עוד שבוע ל-X פקטור בריטניה13. יש נפש חיה

is00

New member
כיסאות מוזיקליים.

אחחח, השבוע זה היה ממש נורא. כשהאתגר התחיל חשבתי שהקטגוריה החזקה ביותר היא של הבנות, אבל קטגוריית האובר יכולה לתת להן פייט, ואז הגיע השלב הזה ושרון הרסה לעצמה את הקבוצה. מצד שני היחידה שבאמת חבל לי עליה היא איירינה. בעיקר אחרי שהתגלה שלשרה אלטו הפינית יש קריירה מצליחה במולדת שלה ולבובה האנושית(סאדה וידו) יש קריירה ממש מצליחה בדנמרק. הבעיה היא שלטעמי הן כנראה היו 2 מהאמניות היותר מוצלחות בקבוצה של שרון.
&nbsp
הבחירה של לואי באתגר הייתה קרקס אחד שלם ומה שעשו ללהקת הבנות "Girl Next Door" היה פשוט אכזרי ודוחה! אפילו דרמוט הרגיש רע עם זה ואמר את זה למצלמה. אני חייב להודות שהיחידים שהפתיעו לטובה היו התאומים. כל השאר... ממש לא הרשימו!
&nbsp
הבחירות של ניקול גם היו הזויות לעיתים ואני חושב שהשנה יש סיכוי גדול שיש לה את הקטגוריה הכי חלשה. יש אחד שאולי יש לו סיכוי להגיע רחוק, אבל חכו - יש לפנינו את "בית השופטים" אולי גם את זה היא תהרוס. אה ואם יורשה לי להגיד... 4 מתוך 6 אקטים שלה שעברו הלאה, לטעמי, צריכים להיות בלהקת בנים בכלל.
&nbsp
וסיימון...הקטגורייה שלו חזקה ולטעמי יש רק שתיים שבאמת בולטות ואלו אמילי מידלמאס וקייטלין ואני מקווה לראות את שתיהן בהופעות החיות(אבל אני אסתפק רק באמילי.
)
&nbsp
הדבר החיובי השנה הוא שהזוכה בעונה לא יודע מראש, כמו שהיה בעונה שעברה מהרגע שלואיזה ג'ונסון נכנסה לתחרות.

snirf

Active member
שלב נוראי אבל שרון יצאה

איכשהו תמיד יוצא שכל הביצועים של המתמודדים שמגיעים לשלב הזה-ממש חלשים, ולא ברור כלל מה ההתלהבות של השופטים ולמה הם מושיבים כל אחד מהם על כסא ישר
והשנה לא היה שונה...היה שלב נוראי!
אני חושב שהקטגוריה הכי חזקה היא של שרון בפער גדול על שאר הקבוצות. לא רק שהיא נאלצה להתמודד עם ההחלטות הקשות ביותר, כי באמת שהיו לה כ"כ הרבה מתמודדים טובים שקשה לצמצם אותם ל-6 (אבל היא הצליחה לעמוד במשימה כמעט ב-100%! אם היה מדובר במנטור אחר אני בטוח שהוא היה מחרב את הקטגוריה הזאת)
חששתי על סמנתה(הבלונדינית מבין שלישיית המבוגרים שהופיעו יחד, היא הכי חזקה לדעתי גם ככה מבין שלושתם) כי היא הופיעה ראשונה ותמיד נוטים לשכוח איך היה הראשון...אבל שמח שהיא חלק מהשישייה, מגיע לה! יש לה קול אדיר.
הכי עצוב לי שהיא וויתרה על סאדה וודו
לא רק שהיא גימיק נהדר בתור אקט-בידורי היא גם ממש מעניינת ווקאלית ויש לה יכולות מרשימות! היא לקחה שיר של לינקין פארק ועשתה לו גרסא ממש מעניינת, אף אחד לא אמר על זה כלום וחבל...אני מניח שהיא חשבה קדימה והניחה שהקהל בבית לא יתחבר אליה ויעיף אותה ראשונה...הו וול.
שרון הייתה הכי חזקה מבין המנטורים, הופתעתי לחיוב שהיא הייתה איתנה בדעתה וויתרה על אנליסה, האני-ג'י ורבקה כי מנטורים אחרים בוודאות היו מושיבים אותן, וטוב שויתרה על שלושתן.
ג'יימס ווילסון הוא די אוברייטד לדעתי...כלומר מאז האודישן הראשון שהתלהבתי ממנו רק יורד לי ממנו...חוסר הרצינות שלו והחוסר בשלות להופיע על במה גדולה, אז אם היא הייתה מוותרת עליו(לטובת סאדה וודו) הקטגורייה בכלל הייתה 100%
עכשיו נותר לקוות שהיא תקבל החלטות טובות גם בבית השופטים, אם כי לא יודע איך אפשר לצמצם אותם ל-6

כמה צפוי שלואי יתנהג כמו שהוא התנהג בשלב הזה...כל שנה אותו דבר, כזה מנטור לא-החלטי ולא מקצועי
פשוט מביך!
מה שכן, יש לו דווקא אחלה קטגוריה...רק חבל שהוא ויתר girl next door (כמה התעללות בהן, עד כמה מטומטם אתה יכול כדי לוותר עליהן?)
ואיזה עצבים שהוא העיף והחזיר את אוטביו ובראדלי האלו...חסר לו שהם מגיעים ללייב-שואוס!!

אני מבין את העניין שיש יותר מדי להקות בנות אבל הוא היה צריך לוותר על סקרלט אם כבר (וטוב שהוא השאיר את 4diamond כי הן ממש טובות ואהבתי את הביצוע שלהן לstop)
אני הכי אוהב בקטגוריה הזאת את 5AM

קטגוריית הבנות של סיימון- הכי מעניינות שם הן גיפטי וקייטלין. חבל על סמנתה...
קטגוריית הבנים של ניקול(חבל שהיא לא קיבלה את הלהקות)- ניאל(הג'ינג'י) נתן את הביצוע הכי טוב. מאט ממש איכזב בביצוע שלו וממש מפתיע שהיא העיפה אותו! היה כזה הייפ והתלהבות סביבו שאמרתי-אין סיכוי שהוא לא מגיע ללייב...והוא הוא הועמד מול כריסטיאן...
ואין ממש מעניינים בקטגוריה הזאת למען האמת...הו וול, נקווה שניקול תחולל בה פלאים.

שורה תחתונה הביצועים בשלב הזה היו מאוד חלשים ולא היה ברור ממה ההתלהבות...מה שכן-הקבוצה של המבוגרים הפציצה

מחכה לשלב האחרון לפני הלייב...מקווה שהמנטורים יקבלו החלטות טובות

is00

New member
אתהבאמת חושב ככה?

אתה באמת חושב שלשרון יש את הקטגוריה הכי חזקה? אתה צוחק, נכון?
&nbsp
רגע, רגע... תן לי לנחש - אתה אוהב את הדיוות עם הקולות הגדולים, נכון?

snirf

Active member
ממש לא...אז איזו קטגוריה אתה מחשיב לחזקה?

חוץ מזה שהקטגוריה של המבוגרים נתנה את הביצועים הכי טובים בשלב 6 הכסאות...ואתה לא יכול להגיד שלא.
עצם העובדה שהייתה התלבטות קשה בצמצום המתמודדים (כי כולם היו טובים/איזכרו אותם הרבה עד לשלב הזה)-הבנים, הבנות...כבר אומר הכל.
&nbsp
לא יודע איך אתה אומר שהקטגוריה של הבנות/הבנים חזקה

is00

New member
כמו שכתבתי בסיכום שלי.

לשרון בהחלט הייתה קטגורייה מאוד חזקה, אבל היא הרסה אותה לגמרי בשלב הכיסאות המוזיקליים, לדעתי.
למה אני חושב שהקטגורייה של הבנות הכי חזקה? כי מה-6 שעברו אצלו יש את הכי הרבה פוטנציאל, לטעמי. כל השאר - אפילו לא מתקרבים לזה. אני בכנות לא רואה אף אחד/ת מהקטגורייה של שרון מנצח. בקטגוריה של הבנים, כמו שכתבתי, הבעיה הכי גדולה היא שכמעט אף אחד מהם לא הרשים בכיסאות המוזיקליים(או עד הכיסאות המוזיקליים) ואני עדיין רוצה להאמין שרק פרצוף יפה לא מספיק כדי לנצח בתכנית. בנוסף גם ציינתי שלטעמי הרוב המוחץ בקטגוריה של ניקול צריך להיות בלהקה ולא כאקט סולו.
&nbsp
ואצל לואי...הסיבוב של לואי היה קרקס ולא העיד בכלל על האיכות הגבוהה של הלהקות שלו או על התחרות החזקה ביניהן כי לא היה דבר כזה. הייתה תחרות, אבל תחרות מאוד חלשה. אולי היו 2-3 להקות שהרשימו יותר מהאחרות, אבל בסה"כ לטעמי אף אחת מהן לא הרשימה יותר מדי. ואלה שהרשימו...לא הרשימו מספיק כדי לגרום לי להאמין שיש להן את היכולת לנצח בתחרות, בינתיים.
&nbsp
מה לדעתך(או מי) עושה את הקבוצה של שרון לכל כך חזקה כמו שאתה מאמין?
&nbsp
והנה
לשלב הבא. אל תקרא אותו אם אתה לא רוצה להרוס לך את החוויה של בית השופטים....
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
בנוסף ל-6 הממשיכים בשלב הכיסאות המוזיקליים העבירו עוד 4 "Wild Cards" לבית השופטים. בנוסף גם השנה היה אקט אחד שנאלץ לוותר על מקומו בשלב הזה בגלל בעיות דרכון, ולכן הביאו אקט אחר במקומו. אה ואני חושש שזה היה אחד האקטים שאתה ממש אהבת.

danlevin1

New member
תתכוננו להיות מזועזעים- חלק 1

ידענו שלואי אידיוט , אבל הפעם זה עבר את הגבול
בהתחלה הוא שלח הביתה את SKRLET והעביר את 5AM להופעות החיות
עד כאן החלטה מצוינת , אולי סוף סוף הוא קיבל שכל ,5AM נראים מוכנים ללייב , הם שרים טוב , יודעים להופיע וSKRLET שרות טוב אבל אני מבין שרק להקת בנות אחת צריכה לעבור ויש עוד אחת בהמשך
אבל שום דבר לא הכין אותי להמשך .
הוא נפרד מYES LAD ומשחרר גם את 4 OF DIAMONDS ? מה??? שום להקת בנות ? הוא לא רוצה לעבוד עם בנות? הוא מפחד מהן?? לא ברור
ואז מגיעים THE BROOKES , שאמנם השתפרו אבל עדיין לא הבנתי מה הסגנון שלם , הם לא נראים עדיין מוכנים והקול שלהם עדיין לא חזק במיוחד אבל לואי?
כמובן הוא חושב אחרת ממני וגם מהיועצות שלו פלר ואלישיה (בשביל מה הביא אותן אם הוא לא לוקח את דעותיהן בחשבון?) ומעביר את הברוקים לשלב הבא
ואז הגיע השיא , טום ולורה מול האקט הביזארי שנקרא בראדלי ואוקטביו שבכלל הוא לא רצה באתגר הכיסאות (אבל אז התערבו במפתיע-או שלא ניקול ושרון והם הוחזרו) , ואת מי הוא מעביר ? כמובן את הזוג בדיחה הזה
אמנם טום ולורה נשמעו קצת מיושנים אבל עם בחירת שירים נכונים הקהל היה מאוד אוהב אותם.

danlevin1

New member
תתכוננו להיות מזועזעים- חלק 2

אמנם בחלק השני כבר לא היו לנו אקטי ביזאר וכל הבחורות מוכשרות בדרך כזאת או אחרת שום דבר לא הכין אותי לזה.
בהתחלה הוא משחרר את סוהיליה - החלטה מקובלת למרות שהיא מבדרת וכיפית עדיין הקול שלה לא חזק לעומת שאר הבנות.
אחר כך זה בין גיפטי , אוליביה וקיילה - סיימון מעביר את גיפטי שאני לא מתחבר אליה בכלל אבל אפשר להבין למה הוא מעדיף אותה , שתי הבנות האחרות אולי עוד כמה שנים יהיו ממש טובות.
ואז מגיעה סמנתה , שסיימון לא התחבר אליה עד עכשיו ולא נתן לה כיסא באתגר הקודם אבל היא הגיע כWILD CARD , סיימון סוף סוף מתרשם ממנה וגם מעביר אותה ללייב ושוב אני מבין את הבחירה יש לה דווקא קול ממש טוב ומלכתחילה חשבתי שהיא הגיעה לה להיות פה.
ועכשיו הרגע המאוד מפתיע של הערב נשארנו עם המתמודדת החוזרת אמילי לעומת קייטלין שאמנם שכחה את המילים אבל יש לה ללא ספק את אחת הקולות הכי טובים לא רק בקטגוריה אלא בכל התחרות וסיימון בשלבים קודמים לא הפסיק להתפעל כל כך מכמה היא טובה.
אמילי לעומת זאת קיבלה זהות ויודעת מה היא רוצה להיות כאומן והיא באמת השתפרה .
וסיימון במי בוחר ? דווקא באמילי וביי לקייטלין - אחת הפייבוריטיות בתחרות הולכת הבייתה כבר עכשיו , וממש לא ראיתי את זה קורה , זה ממש לא מתאים
לסיימון שבדרך כלל לא עושה טעויות כאלה , זה מזכיר לי את ההדחה של מלאני אמארו באותו שלב ועד החזרתה לתחרות עד לזכייה, האם זה יקרה שוב?

is00

New member
השאלה שאני חייב לשאול...

לא הבנתי אם התאכזבת שהוא העביר את אמילי לתוכניות החיות.
&nbsp
בכל מקרה דעתי... התוצאות בצמד האחרון בהחלט היו מפתיעות. אבל בשבילי היו מפתיעות לטובה. הייתי משוכנע שברגע שקייטלין ואמילי "הלכו ראש בראש", כבר הכנתי את עצמי להיפרד מאמילי(ולהיות מאוד מתוסכל, כמובן) ואז אמילי עברה... אך איזה אושר זה היה. לטעמי אמילי כבר הייתה צריכה להגיע לתכניות החיות לפני שנתיים, כשהיא הייתה בת 15, אבל שריל שלחה אותה הביתה כי לטעמה "היא הייתה צעירה מדי."
הסיבה היחידה שלפני שנתיים לא לקחתי את זה קשה מדי היא בגלל שלורן פלאט עברה לתכניות החיות. מה שכן השנה הזכירה לי בדיוק את מה שקרה אז - הייתי בטוח שהפייבוריטית שלי מודחת, אבל הופתעתי והיא עברה.
אם זה לא ברור אמילי היא הפייבוריטית שלי השנה.
&nbsp
האם התוצאות מוצדקות? אני חייב להגיד שלא. עם כל הכבוד לגיפטי - היו אקטים שזה הגיע להן יותר. קייטלין, לדוגמא. בעיקר אחרי שסיימון השווה אותה לקלי קלארקסון באודישן הראשון שלה.
כעת ליתר.... אני חייב להגיד שהופתעתי שסוהילה לא עברה הלאה. אולי באמת לא היה לה את הקול הכי טוב, אבל אם למדנו משהו מכוכבי הפופ של היום זה ש...הקול זה לא מה שמשנה ולזה היה לסובילה המון.
לרגע לא הופתעתי שקיילי לא עברה הלאה. נו מה לעשות העולם שאנחנו חיים בו הוא עולם מאוד רדוד והיה ברור שה...מבנה שלה משחק לרעתה. מצד שני, אני חייב להגיד שמתוך ה-7, בלי קשר למראה שלה, היא לא הייתה בין ה-3 שהכי הרשימו - לא בבית שופטים ולא לפניו. אני די בטוח שכבר אחרי האודישן הראשון שלה אמרתי שלמרות שיש לה קול טוב, יש לה בעיות במנעד הקולי שלה. בעיקר כשהיא עולה גבוה - זה פשוט לא נשמע טוב. בשלב הזה אני בכלל חושב שהיו חלקים שנשמע שהעצבים שלה הזיקו לביצוע שלה.
לגבי סמנת'ה...עם כל הכבוד אני לא מבין למה הוא בחר אותה. בעיקר כשהיה לו את קייטלין. לא יודע מה כל כך הרשים את סיימון, אבל אותי היא לא ממש הרשימה.
ולגבי ה-2 הנותרות, לא חשבתי שהן ימשיכו הלאה, אז לא הופתעתי וגם אין לי הרבה מה להגיד על זה.

danlevin1

New member
התשובה לשאלתך

שמחתי עבור אמילי אני מחבב אותה , אוהב מתמודדים שהם לא רק זמרים אלא גם מביאים משהו אחר בעיבודים מקוריים וביצועים ייחודים
התאכזבתי עבור קייטלין , היו צריכים להעביר אותה על חשבון גיפטי

danlevin1

New member
והעונה נגמרה

טוב אחרי הזעזוע אתמול חשבתי שלא יכול להיות יותר גרוע ואיך טעיתי
מרוב הלם אני כבר לא אטרח לתקצר את האירועים
שורה תחתונה , כאילו יש השנה החלטה , יד מכוונת לעשות בכוונה טופ 12
גרועים במיוחד כדי לכוון לזכייה של חביב הפקה , אותו עדיין לא החלטתי מי הוא בדיוק .
שרון בחרה או יותר נכון ההפקה בחרה ב HONEY G וRELLEY C (מי??) ושרה אלטו הפינית על חשבון זמרים מעולים כמו כריסטופר , סמנתה , גיימס וג'נט
לניקול שרזינגר גם ככה לא היה קטגוריה חזקה אבל היא העדיפה משום מה את ריאן לורי על חשבון כריסטיאן או נייל .
בקיצור הבדיחה על חשבון הקהל שלפי התגובות בטויטר ובפייסבוק רותח על התוצאות , מעולם לא ראיתי כאלה כמות תגובות (ובצדק)
ועוד מציעים כרטיסים ללייב טור אחרי שהעונה תיגמר , הם רציניים ? מי ילך לראות את זה?

is00

New member
בית השופטים 2.

טוב העונה היד המכוונת של ההפקה ברורה מתמיד, לצערי. מה ההוכחות? מאוד פשוט - העובדה שכל אחד מ"WILD CARDS" עבר לתכניות החיות. מה הסיכוי שזה ייקרה בלי התערבות הפקתית? נמוך מאוד! 1,2, אתם יודעים מה - אולי אפילו 3 עוד אולי היה אפשר להאמין, אבל 4מ-4? לא אמין בגרוש.
כעת נשאלת השאלה האם ההפקה רוצה שאחד מ"הקלפים החזקים" יינצח או שהם הביאו אותם כ"בשר לתותחים", כדי שהפייבוריט/ית/ים האמיתיים שלהם יינצחו?
&nbsp
מה חשבתי על התוצאות? ניקול עשתה רק החלטה אחת נכונה, לטעמי. ושרון? שרון אממ... שרון, אממ...0? טוב האמת היא שאיבדתי את כל האמון בקטגורייה שלה אחרי הכיסאות המוזיקליים, אבל אולי אחד/ת מהאקטים שלה עוד יפתיע. דבר אחד בטוח - אחד מהגברים שהיו בקטגוריה שלה היה צריך להמשיך(וזה לא ג'יימס...)
&nbsp
בקיצור אכזבה גדולה. לא רק בגלל התוצאות, אלא בגלל שכמעט בלתי אפשרי למצוא הופעה אחת ראויה באמת בפרק הזה, לטעמי.

is00

New member
תגובתי.

אחחחח לואי...עד מתי?
(טוב חסר לי אמנטיקון של "מגלגל עיניים". אני היחיד?)
למרות שאני מודה שבראדלי ואוקטביו נתנו את אחת ההופעות היותר בלתי נשכחות בשלב הזה. להעביר אותם על חשבון להקת בנות ולקחת 3 אקטים...זכריים היא פשוט החלטה הזויה!
המקום של 5AM היה מוצדק גם לדעתי. גם של התאומים אני אהיה חייב להגיד. לא בגלל שהם כאלה מדהימים, אלא בגלל שהם בהחלט היו 3 מהאקטים שנתנו את ההופעות היותר מוצלחות אצל לואי, לטעמי.
הבעיה היא המקום השלישי. עד כמה שלטום ולורה יש קולות מוצלחים בסה"כ(בעיקר לטום, כמובן), הם סבלו בדיוק מאותה הבעיה של קיילי אצל סיימון - לא היה להם את "המראה המתאים" לאקס פקטור. אני לא מצדיק את זה, אבל אין לנו שליטה על זה - מה שמחפשים באקס פקטור זה גם שהאקטים יהיו "משובבי עין" ואין מה לעשות.
האם לטעמי היה מגיע להם להגיע לתכניות החיות? טוב פה אני צריך להעלות גם את להקות הבנות וכמובן את "יס לאד". והתשובה שלי כשאני מכניס אותם למשוואה היא...לא.
&nbsp
ל-"פור אוף דיימונדס" הגיע לקבל את המשבצת הזאת אם כבר להחליף אקט אחר בשביל תום ולורה זה את התאומים, לדעתי.
"יס לד" ו"סקארלט", לצערי, בהחלט הרשימו פחות ממי שהזכרתי. היי אפילו את בראדלי ואוקטביו הייתי מכניס ללייב שואו'ס לפני ה-2 שהזכרתי בתחילת השורה הזאת. לא בגלל שההופעות שלהם היו כל כך גרועים, אלא בגלל שהן היו יותר מדי...נשכחות.
&nbsp
בכל מקרה מההופעות שראינו בבית השופטים הייתי מעביר את "5AM", "4 OF DIAMONDS" ואת...התאומים. אם הייתי מסתכל על כל התחרות עד כה אז... התאומים היו מאבדים את המקום שלהם לתום ולורה,
&nbsp
אבל זה אני.
לצערנו יש את לואי שעושה מה שהמפיקים אומרים לו ותמיד דואג להעביר לפחות "JOKE ACT" אחד.

danlevin1

New member
איבדת אותי

ברגע שכתבת "הייתי מעביר את ברדלי ואוקטביו"
ולגבי הדברים האחרים שכתבת , אני לא חושב שסם ביילי היה לה מראה "משובב עין" או פול לפני שתי עונות , והיו עוד כאלה
חבל רק שטום לא ניסה לבד כי יש לו קול חזק מכל הבנים ביחד

is00

New member
אבל תקרא את זה בהקשר הנכון.

הייתי מעביר אותם על חשבון 2 האקטים שלטעמי נתנו את ההופעות הכי חלשות/נשכחות אצל לואי.
אה ואני חייב לציין שההופעה של בראדלי ואוקטביו לא הייתה גרועה. בכלל לא, אם אני אהיה כנה.
לדעתי, כמובן.

&nbsp
ולגבי סם ביילי... היה לה ייתרון שלאף אחד אחר לא היה בשנה שלה - לא רק שהיא הייתה זמרת מצויינת ו"likeable" כמו שנהנים להגיד בתכניות מהסוג הזה. גם בקטגוריה שלה הזמרים האחרים נראו טירונים לעומתה. משהו שלא לטום ולורה ולא לקיילי היה השנה בתחרות.
&nbsp
ולגבי פול, לפני 2 עונות. אם אני זוכר נכון פול אף פעם לא היה "כוס התה" שלי. אני לא בטוח אם בעונה שהוא הגיע לתכניות החיות המקום שלו שם היה מוצדק, לטעמי.

snirf

Active member
אני ממש מפחד מהכותרות שלכם

אראה את הפרקים של בתי השופטים רק בסופ"ש אבל הדיון הרב והכותרות שלכם על בתי השופטים-ממש מלחיצים אותי
עד כדי כך המנטורים עשו החלטות דפוקות?!
לעזאזל!!

is00

New member
Don't.דנלוין מנסה להיות דרמטי מדי.בטח קיבל את זה מהתכנית.

danlevin1

New member
צפייה נעימה

אנשים כבר התגייסו כדי לתת להוני ג'י או בראדלי ואוקטוביו , את הניצחון כדי לנקום בתוכנית .
חוץ מזה יש עצומה להחזרת סמנתה אתינקסון במקום הוני ג'י
petition: Lets sign and get Samantha Atkinson the wild card ������������
16 אלף איש כבר חתמו על העצומה הזאת

is00

New member
מקווה שייצא מזה משהו.

כל שנה אומרים שיש התארגנות כזאת, וכל שנה לא יוצא מזה כלום.
תאמין לי אם פעם אחד זה באמת היה קורה עם JOKE ACT המפיקים היו מפסיקים לנסות לקדם אותם בכוח ולכפות אותם על התחרות.
&nbsp
בכל מקרה אל תופתע אם העונה הנוכחית של האקס פרטור הבריטי תהיה גם האחרונה.

למעלה