6x07

אזזזזז

קארי בעצם מחפה על פיטר.. אני לא מבין מה הקטע של דיאן/קארי/אלישה בלשתף דברים.. אלישה לא מספרת להם שהיא מתמודדת ומה שפין סיפר לה, הם לא מספרים לה על פיטר.. מה הקטע?!
פין!
הוא חמוווווווווד!! סופסוף הוא התפטר ומה אלישה מציעה?! קומה! לא עבודה, קומה! מה הקטע?!
קסטרו מראה את הפרצוף האמיתי שלו - הכל נגד אלישה, אני לא אתפלא אם הוא זה שגרם למוות של העד..
ג׳נבה חיה.. מוזר שמראים אותה פתאום

אז מתמודד שלישי ב״מפתיע״, האמת שזה לא כזה ״מפתיע״ וונדי הודיעה במפתיע, קסטיבה הודיע במפתיע, פעם שלישית זה כבר לא הפתעה זה גלידה!!
אהבתי איך שאלישה פתחה עליו, הוא באמת יצא צבוע..
אני שמח שאלישה לא מקשיבה לאיליי ולג׳וני בהכל, ורואים שיש דברים שבהם הם דווקא מקשים עליה (כמו הראיון, בכל הסדרה היא נותנת אחלה ראיונות, עונה על שאלות קשות ובזכותה בכלל פיטר ניצח ועכשיו היא מגמגמת בשאלות קלות)
ג׳וני מזכיר לי את איליי של העונה הראשונה

מה נסגר עם קארי וקלינדה?! מה זה הדביקי הזה?!

Serf SaN

New member
הקו של העונה הזאת מתחיל לעצבן אותי.

זה לא מספיק מעניין. אני עדיין נהנה מהפרקים בתור יצירה פרקית, אבל לא ברמה כמו של פעם!
בעיקר כי הקו הנוכחי עוקב אחרי סיפור שסובב רק את אלישה ולקארי-דיאן-קאלינדה יש סיפור צד שפשוט לא מתקדם. ולא מתקדם. ולא מתקדם.
&nbsp
בקצב הזה הייתי רוצה שיהרגו מישהו ראשי רק כדי לחזור על הכיף של העונה הקודמת.

דנה1982

New member
סופסוף ראיתי את שני הפרקים!!

אני חייבת להודות שמשהו קצת לא זרם לי בשני הפרקים האלה, ואני לא יודעת מה הפריע לי יותר.
&nbsp
קודם כל - איך ייתכן שקארי ודיאן לא מדברים ולא בחצי מילה על הקמפיין של אלישה? היא מקבלת את המשרד הישן של וויל כי "קארי מסתפק במשרד של דייויד לי" ודיאן נחמדה ועדינה אליה, אבל אף אחד לא מדבר על זה שאם היא תזכה בתפקיד, היא בכלל תצטרך לעזוב את החברה.
&nbsp
גם קצת מציק לי שאחרי כל מה שקרה מתחילת עונה 5, בסופו של דבר דיאן/אלישה/קארי חזרו למשרדים של LG. זה מצחיק, כי הם חזרו עם רוב הצוות המקורי של LG, למשרדים של LG, ועם חצי מהמייסדים (כלומר, עם החצי שנשאר בחיים). למעשה, כל מה שקרה מתחילת עונה 5 ועד עכשיו יכול היה לקרות מהר יותר ובלי הרבה דרמות - בסך הכל נפטרנו מדייויד לי ומקנינג. אי אפשר היה להדיח אותם קודם?

&nbsp
בקיצור, אני מרוצה מהעונה הזו, אבל יש בה כמה דברים שבשני הפרקים האלה קצת מציקים לי. נמאס לי מקלינדה (זה לא חדש, תכלס), פלורק/אגוס/לוקהרט לא מתנהלים כמו שציפיתי (כמו שנאמר כאן, יש בין השותפים האלה מדיניות הסתרת מידע שאני לא מצליחה להבין), ודווקא ברגעים כאלה חסרונו של וויל מורגש, והסצינה של אלישה במשרד שלו רק חיזקה לי את זה...
&nbsp
יאללה, שיתחילו לקדם עניינים ולהזיז את העלילה קדימה.

למעלה