יומולדת 16 ל
ושאלה קטנה אליכם ;-

LucyXX

New member
יומולדת 16 ל
ושאלה קטנה אליכם ;-

כבוד יום הולדתו ה- 16 של תפוז, ישבנו וחשבנו - באיזו מתנה אפשר להפתיע אותו?
פורום חדשה באריזה מנצנצת? בלוג עם ציפוי שוקולד וסוכריות? קומונה דור רביעי תלת מימד? חתימה בהקדשה אישית של כוכבי חתולנובלה? כרטיסים לסרט? חולצה יפה?
אחרי 16 שנים בהן מילאתם את הפורומים בהודעות, מילאתם את הבלוגים ברשומות, את הקומונות בדיונים, את האלבומים בתמונות, את flix בסרטונים... הבנו שזאת לא תהיה חגיגת יום הולדת אמיתית בלעדיכם!
אז אומנם מדובר ביום ההולדת של אבל את המתנות אנחנו מעדיפים לחלק דווקא לכם
בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו להתעדכן בכל התחרויות והאירועים במסגרת חגיגות יום ההולדת של תפוז !
https://www.facebook.com/tapuz.co.il

איך אתם זוכרים את עצמכם, מבחינה אופנתית, בגיל 16?
מוזמנים לצרף תמונה, או אפילו כמה

innocence

New member
לא הייתי אופנתית בגיל 16

לא שהיום אני איזו אושיית אופנה או משהו, אבל אז בכלל לא היתה לי מודעות לזה, לא היה לי אכפת מי יודע מה וגם הייתי מאוד בישנית וחסרת יטחון עם הגוף שלי.

memee2

New member
הייתי טומבוי

כול התיכון חשב שאני לסבית
(זה לא היה מצחיק בזמנו
)
נורא פשוט, היו לי 4 ג'ינסים, לא בויפרנד אבל מתרחבים בסוף. 2 ספורט כי חובה לביצפר. סטיפה של חולצות קצרות בגזרה רגילה של בנים עם כתוביות וציורים, דרקונים וכאלו, לחורף סווצ'רים של דמוי הנס בכמה צבעים בנאלים אדום, שחור, כחול...
בגדים מיוחדים למסיבות לא היה לי. מיוחד היה לי רק פלטפורמות בסגנון באפלו שחורות ומכנס קורדורוי קטיפה שחור. נעלי נעלי ספורט
קיצר נורא ואיום.

Blue Emptiness

New member
רציתי להגיד שזה לא היה כזה מזמן

ואז חשבתי על זה ששלוש שנים זה דיי הרבה. @_@;

היה לי משעמם אז עשיתי תרשים שלם, כדי מאוד שתגיבו על זה כי בטעות שמרתי על אחת התמונות ואבדתי אותה לנצח!!!!
האמת היא שלא הרבה השתנה, זה היה גיל מחורבן ממש ולא היה לי הרבה חשק להתלבש יפה. רוב הבגדים שלבשתי אז אין לי בעיה ללבוש גם היום (וחלקם אני עוד לובשת).

NyaPrawr

New member
אמ...... מאוד אלטרנטיבית.

הכי אלטרנטיבית שהייתי בכלל, לפי דעתי. צבעוני, קצר, נקודות, פסים, עוד יותר צבעוני, חצאיות סקוטיות ובגדים מזוברים. במעט לאחור לפעמים בא לי לשרוף לעצמי את הארון, אבל לרוב אני מתגעגעת לאופציה ללבוש כל מה שבא לי.
(אני השמאלית, אובייסלי. היו לי גם גרביברך ורודות ונעליים בטורקיז עם קשתות באותו יום)

MacabreDoll

New member
יודעים מה, אני פשוט אראה לכם

בלי שטויות, הנה תמונה שלי מגיל 16

מהממת

אם הייתי משלבת את איפור העיניים שלך מהיום (טבעי יחסית אני מתכוונת) עם השפתון הכהה מהתמונה הזאת- זה הייה מושלם!

svety

New member
אבוי.

בגיל 16 אהבתי להתלבש כמו פריקית קשוחה ואפלה. מליון שחור, ניטים, חולצות של להקות, כל הווג'רס הרגיל.
מצד שני, בגלל היותי פריקית-מוזרה-ילדת-סנטר-רוקי-וואטאבר, טיפחתי אוסף של מכנסי ציפי בצבעים מחרידים.

אין תעוד של רוב הזוועות, וטוב שכך.

svety

New member
מכנסי ציפי זה מכנסי פדלפון,

היו לה כמה סניפים ברחבי הארץ.
המכנסיים התהדרו באיכות תפירה לא אחידה, גזרות ומידות לא אחידות וצבעוניות שנעה בין שחור קלאסי לבין פסיכודליה מטורפת.
כל מי שהחזיק מעצמו "שונה" "מיוחד" "פריק" או מה שזה לא היה - החזיק אצלו כמה וכמה זוגות.

NyaPrawr

New member
וואו. אפשר תמונות? D:

כלומר, איכס, פדלפון, אבל זה עדיין נשמע מגניב.

למעלה