השיר הנבחר #1

YEEZUS

New member
השיר הנבחר #1

בפורום הישן עשו את הפינה הזו ואני חושב שגם עכשיו יהיה מעניין לעשות אותה.

פעם בכמה ימים אני אבחר שיר אחד מהרפרטואר של ביונסה ואתם מוזמנים לומר כל מה שאתם חושבים עליו - דעתכם על השיר, המילים, הקליפ שלו, האם הייתם רוצים שהוא יהיה סינגל וכל דבר שעולה לכם בראש לגביו.

בגלל שיצא אלבום חדש לפני כחודש, אני אתחיל עם סינגל מתוכו והוא XO
http://www.youtube.com/watch?v=3xUfCUFPL-8

שתפו את דעתכם עליו.

TheRemix

New member
שיר אדיר!

בין המושמעים אצלי מאז שהאלבום יצא,חבל לי שהוא לא מקבל את כל ההערכה אליו בגלל שהוא יצא סמוך ביחד עם Drunk In Love (שהוא נדיר בפני עצמו) הקליפ כיפי ומתאים לאווירה

ARTPOP

New member
לא אחד הגדולים באלבום בעיני, אבל עם הזמן

אני יותר ויותר מחבב אותו. אחלה שיר בסך הכל.

YEEZUS

New member
גם עלי הוא התחבב לאט לאט.

היום אני ממש אוהב אותו ומבחינתי הוא אחד הטובים באלבום.
פשוט כיף של שיר שעושה שמח.

RTur

New member
יופי של שיר!

אני אוהב את האווירה ה"גדולה מהחיים" הזאת שיש בשיר. מהשירי אצטדיונים האלה
לראייה, כשהיא הופיעה עם השיר בפעם הראשונה מיד אחרי שהאלבום יצא והקהל חזר אחריה אחרי כל משפט אפילו דרך היוטיוב זה היה נראה ונשמע טוב..
אני אוהב גם את הקול החצי צרוד שהיא עושה בסוף של הפזמונים (baby love me lights out).
מאוד מפתיע אותי שהוא פחות מצליח מDrunk In Love, בעיקר כי דראנק שוחרר כסינגל אורבני בכלל וXO כסינגל הפופ המוביל ומשום מה בכל זאת דראנק זוכה ליותר הצלחה.. אבל כנראה שXO הוא באמת בעיקר שיר הופעות.
הקליפ נראה טוב ומשתלב מצויין עם השיר.
אני כן חושב שזו בחירה נכונה לשחרר אותו כסינגל, אבל יש מצב שהיה שווה לשחרר אותו מאוחר יותר ולא כסינגל ראשון. הסיבה היא בעיקר כי בתור אלבום שמשווק כ"אלבום ויזואלי", שני הקליפים שנבחרו להשתחרר ראשונים הם דווקא הכי פחות מרשימים ו"ויזואליים" מכל הפרוייקט הזה ובשביל כל אלה שלא קנו את האלבום אבל עלולים להיות רוכשים פוטנציאליים לאלבום הזה כי בכל זאת ביונסה מעניינת אותם איכשהו וכל המהלך השיווקי הזה של אלבום בהפתעה עם קליפים לכל השירים עלול לגרום להם עניין אבל הם פשוט לא רצו לרכוש את האלבום על עיוור - הקליפים האלה פחות מייצגים את האלבום כמו שצריך כ"אלבום ויזואלי".

Music Man XD

New member
בהתחלה לא הבנתי את ההתלהבות,

אבל אז "ירד לי האסימון" והבנתי שזה שיר מעולה. המנון פופ של ממש!

והקליפ מצוין לטעמי, אני אוהב אותו מאוד. אולי הקליפ הכי אותנטי של ביונסה בקריירה שלה. בכלל, זה הפרויקטי הכי אותנטי של ביונסה, זמרת שהאותנטיות שלה הוטלה בספק לא פעם בעבר.

היא גם דיברה על זה באחד הקליפים שהיא שחררה על יצירת האלבום.

HanAn189

New member
תופס מקום בטופ 5 שלי

החלטה נבונה להוציאו כסינגל, לא ברורה אי הצלחתו במישור היוטיובי.

שיר אהבה בלבוש פופ! כל השיר אומר אהבה. אהבה מרגשת ונדירה, שיר שכל כולו אהבה מרטיטה שסוחפת אותך לעולמות קסומים.

שיר שמח, רווי באושר, ביונסה מאוהבת והיא מוצפת באדרנלין ובאנדרופינים. שוב פעם שכרון חושים.
שיר שמעניק סקסיות וחלומיות לאהבת נעורים. שיר שמחמיא לרגש הגדול מכולם. במשפט אחד, כשמאוהבים, מרגישים כמו בשיר XO.

לחן מהנה וגדול מהחיים. הקול של B בשיאו.
בתים נעימים ושקטים, יוצרים תחושבת ציפייה. מלווים בפזמון קצבי ועוצמתי. פזמון מדבק וממכר, כיף לחזור אחרי ביונסה ולשיר אחריה. אני מאמין לביונסה בפזמון, מאמין לכל מילה שלה והקול שלה ממלא אותי ומהדהד מבפנים.

קליפ נפלא, פשוט ונעים לעין, מלא צבעים, פארק שעשועים אמריקאי טיפוסי שמדגיש את הקונספט הצעיר והקליל שבשיר. רכבת ההרים היא אחלה אנלוגיה להרתפקה שאתה נכנס אליה כשאתה מתאהב. ביונסה מאוהבת והיא נמצאת בעננים, והקליפ ממחיש את זה בדיוק.

חולה על הקארה של ביונסה בקליפ

5/5, דוז פואה, A+, לא נמאס לי מהשיר

למעלה