6x09

אלישה
אני ממש אוהב את ההתנהלות שלה בקמפיין. בכל (2) הקמפיינים של פיטר הוא פשוט הלך ועשה כל מה שאיליי אמר לו ופה לאלישה יש מילה!

חשבתי (יותר רציתי) שאלישה תקפוץ על פין

פיטר
מה יש לבנאדם הזה?! אני שמח שאלישה יצאה עליו.. ועוד אלישה הייתה נחמדה אל רמונה, אני אוהב את ה״פוקר פייס״ של אלשיה

הבת של איליי/״העוזרת״/״מוזרה״, אדירה!! הקטע עם הצ׳יפס

אני מתחיל לחבב את ברודי..
קארי-קלינדה-לאנה, המשולש הזה פשוט תקוע.. קארי-קלינדה בכלל הזוי וחבל שהלכו על הקו הזה, היו צריכים להשאיר אותם ביחסים טובים כמו עונות הקודמות אבל לא ״girlfriendי״ כמו שהוא קרא לה..
אני אוהב את לאנה (מוזר שאני כבר אוהב יותר את ה״חברים״ של קלינדה מאשר את קלינדה) אני מקווה שלא יעיפו אותה מהFBI..
ושוב, מעדיף שיעיפו את קלינדה ולאנה תבוא במקומה..

שבוע הבא בטח יתחיל המשפט ואני מקווה שלא ימרחו אותו יותר מדי..
&nbsp
אגב, אם קסטרו יצא מהמרוץ לאלישה אין באמת סיבה לרוץ

דנה1982

New member
לא חשבתי על זה

אבל נכון... אם קסטרו בחוץ, אלישה די השיגה את המטרה שלשמה היא רצה...
&nbsp
וכן, הבת של איליי היא תוספת מעולה לסדרה. כשאיליי לא מופיע, היא תחליף די ראוי (שלא מתקרב למקור בכלל, שיהיה ברור).

דנה1982

New member
אז הפעם אני פחות חיובית

העונה התחילה מעולה עם סיפור קארי וההתלבטויות של אלישה, אבל כרגע משהו לא זורם לי. יש עדיין נקודות אור ואני עדיין נהנית מהסדרה, אבל יש לנו כרגע משבר ביחסים!
&nbsp
קודם כל - נשבר לי לחלוטין מקלינדה, סאגת קארי/לנה עולה לי על העצבים. גם ככה אני לא רוצה שהיא תהיה עם קארי (כי הוא טוב יותר בלעדיה) וכל הזגזוג שלה כבר מזמן לא נעים לי, אבל קיוויתי שאחרי השיחה בינה לבין קארי בסוף הפרק הקודם נפסיק לשמוע על ה"משולש" הזה. אבל לא, הם ממשיכים למתוח את קו העלילה הזה. מטריד כמעט כמו הפרקים שבהם בעלה לשעבר היה בסדרה וגם אז חוסר העקביות בסיפור עצבן אותי.
&nbsp
חוץ מזה, מציק לי שאלישה מנותקת לחלוטין ממה שקורה במשרד. אין לה תיק משפטי בפרק הזה והיא לא מתעסקת בכלל בסיפור של קארי. בכלל, לא היה מקרה משפטי בפרק הזה, ורק עכשיו קלטתי את זה...
&nbsp
אני אוהבת לראות את ההתמודדות של אלישה עם הקמפיין והחשיפה שלה לפוליטיקה, וההתעסקות במה כל מועמד מציג ובסרטונים המטופשים היה נכון מהבחינה הזו. היא נכנסת לזה ומתחילה להבין איפה היא נמצאת. משעשע אותי שרק בפרק הזה זיהיתי שהיריב שלה הוא בכלל ניילס, אחיו של פרייז'ר... ידעתי שהוא מוכר לי, ורק בגלל שפת הגוף שלו בפרק הזה נפל לי האסימון. אי אפשר לפספס את הנוירוטיות שלו.
&nbsp
סיפור בישופ... אף פעם לא חיבבתי את בישופ יותר מידי (העדפתי כשנתנו יותר זמן מסך לצ'ם-הם, זו בכל זאת דמות מעניינת יותר, מה גם שהוא היה חתיך ואני בחורה שטחית). וגם בפרק הזה בישופ היה מיותר לי.
&nbsp
אלישה-פין... סופסוף נותנים קצת יותר ביטוי למתח ביניהם, כבר דאגתי שלא יקרה שם שום דבר
כמובן שכל הסיפור של פיטר ורמונה, לצד ההתייחסויות לעובדה שאלישה ניהלה רומן עם וויל, חזרו בפרק הזה רק כדי להבהיר כמה כל קשר רומנטי בין אלישה לפין הוא בלתי אפשרי (בטח בזמן הקמפיין). ייאמר לזכותם שמצליחים לייצר מחדש סוג של קשר בלתי אפשרי, בדיוק כמו שהיה לה עם וויל. לא מפתיע שזה עם הבחור שהיה לצד וויל כשהוא מת...

גם בפרקים עם ניק היה משולש, ניק/קלינדה/לאנה

לא הבנתי למה כשהיא אמרה לדיאן שהיא לא תגיע לא הזכירו את זה.. נראה שהם לא יודעים בכלל

מה שאהבתי בעונות קודמות זה שאת ה״לקוחות הגדולים״ (צ׳ם הם-ניל, סוויני, בישופ) הראו בפרק או שניים בעונה, אבל בעונה הזאת יש יותר מדי בישופ

מה עכשיו את חושבת על פיטר?! אמרת עם קודמת שאת ביחסי אהבה/שנאה

דנה1982

New member
הממממ שאלה טובה לגבי פיטר

זה שהוא פצח ברומן עם רמונה לא מאוד מפריע לי. אלישה הבהירה אחרי המוות של וויל שהנישואין שלהם נגמרו. כל מה שמפריע לי זה שהוא לא מסוגל להחזיק את עצמו (בניגוד לאלישה שעדיין לא עושה שום דבר עם פין).

אבל היה להם רומן עוד לפני ״האישור״..

עוד בתקופת ההריון של גרייס..

דנה1982

New member
רק בצפייה השנייה בפרק קלטתי את זה

איכשהו פספסתי בצפייה הראשונה את העובדה שהוא ניהל איתה רומן בעבר.
&nbsp
מצד שני, אחרי שהוא היה איתה הוא המשיך ושכב גם עם כמה "נערות ליווי" (לא יודעת מה המדיניות בתפוז ביחס למילים מסוימות...) אז זה לא באמת כזה מזעזע אותי. אני חושבת שהדמות הנשית היחידה שהוא עוד לא השכיב זו דיאן - ובטח עוד יבוא היום...

כן אבל הקטע שכולם חשבו שהוא שכב רק עם ה״נערה״

ואחרי זה אלישה גילתה על לילה/קלינדה, ועכשיו היא מגלה שזה התחיל עוד לפני גרייס..

דנה1982

New member
ביקורת מעניינת על הפרק

http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2014/11/the-good-wife-public-affairs/382860/
&nbsp
בעיקר על הדרך שבה הסדרה מציגה את הקונפליקט שבין ההצגה התקשורתית (הזוגיות המופלאה עם פיטר) לעומת היחסים האישיים במציאות (השיחה ברכב והעובדה שהם לא ממש 'זוגיים' כבר הרבה מאוד זמן, מה גם שבפרק הזה לכל אחד מהם יש עניין בבן/בת זוג אחר/ת).

LeAnnDylan

Well-known member
LOL

"תגובות של דילן זועמת"

נכנסתי בהתחלה וראיתי שההודעה הראשונה בפורום זו הודעה על נקמה, אז חשבתי שנכנסתי לפורום נקמה ולא הבנתי על מה אני אמורה לזעום

אניווי, האמת היא שגם בפרק של האישה אין לי הרבה על מה לזעום. בכל זאת... לאנה

אז נכון, היא הייתה לבושה... לייק, מה הקטע עם זה?!

ואם כבר נקמה ולאנה, אני רק רוצה לציין שראיתי קודם את הפרק של האישה, ואז את הפרק של נקמה ואז היה שם איזה קטע שבן אומר לג'ק שה-FEDS מגיעים ואני כולי כזה "יאייי!!! לאנה!!" ואז קלטתי ששם אין לאנה
והביאו איזו משעממת אחת שאפילו לא קרובה ללהיות לאנה

למה אי אפשר ללהק אותה לסוכנת FBI בכל הסדרות שאני רואה??

טוב ועכשיו ברצינות, האמת היא שאת הפרק של שבוע שעבר לא היה לי זמן לראות, אבל בגלל שידעתי שיש שם את לאנה, החלטתי לראות רק את הקטעים איתה ולהזניח את שאר הפרק עד שיהיה לי זמן. אבל אז כמה ימים אחרי, כשהיה לי זמן פתאום לא הרגשתי צורך לצפות בשאר הפרק אחרי שראיתי את כל הקטעים המעניינים בו...
אבל היום החלטתי לצפות בשני הפרקים ברצף, אז יש מצב שקצת יתערבבו לי העלילות, אז תסלחו לי.
בכל מקרה, אח של אלישיה מעיק, לא אוהבת אותו בכלל, לא מוצאת אותו משעשע ובגדול הוא דמות די מיותרת. ענין האונס התחיל טוב אבל הסתיים בלע. כל הקטע של הבית תמחוי ואלישיה מתנדבת ומנסה להיות טובה היה גרוע למדי.כן הצחיקו אותי דווקא הקטעים של עריכת קמפיין הבחירות שלה, עם המוזיקה האירית והבת של גולד בכלל אדירה "מה עם המוזיקה של טיטאניק? אתם אפילו יכולים לקחת סצנות משם"

התשדירי אנטי היו ממש גרועים, לייק, דינוזאור? ברצינות??

אלישיה ופין, ברצינות, למה זה טוב?! היא לא יכולה להיות עד כדי כך טיפשה ולא לראות שהיא פשוט יורה לעצמה ברגליים.
אותו כנ"ל לפיטר. אני דווקא מחבבת את רמונה. או יותר נכון חיבבתי אותה. אבל הוא כבר עבר על זה בעבר. הוא פאקינג ישב בכלא בגלל השטויות האלה שלו ועכשיו בתור המושל הוא חושב שהוא untouchable אוף! הוא לא מצטייר כדמות טיפשה והכותבים מתעקשים להפוך גם אותו וגם את אלישיה לטיפשים וזה נראה כמו זלזול באינטליגנציה של הצופים.
כאילו שאחרי ששכב עם מיליון פרוצות פיטר לא יהיה מסוגל לטשטש את עקבותיו.
זה מעצבן אותי לא רק כי אני עדין מפנטזת על happy ending של אלישיה עם פיטר, זה מעצבן כי זה פשוט לא נבנה נכון וזה מוצג באופן שיטתי ומעצבן של סטריאוטיפים לעוסים שמוצו מזמן.
אבל כן, בעיקר מעצבן אותי כי אני רוצה את פיטר עם אלישיה. ולא אכפת לי אם אני הצופה היחידה של הסדרה שמעוניינת בזה, אני מעוניינת בזה!
ואם כבר זלזול באינטליגנציה של הצופים, אז מישהו מוכן להסביר לי איזה אדם שפוי בנפשו יחליט מרצונו החופשי להגיע לבית של בישופ, כשהוא יודע שבישופ רוצה להרוג אותו. ומילא זה, כבר הגעת כי לא האמנת שבישופ המלאך הזה יכול לפגוע בנפש חיה... אחרי שהוא מודה שהוא כן אמר את הדברים האלה, אתה עוד מאמין לו שזה היה בצחוק? מה נסגר?!
ואגב, ממש רציתי שהוא ישאר לשחק חתחתול!! אני אוהבת את המשחק הזה!!

אבל אם כבר קרי, אז מגיע לו שבישופ יהרוג אותו אחרי מה שהוא עשה ללאנה
שיבין כבר שקלינדה לא מעוניינת בו ויפסיק להתנהג כמו ילדה מאוהבת בת 12. מעולם לא הייתם "ביחד" באמת, והיחסים האלה לא התקדמו לשום מקום ואתה יודע בדיוק עם מי אתה שוכב ומה לצפות ממנה. אז עם כל הידע הזה לצפות לתוצאה אחרת זו ההגדרה המדויקת לאידיוט נאיבי.

בגלל הסוף

לא זיהית את המשעממת בנקמה?! זאת הממזרה של טרינטי!

&nbsp
את אואן אהבתי בהתחלה, עכשיו הוא סתם מעיק.. אמא שלהם הרבה יותר טובה!!

הבת של איליי אדירה, אהבתי את הקטעים עם הצ׳יפס והחלב

&nbsp
הוא לא ישב בכלא בגלל שהוא עשה 1000000000000000 פרוצות הוא ישב בכלא כי האשימו אותו שהוא היה משוחד ובמקום כסף הוא עשה את אשלי הפרוצה 18 פעם..

ואיך את עדיין רוצה אותו עם אלישה אחרי מה שהיא גילתה עליו?!

&nbsp
&nbsp

למעלה