השיר הנבחר #3

YEEZUS

New member
השיר הנבחר #3

בפעם הקודמת לא עניתם על הפינה. כנראה לא שמתם לב או שפשוט לא היה לכם זמן, אז אני מקווה שהפעם תיהיה היענות מצידכם.

עד עכשיו נבחרו 2 שירים מהאלבום החדש, ועכשיו בחרתי בשיר מאוד מיוחד מהאלבום הקודם. בואו נדבר על 1+1.

http://www.youtube.com/watch?v=KaasJ44O5lI

לדעתי מדובר באחד השירים הכי טובים של ביונסה אי פעם. השיא של האלבום הזה.
גם אתם חושבים כמוני?

YEEZUS

New member
הופעות עם השיר שאני מאוד אוהב:

http://www.youtube.com/watch?v=tQ6Whdn3_OQ מדהים.
כל כך מקנא בקהל שם. גם הרעיון לשלב בין שני השירים האלה (ששניהם בין הטובים ביותר שלה) היה מעולה.

http://www.youtube.com/watch?v=Wdg70tbvItc

ואי אפשר לדבר על השיר הזה בלי להזכיר את הביצוע עוצר הנשימה הזה שהוקלט כמה דקות לפני שהיא עלתה להופיע באמריקן איידול:
http://www.youtube.com/watch?v=f1nYC7_VZGw

RTur

New member

ההיי-נוטס שהיא עושה בסוף של הביצוע הראשון ששמעת... למות... זה ממש גובל בשריקות של מאריה. עוד קצת והיא שם.
אני קצת אוהב יותר את הביצוע שלה ברוק אין ריו. היא עשתה שם צליל גבוה יותר ממה שהיא עשתה פה שבחיים לא שמעתי אותה מגיעה אליו.. ובלי קשר הביצוע כולו מרגש אותי קצת יותר מזה ששמת.

והביצוע האחרון שצולם בחזרה מהאייפון של ג'יי זי... זה הביצוע שגרם לי להתחבר לשיר הזה. בהתחלה כשהוא רק שוחרר הוא לא עבד לי בכלל ולא הבנתי אותו. רק אחרי שראיתי את הסרטון הזה נפלתי ונשביתי בקסמו.

HanAn189

New member
ספיצ'לס

השיר השני הכי אהוב עליי כל הזמנים של ביונסה. אכן, השילוב בין השניים מבריק.

הביצוע באמריקן איידול פנטסטי. לעומת זאת, אני לא עף על הגרסה האקוסטית מאחורי הקלעים. הוא מרשים ווקאלית, אבל שוב, טכני ופחות מזיז אצלי משהו בלב. (אה וגם המאמאז חופרווווות)

TheRemix

New member
שיר מדהים.

בהתחלה לא ממש נתתי לו תשומת לב אבל התאהבתי.

RTur

New member

הוא בהחלט בין ההכי טובים של ביונסה אי פעם אבל אני לא מסכים שהוא השיא של "4". LOT ו-IC באים לפניו מבחינתי.

שיר מדהים. ממש מפתיע איך הוא מצליח לעבוד בגרסת הסטודיו גם כשתכל'ס אין בו כמעט שום התפתחות מבחינת ההפקה. הקול שלה מוביל את השיר בענק וזה מהפנט בטירוף.
העניין הזה שהיא לא מבטאת את ה-r במילה "אלגברה" עדיין מציק לי בסטודיו ואני שמח שבטור הנוכחי היא כבר שרה את המילה כמו שצריך חחחחח

HanAn189

New member
LOT אכן הדובדבן ב-'4'.

אני עדיין שומע אלג'בה בלייב.
מת על זה!

HanAn189

New member
אוהב מאוד

בלדה שחורה וגדולה מהחיים שבאה מעומקי נשמתה של ביונסה ומדגישה את היכולות הקוליות של B

מאוד מלודי, הגיטרה נשמעת מעולה במיוחד המיתרים בהתחלה שמוסיפים כל כך לאווירה. שיר מהפנט עם תחושה משכרת וממסטלת שגורם לך לשקוע בהקיץ.
לפעמים נשמע לי צעקני מדי וטכני (לכן אני מעדיף להאזין לגרסאות הלייב של השיר [גלאסטונבורי, REVEL] - הן פשוט משגעות ביופין).
מבחינת המילים, הן לא להיט, אבל יש כמה שורות שאני מאמין להן מעומק לבי, במיוחד כשאני מבין עבור מי ביונסה שרה את השיר.

הקליפ לא מצטיין והוא די משעמם, למרות הויזואליות והצבעים החמים והתנועה והמבטים החודרים של ביונסה ולמרות זאת הוא ממחיש בדיוק את כל התחושה שהשיר יוצר אצלי ולכן זה באמת תלוי במצב הרוח שלי אם בא לי לצפות בו או לא. הוא גם מיני וזה פוגם כי לתוך רוחני ורגשי נכנס חומרי.

גם אני חושב שהוא לא השיר באלבום אבל הוא פותח את '4' ולדעתי אין פתיחה יותר טובה ממנו

YEEZUS

New member
אני אוהב את הכתיבה שלך.

לגבי המילים של השיר - טוב, נכון שזה לא איזה טקסט מצטיין, אבל יש משהו בפשטות שלו שאני כל כך אוהב. מרגיש לי מאוד כנה. אני אוהב במיוחד את השורה "When the world's at war, let our love heal us all".

לא מסכים איתך בסך הכל.
אני חושב שהיא מבצעת את זה עם המון רגש. היא בעצמה אמרה שזה השיר האהוב ביותר עליה מהאלבום.

דרך אגב, ברוך הבא! שמח לראות אותך כאן.

Music Man XD

New member
מהבלדות הכי טובות שהיא הקליטה, אם לא הטובה

ביותר.

שיר מצוין שלה, ככה עושים את זה. יש בו איכות על זמנית, הביצוע יפהפה, ואני אוהב מאוד גם את הקליפ.

Music Man XD

New member
ועוד דבר -

כשהיא הופיעה איתו באמריקן איידול, זה היה הרגע שבו הבנתי - "ביונסה השתנתה", "ביונסה עושה כאן משהו אחר.

danas83

New member
1+1 היה בריפליי אצלי כשהוא יצא

כל כך יפה!

והאלבום האחרון שלה כמעט גרם לי לקנות אותו באייטונז ואני לא קונה אלבומים. אבל בסוף לא קניתי כי אני לא יודעת מה יקרה לאלבום במקרה ואני אשדרג מאייפון לטלפון אחר.. אז לא רציתי לקחת את הסיכון ואני חיה על יוטוב

ישנם שני אנשים בעולם שאני אלך לראות הופעה שלהם ואשלם הרבה כסף:

ביונסה
וג'סטין טימברלייק

אחד מגיע לארץ אני לא יודעת לגבי ביונסה מקווה!!!!

Owl93

New member

אני אוהבת הכל בשיר הזה....מילים,לחן,ביצוע...וקליפ הווו הקליפ
סקסי בטירוף!

למעלה