השיר הנבחר #4

RTur

New member
השיר שהציל את האלבום הזה

מזל שהיא השכילה להקליט את השיר הזה ולהוסיף אותו לאלבום. זה השיר הכי "גמור" באלבום הזה.
כל האלבום נשמע כמו שירים שהעבודה עליהם לא באמת הסתיימה והכל נשמע די "דמואי" וחפיפניקי כזה. זה בערך השיר היחיד שנשמע מוכן ומופק כמו שצריך. אני אוהב את האטיטיוד שהיא מעבירה בביצוע הווקאלי, פחות טכני מבדרך כלל. הקטע שהיא רק מדברת בפתיחה יצא לה ממש on point.
הקליפ מדהים! מבוצע מצויין גם מבחינת המשחק שלה וגם מבחינת כל הרעיון להציג אותה כעקרת בית כזו והעריכה ממש טובה. משעשע עם קריצה ומתאים כמו כפפה לשיר.
עכשיו שאני חושב על זה, כנראה שהשיר הזה מהווה בעצם את נקודת המפנה בקריירה שלה שהפציעה ב"4" והמשיכה עם האלבום החדש. מכאן היא התחילה להתייחס אחרת לביצועי האולפן שלה ולקליפים שלה. נדמה לי שזה הקליפ הראשון שלה שהייתה בו מחשבה קצת מעבר לכוריאוגרפיה ולוקים "דיוואיים" ויותר התייחסות לאווירה ולסיפור של השיר.
אני מתתתתתתתתתתת על ההופעות שלה עם השיר הזה. זה הנאמבר שהכי אהבתי בהופעה בגלסטונברי וזה גם אחד הנאמברים שהכי אהבתי כשראיתי אותה בברלין. היא גם צילמה מעין גרסה חדשה לקליפ הזה לוידאו ארט של הטור שגם היא יצאה מאוד מוצלחת ופוגעת.

Confide In Omer

New member
מת על השיר, ובמיוחד על הקליפ!

אחד הקליפים האהובים עליי שלה, מאוד שונה ומיוחד, וזו אחת הפעמים הראשונות שראיתי אותה לא לוקחת את עצמה כל כך ברצינות, וזה היה שינוי מרענן.

YEEZUS

New member
מבחינתי מדובר בשיר הכי טוב בכל סשה פירס.

הוא מלא בציניות, הומור וכיף. אני מת על זה! זו אחת הפעמים היחידות באותה התקופה שהיא הצליחה להעביר מסרים של העצמה נשית בצורה מוצלחת ולא חופרת.
גם הביצוע שלה נפלא.

עד שהגיע האלבום החדש, זה היה ללא שום ספק הקליפ הכי מוצלח שלה בעיניי. כרגע אני לא יודע אם אני "מעניק לו את התואר הזה" (מי ישמע כמה דעתי משנה משהו
), אבל זה בהחלט אחד הקליפים הכי טובים שהיא עשתה. גם היא משחקת ממש טוב פה לשם שינוי. כשראיתי את הסרט Obssesed לא ממש התרשמתי מיכולות המשחק שלה.

בהופעות, השיר הזה הוא משהו אחר לגמרי
. כל פעם שאני רואה את הנאמבר הזה אני נשאר מהופנט למסך. היא ממשיכה בקו הציני של השיר ומבצעת את השיר בצורה משעשעת ומרשימה מאוד. כשאני צופה בסרטונים של הנאמבר הזה מהטור האחרון אני פשוט מקנא בכל אחד ואחד שנמצא שם.

ההופעה ההיא כשהיא הגיבה על השמועות שהיו לגבי היריון שני - http://www.youtube.com/watch?v=tLYkKxnJfVo

למעלה