפעמים איזה לחץ נפשי זה לשבת על הכסא הזה. תמיד היה לו מה להגיד ל HOH על מי צריך להיות מועמד אבל אנשים לא שמו עליו. אבל הוא המשיך בשלו. תמיד בשיחות בחדר ה HOH הוא היה שם והקשיב. הוא לא סבל את אמנדה אבל גרם לה לא לראות אותו כאיום בבית. ואמנדה שלטה בעונה בתקופה גדולה ממנה.
ברגע המתאים היה שם כדי ליצור את האקסטרמנייטורס.

ג'ינה מארי - בתחילת העונה חשבתי שהבית מלא בשחקנים טובים אבל היא אחד מהמיותרים. בלונדינית טיפשה שלא מויעלה למשחק וגם לא מצחיקה. בהתחלה הייתה בברית ה"מקובלים" עם ארין קייטלין וג'רמי. וככל שהמשיכה העונה עדיין לא הראתה משו מיוחד. אבל עכשיו לקראת הסוף אתה מבין שהכשרון החברתי שלה כנראה היה הטוב ביותר בבית. היא אמרה מה שעולה על דעתה כשהיה צריך ושמרה על הקלפים שלה כשהיה צריך. מסתבר שהיא לא טיפשה כמו שהציגה את עצמה. בשלב המאוחר של המשחק לחצה על הגז והתחילה לשחק.
אם מגיע לה לנצח את המשחק? מהשלישיה הזאת הכי פחות. אבל מייצגת יפה את העונה הזאת.

אנדי - מייצג את הפלואטר ששיחק מאחורי הקלעים. התחבר לכולם בבית. שמע את כל הריכולים. כרת ברית עם כל אחד. ואז לפיינל 5-6 אך אחד לא דיבר עליו להדחה למרות שהיה העכברוש הכי גדול בבית. היחיד שהצליח לעבוד על אמנדה ומקריי.
לדעתי היה באיזה 5 בריתות בבית במהלך העונה. אבל עדיין אף אחד לא גילה זאת. או יותר נכון, בחרו לחשוב שהוא איתם.
הוא מייצג מבחינת אופי ועניין משהו מאוד דוחה. אבל אין מה לעשות, מגיע לו לנצח.
לא במקרה זכה בויטו האחרון בקלות. מאמין שכל יום השקיע זמן בלחשוב על המשחק יותר מאחרים.

אורישקי

New member

על אנדי וספנסר אני מסוגל להבין.

אבל לגבי ג'ינה מרי - לדעתי המשק החברתי שלה לא היה ממש משהו - הרבה פעמים ראו אותה כבדיחה והדבר היחיד שיכול לעזור לה כדי לקבל קולות מהג'ורי זה העובדה שהיא העמידה את מקרנדה.
היא הגיעה לשם בעיקר במזל - היה לה מזל שקייטלין וארין היו יותר איום מנה. היה לה מזל שכבר היו איומים חזקים בבית והיה לה מזל שהאקסטרמנייטורס הוקמו.

ob122

New member

מסכים איתך ברוב, אבל נראה לפי ג'ורי האוס שמלבד קנדיס ואמנדה כול שאר המושבעים מחבבים אותה, כך שכנראההיא לא הייתה כזאות גרועה חברתית עצם העובדה שהיא היחידה שהיה לה את האומץ לשים את מקרנדה ובעצם הייתה הקול ששלח את שתיים הבייתה יוסיף לה הרבה נקודות במושבעים..
אבל בשאר אני מסכים איתך היא ללא ספק שחקנית גרועה והכי פחות מגיעה לה לזכות ממי שנותר.

Boran

New member

אין מה לעשות, מדובר בשניים וחצי פלואטרים שרוב המשחק היו לבד פחות או יותר.
ג'ינה מרי לדעתי בד"כ הייתה כלום.
ספנסר איכשהו הצליח למצב את עצמו בד"כ מבחינה חברתית.

אנדי לדעתי הוא הזוכה של העונה הזאת מבחינתי. הרבה ניסו לשחק בכל הצדדים של הבית בעונות קודמות, לא הרבה הצליחו. אני לא חושב שאנדי פלואטר - הוא שחקן כפול, משולש, מרובע, מחומש ומשושה. היו הרבה בריתות בבית העונה, רובן חשבו שאנדי איתן, וקשה לשמור על סטטוס כזה ואמון של כולם לאורך זמן. הוא הצליח. מקרנדה חשבו שהוא איתם (ואפילו אחרי ההדחה של אמדנה, מקריי עדיין סמך עליו), הלן ואליסה חשבו שהוא איתן, אחרי שהייתה חלוקה מחדש של הבית כולם עדיין חשבו שהוא איתם, 3AM, 2AM, והאקסטרמנייטורז. בעצם, איכשהו פרט למובינג קומפני, אנדי היה חבר בכל ברית שהייתה בבית לדעתי (גם אם בתחתית שרשרת המזון של אותה ברית). זה נכון ששחקן טוב מבחינתי הוא אחד שמניע מהלכים ויוצר בריתות, אבל בהינתן שלא נשארו לנו כאלה, שחקן שהצליח להיות חבר כמעט בכל הבריתות לאורך העונה (וגם כשהן היו אחת נגד השניה) - הוא הסקנד בסט.

Boran

New member

וכפי שנאמר - אפשר לעבוד על חלק מהאנשים חלק מהזמן, אבל אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן. אנדי הצליח לעבוד על כולם כל הזמן.

למעלה